6. Brazzers Praha FC A 11 5 2 4 23:24 12
10. Jabadabadoo Prosek 11 3 4 4 22:22 10

Ne 27.5.18 16:15 P1 Komety FC A Sokol Vysočany B   (HL5I)
Ne 27.5.18 17:30 P1 Valícíse Kojoti Splašený kozy TR   (HL5H)
Ne 17.6.18 13:45 MIKU3 Parádníci Levá fuska   (HL7J)
Ne 17.6.18 15:00 MIKU3 Rasta Velbloudi Deus Vult   (HL8L)

24. 6. 18 17:30 ARIT Díky čau FC Brazzers Praha FC A 11. 3:2 (2:1)
Hosté byli po celé utkání lepší, zvláště ve druhém poločase svého soupeře přehrávali, ale doplatili na neproměňování šancí.
Díky čau FC Brazzers Praha FC A
Karel Kulhan – Patrik Hloušek, Matěj Klubal, Petr Kubíček, Tomáš Rod, Richard Spazier, Michal Svoboda vs Martin Řezáč – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Tomáš Vlček
22., 27. Matěj Klubal
32. Michal Svoboda
29. Vojtěch Štěpánek
41. David Hospodka
10. 6. 18 15:00 P3 Brazzers Praha FC A Real Hagrid CF 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas o postup do šesté ligy skončil remízou.
Brazzers Praha FC A Real Hagrid CF
Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek vs Matěj Macoun – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka
15. Stanislav Mushka 8. Jakub Záruba
3. 6. 18 16:15 CESMI My Brazzers Praha FC A 9. 4:1 (0:1)
Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale skórovat dokázali pouze jednou. Ve druhém poločase domácí hru dorovnali. Rozhodla šťastná branka v 52. minutě. Poté hosté ve snaze vyrovnat otevřeli hru a domácí ze spousty brejků dva proměnili.
My Brazzers Praha FC A
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Jan Čurn, Robert Grande, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon, Habil Doguscan Tekin, Aleš Vaníček vs Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek
38. Robert Grande
52. Lukáš Rejmon
59. Habil Doguscan Tekin
60. Lukáš Porkert
26. František Drábek
20. 5. 18 13:45 P3 Brazzers Praha FC A Basta fidli B 8. 1:1 (0:1)
Generační souboj, který nenašel vítěze. V první půli byli lepší hostující Basta fidli. Mladý tým Brazzers v druhé půli převzal iniciativu, svého zkušenějšího soupeře fyzicky přehrával, v závěrečném tlaku, který trval dobrých 15 minut, dokázal nicméně vstřelit pouze jednu branku a utkání tak skončilo smírně 1:1. Miloš Zrnić, Igor Tumbaš
Brazzers Praha FC A Basta fidli B
Tomáš Vlček – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman
51. Daniel Štěpánek 26. Ondřej Dub
13. 5. 18 15:00 BECH Jabadabadoo Prosek Brazzers Praha FC A 7. 2:3 (0:2)
Lepší tým vyhrál. David Turecký, Pavel Franče
Jabadabadoo Prosek Brazzers Praha FC A
Martin Pašek – Marek Ebr, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Tomáš Vlček – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek
35. Ondřej Sochovič
43. Vojtěch Vundrlich
1. František Drábek
10., 51. Vojtěch Štěpánek
6. 5. 18 17:30 P3 Brazzers Praha FC A Fifty-two faders 6. 3:1 (1:0)
Pěkné, rychlé utkání se spoustou hezkých akcí, zasloužené vítězství domácích.
Brazzers Praha FC A Fifty-two faders
Tomáš Vlček – František Drábek, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek
12., 52. Stanislav Mushka
54. Daniel Štěpánek
40. Jiří Dušek
29. 4. 18 15:00 P2 Černý pumy Brazzers Praha FC A 5. 0:1 (0:1)
Moc pěkné útočné utkání, domácí bušili do hostujícího golmana. Ten se nenechal nachytat na švestkách a suchými zákroky přiváděl domácí k šílenství.
Černý pumy Brazzers Praha FC A
Tomáš Malina – Lukáš Bebr, Jan Furo, Petr Jandourek, Filip Kinkor, Jiří Koubek, Oleksiy Shmalyuk vs Stanislav Mushka – František Drábek, Petr Fifka, Dominik Kvašňák, Šimon Souček, Daniel Štěpánek, Tomáš Vlček
52 Oleksiy Shmalyuk 22. Dominik Kvašňák
22. 4. 18 17:30 P2 Brazzers Praha FC A Benda OFC 4. 5:2 (2:1)
Zasloužené vítězství mladších hráčů týmu Brazzers, Benda příliž chyboval v obraně i útoku. Hošek
Brazzers Praha FC A Benda OFC
Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Lukáš Hronek, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Daniel Štěpánek vs Michal Mach – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Jan Kremz, Vladimír Kůla, Vít Martinec, Miloslav Svatoš, Petr Záhora
16., 18. František Drábek
31. Dominik Kvašňák
52. Daniel Štěpánek
57. Šimon Souček
26. Martin Dvořák
51. Miloslav Svatoš
15. 4. 18 16:15 P3 Brazzers Praha FC A Vzteklé Želvičky 3. 0:5 (0:3)
Utkání, ve kterém jasně dominovali hosté.
Brazzers Praha FC A Vzteklé Želvičky
Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Lukáš Hronek, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček, Vojtěch Štěpánek vs Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Jozef Drábek, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek
3. Jiří Tomášek
20., 41. Tomáš Surovec
25., 55. Zdeněk Pospíchal
8. 4. 18 17:30 P1 Beerchester United Brazzers Praha FC A 2. 3:2 (0:1)
Klidný a pěkný zápas poměrně vyrovnaných týmů. Tým Brazzers Praha měl výhodu mladších hráčů, ovšem soupeř měl naopak lepší zpracování míče a kombinace. Tyto dva faktory vedly také k tomu, že byl západ do 60. minuty vyrovnaný a v poslední minutě otočen ve prospěch hostů.
Beerchester United Brazzers Praha FC A
Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Zdeněk Nesveda, Štěpán Pavlíček, Pavel Štěpánek, Michal Vávra, Petr Vítek vs Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Lukáš Hronek, Dominik Kvašňák, Stanislav Mushka, Šimon Souček
34. Pavel Štěpánek
60. Zdeněk Nesveda
60. Filip Ernest
4. Dominik Kvašňák
32. Šimon Souček
25. 3. 18 15:00 P2 Brazzers Praha FC A Vodka team FC 1. 4:2 (0:1)
První poločas byli hosté lepší, ale ve druhé polovině domácí otočili.
Brazzers Praha FC A Vodka team FC
Šimon Souček – Petr Fifka, David Hospodka, Dominik Kvašňák, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Tomáš Vlček vs Radek Weinberger – Michal Fišer, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Zdeněk Slavík, Michal Stárek