Ne 27.5.18 18:45 P3 Periferie United Deportivo Praga   (HL4F)
Ne 27.5.18 20:00 P3 Callida CS Čanda bůráků   (HL5H)
Ne 17.6.18 16:15 ZAK Sokol Vysočany C Komety FC B   (HL6L)
Ne 17.6.18 17:30 ZAK Tým Jakuba Harapáta Sokol Vysočany B   (HL5I)

24. 6. 18 17:30 P3 Vodka team FC Beerchester United 11. 2:7 (2:5)
Radek Weinberger – Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Petr Vítek – Miroslav Čanecký, Filip Ernest, Jakub Kudláček, Štěpán Pavlíček, Jiří Vaněček, Michal Vávra
5., 10. Tomáš Sibřina 38 Michal Stárek 4., 53., 56. Filip Ernest
5., 19., 27. Miroslav Čanecký
17. Michal Vávra
10. 6. 18 15:00 P2 Vzteklé Želvičky Vodka team FC 10. 3:2 (2:1)
Želvičky se přizpůsobily tempu Vodky a výhru zachránily v poslední vteřině. Vukovíč
Vzteklé Želvičky Vodka team FC
Pavel Štěrba – Jan Černohaus, Jozef Drábek, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Karel Winter vs Radek Weinberger – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Michal Fišer, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün
15. Zdeněk Pospíchal
16. Tomáš Kougl
60. Jakub Tománek
29. Michal Fišer
36. Lukáš Borovička
3. 6. 18 20:00 MIKU4 Díky čau FC Vodka team FC 9. 2:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém hosté vedli celý zápas, ale domácím se díky jejich bojovnosti podařilo 6 minut před koncem vyrovnat. Oba týmy se snažily do posledního hvizdu zvrátit výhru na svoji stranu, ale ani jednomu z týmů se to nepovedlo a zápas skončil zaslouženě remízou. Vostatek
Díky čau FC Vodka team FC
Tomáš Rod – Patrik Hloušek, Matěj Klubal, Petr Kubíček, Aleš Martínek, Richard Spazier vs Radek Weinberger – Lukáš Borovička, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Karel Šukovský
53., 54. Aleš Martínek 11., 47. Lukáš Borovička
20. 5. 18 15:00 P3 Vodka team FC Real Hagrid CF 8. 1:11 (1:7)
Jednoznačné utkání, které bylo rozhodnuté již po první čtvrthodině, v níž se hostující Real prezentoval vysokým presinkem, zásluhou čehož se ujal tříbrankového vedení. Ve zbylé pětačtyřicetiminutovce tlak ustal, nicméně brankostroj neutichl a zastavil se na závěrečném skóre 1:11. Miloš Zrnić, Igor Tumbaš
Vodka team FC Real Hagrid CF
Radek Weinberger – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Matěj Macoun – František Fiala, Jakub Heřmánek, Matouš Lorenc, Matěj Nejedlý, Michal Novák, Pavel Valenta, Jakub Záruba, Martin Žatečka, Tomáš Žatečka
53. Martin Žatečka
13. 5. 18 20:00 MIKU4 My Vodka team FC 7. 4:3 (2:1)
I když hosté v průběhu utkání vyrovnali skóre, nakonec zvítězili zaslouženě domácí.
My Vodka team FC
Vojtěch Hündl – Ludvík Anderle, Tomáš Bělíček, Jan Čurn, Lukáš Porkert, Lukáš Rejmon vs Radek Weinberger – Lukáš Borovička, Michal Fišer, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Zdeněk Slavík, Michal Stárek
2., 17. Ludvík Anderle
33. Lukáš Porkert
50. Tomáš Bělíček
27. Jan Foukner
42., 44. Radek Weinberger
6. 5. 18 15:00 P1 Vodka team FC Basta fidli B 6. 0:4 (0:0)
Početní převahu dokázali hráči Basta fidli zužitkovat až ve druhém poločase. Socher
Vodka team FC Basta fidli B
Tomáš SibřinaJan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Michal Stárek vs Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Milan Mikšovský, Jan Ungerman
37. František Bůžek
48. Jan Ungerman
51. Ondřej Dub
55. Tomáš Hájek
29. 4. 18 15:00 BECH Jabadabadoo Prosek Vodka team FC 5. 5:1 (3:0)
První půli lepší domácí,hráči, kteří se po právu ujali vedení, druhá půle se jen dohrávala.
Jabadabadoo Prosek Vodka team FC
Martin Pašek – Marek Ebr, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Zdeněk Podlipný, Ondřej Sochovič, Vojtěch Vundrlich vs Radek Weinberger – Lukáš Borovička, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek
18. Marek Ebr
21., 24., 42., 57. Ondřej Sochovič
38. Lukáš Borovička 37. Michal Stárek
22. 4. 18 15:00 P1 Vodka team FC Fifty-two faders 4. 5:6 (3:2)
Gólovou přestřelku zvládli lépe hosté.
Vodka team FC Fifty-two faders
Radek Weinberger – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Lukáš Kalous, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Tomáš Šťastný – Daniel Bím, Jiří Dušek, Matouš Kapek, Jakub Milion, Jakub Nedvěd, Dominik Petr, Jakub Toušek