Seznam týmů, 7. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Vzteklé Želvičky žluto-černá, zeleno-černá
Vodka team FC oranžová, oranžovo-černá
Díky čau FC modrá, oranžová
Real Hagrid CF bílá, modrá
My fialová
Basta fidli B vínová, červeno-bílá
Jabadabadoo Prosek žlutá, modrá
Fifty-two faders bílá
Černý pumy černá
Benda OFC žluto-černá, černá
Brazzers Praha FC černo-oranžová
Beerchester United žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Jabadabadoo ProsekBasta fidli B Ne 25.3. 15:00 BECH
Brazzers Praha FCVodka team FC Ne 25.3. 15:00 P2
Fifty-two fadersMy Ne 25.3. 17:30 P3
Benda OFCDíky čau FC Ne 25.3. 17:30 P2
Beerchester UnitedVzteklé Želvičky Ne 25.3. 17:30 P1
Černý pumyReal Hagrid CF Ne 17.6. 16:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCBenda OFC Ne 8.4. 15:00 P3
Díky čau FCČerný pumy Ne 8.4. 15:00 P2
MyJabadabadoo Prosek Ne 8.4. 15:00 BECH
Vzteklé ŽelvičkyBasta fidli B Ne 8.4. 16:15 P3
Beerchester UnitedBrazzers Praha FC Ne 8.4. 17:30 P1
Real Hagrid CFFifty-two faders Ne 8.4. 17:30 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BMy Ne 15.4. 15:00 P3
Jabadabadoo ProsekReal Hagrid CF Ne 15.4. 15:00 BECH
Černý pumyVodka team FC Ne 15.4. 15:00 P2
Brazzers Praha FCVzteklé Želvičky Ne 15.4. 16:15 P3
Fifty-two fadersDíky čau FC Ne 15.4. 17:30 P2
Benda OFCBeerchester United Ne 15.4. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCFifty-two faders Ne 22.4. 15:00 P1
Díky čau FCJabadabadoo Prosek Ne 22.4. 15:00 BECH
Real Hagrid CFBasta fidli B Ne 22.4. 15:00 P3
Vzteklé ŽelvičkyMy Ne 22.4. 15:00 P2
Brazzers Praha FCBenda OFC Ne 22.4. 17:30 P2
Beerchester UnitedČerný pumy Ne 22.4. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
MyReal Hagrid CF Ne 29.4. 15:00 P3
Jabadabadoo ProsekVodka team FC Ne 29.4. 15:00 BECH
Černý pumyBrazzers Praha FC Ne 29.4. 15:00 P2
Basta fidli BDíky čau FC Ne 29.4. 16:15 P3
Fifty-two fadersBeerchester United Ne 29.4. 17:30 P2
Benda OFCVzteklé Želvičky Ne 29.4. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Díky čau FCMy Ne 6.5. 13:45 P2
Vodka team FCBasta fidli B Ne 6.5. 15:00 P1
Vzteklé ŽelvičkyReal Hagrid CF Ne 6.5. 15:00 P3
Benda OFCČerný pumy Ne 6.5. 17:30 P2
Brazzers Praha FCFifty-two faders Ne 6.5. 17:30 P3
Beerchester UnitedJabadabadoo Prosek Ne 6.5. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BBeerchester United Ne 13.5. 12:30 ZAK
Jabadabadoo ProsekBrazzers Praha FC Ne 13.5. 15:00 BECH
Real Hagrid CFDíky čau FC Ne 13.5. 17:30 HANSP
Černý pumyVzteklé Želvičky Ne 13.5. 17:30 MIKU3
Fifty-two fadersBenda OFC Ne 13.5. 18:30 HOSTI
MyVodka team FC Ne 13.5. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Brazzers Praha FCBasta fidli B Ne 20.5. 13:45 P3
Černý pumyFifty-two faders Ne 20.5. 15:00 P2
Vodka team FCReal Hagrid CF Ne 20.5. 15:00 P3
Benda OFCJabadabadoo Prosek Ne 20.5. 17:30 P2
Beerchester UnitedMy Ne 20.5. 17:30 P1
Vzteklé ŽelvičkyDíky čau FC Ne 20.5. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFBeerchester United Ne 3.6. 15:00 ZAK
Jabadabadoo ProsekČerný pumy Ne 3.6. 15:00 BECH
MyBrazzers Praha FC Ne 3.6. 16:15 CESMI
Fifty-two fadersVzteklé Želvičky Ne 3.6. 16:15 MIKU3
Basta fidli BBenda OFC Ne 3.6. 18:30 HOSTI
Díky čau FCVodka team FC Ne 3.6. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý pumyBasta fidli B Ne 10.6. 15:00 P1
Brazzers Praha FCReal Hagrid CF Ne 10.6. 15:00 P3
Vzteklé ŽelvičkyVodka team FC Ne 10.6. 15:00 P2
Fifty-two fadersJabadabadoo Prosek Ne 10.6. 17:30 P3
Benda OFCMy Ne 10.6. 17:30 P2
Beerchester UnitedDíky čau FC Ne 10.6. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Vodka team FCBeerchester United Ne 24.6. 17:30 P3
Díky čau FCBrazzers Praha FC Ne 24.6. 17:30 ARIT
Real Hagrid CFBenda OFC Ne 24.6. 17:30 P2
MyČerný pumy Ne 24.6. 17:30 P1
Basta fidli BFifty-two faders Ne 24.6. 17:30 DEKAN
Jabadabadoo ProsekVzteklé Želvičky Ne 24.6. 17:30 MIKU4