Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 24.6.18 | 20:00 | P3 | Pražská Stoka Pětapůl TJ | 11. | 4:1 |
Ne 10.6.18 | 13:45 | P1 | Pětapůl TJ Posílej FC | 10. | 2:1 |
Ne 3.6.18 | 17:30 | BECH | Pětapůl TJ Petrovice A | 9. | 5:2 |
Ne 27.5.18 | 15:00 | HANSP | Mamissero Pětapůl TJ | 8. | 5:1 |
Ne 20.5.18 | 17:30 | ARIT | Pětapůl TJ Malvazinky 1.FC | 7. | 0:4 |
Ne 13.5.18 | 17:15 | HOSTI | Lipodur FC A Pětapůl TJ | 6. | 4:0 |
Ne 29.4.18 | 17:30 | ZABEH | Pětapůl TJ Athletico Spořilov | 5. | 3:2 |
Ne 22.4.18 | 13:45 | P2 | Výlov 0.FC Pětapůl TJ | 4. | 3:0 |
Ne 15.4.18 | 17:30 | MIKU2 | Pětapůl TJ S.T.R.U.P. | 3. | 0:6 k. |
Ne 8.4.18 | 13:45 | P2 | Rychlá rota Pětapůl TJ | 2. | 4:3 |
Ne 25.3.18 | 17:30 | CESMI | Pětapůl TJ Příkopy FC | 1. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.T.R.U.P. | 11 | 8 | 3 | 0 | 56:13 | 19 |
2. | Mamissero | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
3. | Lipodur FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
4. | Výlov 0.FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:21 | 14 |
5. | Rychlá rota | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Pražská Stoka | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:40 | 10 |
7. | Petrovice A | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:63 | 10 |
8. | Příkopy FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:43 | 9 |
9. | Athletico Spořilov | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:37 | 8 |
10. | Malvazinky 1.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:34 | 7 |
11. | Pětapůl TJ | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:39 | 7 |
12. | Posílej FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 42:42 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 6.5.18 | 18:45 | MIKU1 | Sturm JM Sever 1.FC (HL6K) |
Ne 6.5.18 | 20:00 | MIKU1 | AC Tylen Kolomajzna TJ (HL8M) |
So 26.5.18 | 08:45 | DEKAN | Pekárna Kabát Kanonýři (HL8K) |
So 26.5.18 | 10:00 | DEKAN | Šnek FC A Hashlerka THC 1993 A (HL7I) |
Ne 17.6.18 | 13:45 | MIKU2 | Lesser Side FC Terron AC Bozi B (HL7J) |
Ne 17.6.18 | 15:00 | MIKU2 | Potíže Troll FC (HL8L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrle Lukáš | 7 | 0 |
Bednář Václav | 6 | 3 |
Čížek Martin | 6 | 0 |
Hartmann David | 5 | 5 |
Hartmann Martin | 1 | 0 |
Hladík Michal | 8 | 0 |
Konečná Tereza | 2 | 0 |
Kovář Josef | 7 | 1 |
Nesvadba Michal | 1 | 1 |
Novák Michal | 1 | 0 |
Ryšan Tomáš | 8 | 3 |
Smrčka Daniel | 7 | 3 |
Vlček Michael | 8 | 2 |