Seznam týmů, 7. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Petrovice A stříbrná
Výlov 0.FC modrá, černá
S.T.R.U.P. zelená
Rychlá rota tmavě modrá, oranžová
Příkopy FC modro-bílá, žlutá
Pražská Stoka bílo-zlatá
Posílej FC zelená
Pětapůl TJ oranžová
Mamissero bílá, černá
Malvazinky 1.FC oranžová, modrá
Lipodur FC A modro-černá, modro-bílá
Athletico Spořilov modro-černá, žluto-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Lipodur FC AVýlov 0.FC Ne 25.3. 17:15 HOSTI
Pětapůl TJPříkopy FC Ne 25.3. 17:30 CESMI
Malvazinky 1.FCS.T.R.U.P. Ne 25.3. 17:30 MIKU2
Athletico SpořilovPetrovice A Ne 25.3. 18:45 BECH
MamisseroRychlá rota Ne 25.3. 19:45 HOSTI
Posílej FCPražská Stoka Ne 25.3. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Příkopy FCPosílej FC Ne 8.4. 12:30 TEMPO
Rychlá rotaPětapůl TJ Ne 8.4. 13:45 P2
Athletico SpořilovLipodur FC A Ne 8.4. 16:15 ZABEH
S.T.R.U.P.Mamissero Ne 8.4. 17:30 MIKU1
Petrovice APražská Stoka Ne 8.4. 17:30 MIKU4
Výlov 0.FCMalvazinky 1.FC Ne 8.4. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Posílej FCRychlá rota Ne 15.4. 13:45 P2
MamisseroVýlov 0.FC Ne 15.4. 15:00 HANSP
Malvazinky 1.FCAthletico Spořilov Ne 15.4. 15:00 ZABEH
Lipodur FC APetrovice A Ne 15.4. 17:15 HOSTI
Pražská StokaPříkopy FC Ne 15.4. 17:30 ZABEH
Pětapůl TJS.T.R.U.P. Ne 15.4. 17:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCPětapůl TJ Ne 22.4. 13:45 P2
Rychlá rotaPražská Stoka Ne 22.4. 13:45 TEMPO
Lipodur FC AMalvazinky 1.FC Ne 22.4. 17:15 HOSTI
Athletico SpořilovMamissero Ne 22.4. 17:30 ZABEH
S.T.R.U.P.Posílej FC Ne 22.4. 17:30 MIKU2
Petrovice APříkopy FC Ne 22.4. 18:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Posílej FCVýlov 0.FC Ne 29.4. 16:15 HANSP
MamisseroLipodur FC A Ne 29.4. 17:15 HOSTI
Pražská StokaS.T.R.U.P. Ne 29.4. 17:30 MIKU2
Pětapůl TJAthletico Spořilov Ne 29.4. 17:30 ZABEH
Malvazinky 1.FCPetrovice A Ne 29.4. 17:30 MIKU3
Příkopy FCRychlá rota Ne 29.4. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico SpořilovPosílej FC Ne 13.5. 15:00 ZABEH
Výlov 0.FCPražská Stoka Ne 13.5. 16:15 MIKU3
Lipodur FC APětapůl TJ Ne 13.5. 17:15 HOSTI
Malvazinky 1.FCMamissero Ne 13.5. 17:30 CESMI
S.T.R.U.P.Příkopy FC Ne 13.5. 17:30 MIKU2
Petrovice ARychlá rota Ne 13.5. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Příkopy FCVýlov 0.FC So 19.5. 10:00 P1
Pražská StokaAthletico Spořilov Ne 20.5. 15:00 ZABEH
MamisseroPetrovice A Ne 20.5. 16:15 TEMPO
Posílej FCLipodur FC A Ne 20.5. 17:15 HOSTI
Rychlá rotaS.T.R.U.P. Ne 20.5. 17:30 MIKU2
Pětapůl TJMalvazinky 1.FC Ne 20.5. 17:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
MamisseroPětapůl TJ Ne 27.5. 15:00 HANSP
Výlov 0.FCRychlá rota Ne 27.5. 15:00 P1
Athletico SpořilovPříkopy FC Ne 27.5. 16:15 ZABEH
Lipodur FC APražská Stoka Ne 27.5. 17:15 HOSTI
Malvazinky 1.FCPosílej FC Ne 27.5. 17:30 HANSP
Petrovice AS.T.R.U.P. Ne 27.5. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rychlá rotaAthletico Spořilov Ne 3.6. 15:00 ZABEH
Posílej FCMamissero Ne 3.6. 15:00 HANSP
Pražská StokaMalvazinky 1.FC Ne 3.6. 16:15 MALES
Příkopy FCLipodur FC A Ne 3.6. 17:15 HOSTI
S.T.R.U.P.Výlov 0.FC Ne 3.6. 17:30 MIKU2
Pětapůl TJPetrovice A Ne 3.6. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pětapůl TJPosílej FC Ne 10.6. 13:45 P1
Athletico SpořilovS.T.R.U.P. Ne 10.6. 15:00 ZABEH
MamisseroPražská Stoka Ne 10.6. 16:15 ZABEH
Lipodur FC ARychlá rota Ne 10.6. 17:15 HOSTI
Petrovice AVýlov 0.FC Ne 10.6. 17:30 MIKU1
Malvazinky 1.FCPříkopy FC Ne 10.6. 18:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCAthletico Spořilov Ne 24.6. 20:00 MIKU4
S.T.R.U.P.Lipodur FC A Ne 24.6. 20:00 MIKU3
Rychlá rotaMalvazinky 1.FC Ne 24.6. 20:00 MIKU2
Příkopy FCMamissero Ne 24.6. 20:00 MIKU1
Pražská StokaPětapůl TJ Ne 24.6. 20:00 P3
Posílej FCPetrovice A Ne 24.6. 20:00 DEKAN