10. Jabadabadoo Prosek 11 3 4 4 22:22 10

So 7.4.18 10:00 ZAK Nulová šance Mall 1.FC   (HL7I)
So 7.4.18 11:15 ZAK Šílené veverky Hashlerka THC 1993 A   (HL7I)
Ne 27.5.18 18:45 TEMPO Drny FC Plameňáci 1.FC A   (HL4F)
Ne 27.5.18 20:00 TEMPO GP Rangers United clans   (HL4F)
So 16.6.18 10:00 ZABEH Legion Aliena A Deportivo bez Coruna B   (HL6J)
So 16.6.18 11:15 ZABEH Šnek FC A Lokomotiva DP   (HL7I)

24. 6. 18 17:30 P2 Real Hagrid CF Benda OFC 11. 0:1 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný a zároveň hodně vyhrocený, protože šlo o první místo. Vítězství nakonec díky brzkému gólu vybojoval tým Benda OFC.
Real Hagrid CF Benda OFC
Pavel Valenta – František Fiala, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Viktor Lukáš, Michal Mach, Vít Martinec, Petr Záhora
8. Martin Dvořák 34. Filip Jiřikovský
17. 6. 18 16:15 TEMPO Černý pumy Real Hagrid CF 1. 1:3 (0:0)
Vyrovnané utkání, rozhodla důraznější koncovka Realu v druhé půli.
Černý pumy Real Hagrid CF
Tomáš Malina – Martin Baláček, Lukáš Bebr, Josef Furo, Marek Hettner, Petr Jandourek, Šimon Janoušek, Jiří Koubek, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Tomáš Urbánek vs Pavel Valenta – František Fiala, Jan Frauknecht, Matouš Lorenc, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
44. Lukáš Bebr 35. Martin Žatečka
37. Tomáš Žatečka
45. Matěj Nejedlý
10. 6. 18 15:00 P3 Brazzers Praha FC A Real Hagrid CF 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas o postup do šesté ligy skončil remízou.
Brazzers Praha FC A Real Hagrid CF
Tomáš Vlček – František Drábek, Petr Fifka, David Hospodka, Stanislav Mushka, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek vs Matěj Macoun – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka
15. Stanislav Mushka 8. Jakub Záruba
3. 6. 18 15:00 ZAK Real Hagrid CF Beerchester United 9. 8:1 (4:1)
Beerchester nastoupil ve čtyřech a přes bojovnost nestačil na střelce Hagridu, kteří dávali pěkné góly. Vladimír Mádr, Ivan Haco
Real Hagrid CF Beerchester United
Pavel Valenta – František Fiala, Jakub Heřmánek, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Jakub Záruba vs Jiří Vaněček – Miroslav Čanecký, Jakub Kudláček, Michal Vávra, Petr Vítek
10. Lukáš Matera
11. Michal Novák
14. Jakub Záruba
20., 47. František Fiala
34., 35., 37. Matěj Nejedlý
29. Miroslav Čanecký
20. 5. 18 15:00 P3 Vodka team FC Real Hagrid CF 8. 1:11 (1:7)
Jednoznačné utkání, které bylo rozhodnuté již po první čtvrthodině, v níž se hostující Real prezentoval vysokým presinkem, zásluhou čehož se ujal tříbrankového vedení. Ve zbylé pětačtyřicetiminutovce tlak ustal, nicméně brankostroj neutichl a zastavil se na závěrečném skóre 1:11. Miloš Zrnić, Igor Tumbaš
Vodka team FC Real Hagrid CF
Radek Weinberger – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Matěj Macoun – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
53. Martin Žatečka
13. 5. 18 17:30 HANSP Real Hagrid CF Díky čau FC 7. 2:1 (0:1)
Real Hagrid otočil výsledek až v samotném závěru, jinak vyrovnané utkání.
Real Hagrid CF Díky čau FC
Matěj Macoun – František Fiala, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Ondřej Svatoš, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka vs Tomáš Rod – Patrik Hloušek, David Hofman, Petr Kubíček, Aleš Martínek, Darko Silajdžič, Richard Spazier
33. František Fiala
58. Michal Novák
10. Aleš Martínek 57. Richard Spazier
6. 5. 18 15:00 P3 Vzteklé Želvičky Real Hagrid CF 6. 3:3 (3:1)
Zápas rozdílných poločasů. První poločas byly lepší Želvičky, ve druhém poločase byl lepší Real. Zasloužená remíza. Jiří Lokvenc, Jiří Kopecký
Vzteklé Želvičky Real Hagrid CF
Tomáš Kougl – Jan Černohaus, Jozef Drábek, Michal Kaplan, Zdeněk Pospíchal, Pavel Štěrba, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter vs Matěj Macoun – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Tomáš Žatečka
8. Zdeněk Pospíchal
11. Jiří Tomášek
18. Jozef Drábek
15. Jakub Heřmánek
44., 58. Matěj Nejedlý
29. 4. 18 15:00 P3 My Real Hagrid CF 5. 4:2 (3:1)
Hrál se slušný, vyrovnaný zápas ve vlažném tempu.
My Real Hagrid CF
Lukáš Rejmon – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Milan Kučera, Lukáš Porkert, Habil Doguscan Tekin vs Pavel Valenta – František Fiala, Matěj Macoun, Lukáš Matera, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Jakub Záruba
20., 30. Milan Kučera
21. Robert Grande
60. Habil Doguscan Tekin
25. Lukáš Matera
40. Matěj Macoun
22. 4. 18 15:00 P3 Real Hagrid CF Basta fidli B 4. 5:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Hosté doplatili na absenci hráčů na střídání, ve druhé půli jim pod horkým sluncem rychle došly síly a ještě třikrát inkasovali. Čapla
Real Hagrid CF Basta fidli B
Matěj Macoun – František Fiala, Jan Frauknecht, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka vs Michal Vráblík – František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Jan Ungerman
2., 58. Tomáš Žatečka
13., 58. Jakub Heřmánek
57. Martin Žatečka
15. 4. 18 15:00 BECH Jabadabadoo Prosek Real Hagrid CF 3. 0:2 (0:1)
Real Hagrid byl víc motivovaný a měl lepší kondici. Dmytro Soshkin, Rinat Taktashev
Jabadabadoo Prosek Real Hagrid CF
Martin Pašek – Marek Ebr, Tomáš Fait, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Jan Frauknecht – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Macoun, Michal Novák, Martin Žatečka
25., 43. Jakub Heřmánek
8. 4. 18 17:30 P2 Real Hagrid CF Fifty-two faders 2. 1:1 (0:1)
Vyrovnané a slušně hrané utkání. Konečná remíza byla spravedlivá. Jakub Mareš
Real Hagrid CF Fifty-two faders
Jakub Heřmánek – František Fiala, Matouš Lorenc, Michal Novák, Vít Pavelka, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Matouš Kapek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek