Út 3.4.18 18:15, 19:30 HANSP Malvazinky 1.FC
Po 23.4.18 18:00, 19:15 HRAB2 Výlov 0.FC
Po 23.4.18 19:00, 20:15 DABLI Malvazinky 1.FC
Ne 6.5.18 13:45, 15:00 TEMPO Pražská Stoka
Ne 6.5.18 18:30, 19:45 HOSTI S.T.R.U.P.
Ne 6.5.18 18:45, 20:00 P2 Petrovice A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

O postupujících bylo ve skupině L jasno již před posledním kolem, a tak se nejzajímavější souboje odehrávaly na chvostu tabulky. Zajímavý duel o titul spolu nicméně sehráli S.T.R.U.P. s Lipodurem a domácí S.T.R.U.P. byl o poznání úspěšnější. Neskutečné utkání, ve kterém padlo 25 branek, spolu sehráli poslední Posílej a zachraňující se Petrovice. Po prvním poločase vedli Posílej celkem jasně 8:4, hostující Petrovice ale předvedly neskutečný obrat a v poslední minutě rozhodly o svém vítězství 13:12. Mnohem méně radosti než Petrovice prožili v závěru soutěže Pětapůl, kteří nestačili na Stoku a podívají se spolu s Malvazinkami, které podlehly Rychlé rotě, do osmé ligy. Až těsně nad sestup se ze šesté příčky propadl Spořilov, který se se soutěží rozloučil prohrou s Výlovem. Příkopy si pak na Mikulovce poradily s Mamisserem.

24. 6. 18 20:00 MIKU3 S.T.R.U.P. Lipodur FC A 11. 4:1 (3:1)
Domácí byli celý zápas silnější na míči a tak po zásluze zvítězili.
S.T.R.U.P. Lipodur FC A
Filip Ondruš – Luděk Lhotský, Petr Lustig, Petr Padevět, Michal Stárek, Petr Uvízl vs Jiří Cvejn – Jakub Ács, Milan Gašparík, Jiří Jaroš, Michal Malý, Jan Plachý, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš
21. Michal Stárek
23. Petr Uvízl
28., 40. Petr Padevět
25. Jakub Ács
24. 6. 18 20:00 DEKAN Posílej FC Petrovice A 11. 12:13 (8:4)
Bláznivé utkání plné gólů, které hosté v posledních deseti minutách dokázali otočit.
Posílej FC Petrovice A
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Martin Žáček vs Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Radek Hron, Miloš Kabát, Petr Kočiřík, Tomáš Kozák, Pavel Šustr, David Vojáček