Ne 6.5.18 18:45 MIKU2 Améby AFC B Fiasko   (HL8M)
Ne 6.5.18 20:00 MIKU2 Pivní draci Horsis heads   (HL7J)
Ne 17.6.18 13:45 ZAK Krabice Sokol V.-Notorax B   (HL7J)
Ne 17.6.18 15:00 ZAK Old Mosquitos Dýně AC A   (HL8L)

24. 6. 18 20:00 DEKAN Posílej FC Petrovice A 11. 12:13 (8:4)
Bláznivé utkání plné gólů, které hosté v posledních deseti minutách dokázali otočit.
Posílej FC Petrovice A
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Martin Žáček vs Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Radek Hron, Miloš Kabát, Petr Kočiřík, Tomáš Kozák, Pavel Šustr, David Vojáček
47. Pavel Šustr
10. 6. 18 13:45 P1 Pětapůl TJ Posílej FC 10. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ale tým Petapůl víc chtěl a připisuje si do tabulky dva body. Procházka
Pětapůl TJ Posílej FC
Michal Hladík – Lukáš Andrle, Václav Bednář, David Hartmann, Michal Novák, Tomáš Ryšan vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček
33., 53. Václav Bednář 42. OG
3. 6. 18 15:00 HANSP Posílej FC Mamissero 9. 1:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase skončilo toto pohledné utkání vítězstvím týmu Mamissero. Trnka
Posílej FC Mamissero
Jakub Hrabě – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Michal Kubiče, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Sebastian Jirgl, Kryštof Krameš, Tomáš Kropáček, Ondřej Melichárek, Martin Šebek, Robert Smutný, Adam Suchomel
9. Viktor Janiš 25. Sebastian Jirgl
37. Adam Suchomel
27. 5. 18 17:30 HANSP Malvazinky 1.FC Posílej FC 8. 1:4 (0:1)
V prvním poločase padl jeden gól do sítě Malvazinek. Druhý poločas hosté hattrickem Žáčka jasně ovládli a zaslouženě vyhráli. Husák
Malvazinky 1.FC Posílej FC
Patrik Janoušek – Benny Benkár, Josef Černý, Vlastimil Janoušek, Filip Novotný, Pavel Rákosník, Jiří Šesták vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Petr Novák, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček
56. Filip Novotný 20. Nikola Šolaja
39., 49., 50. Martin Žáček
20. 5. 18 17:15 HOSTI Posílej FC Lipodur FC A 7. 5:6 (2:2)
Ofenzivní utkání, ve kterém hráči Lipoduru postupem času utkání převrátili na svou stranu. Domácí se ovšem nevzdali a utkání na konci zdramatizovali.
Posílej FC Lipodur FC A
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Jakub ÁcsJiří Cvejn, Milan Gašparík, Michal Malý, Jan Plachý, Dominik Turchich, Tomáš Valeš, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
38. Jan Plachý
13. 5. 18 15:00 ZABEH Athletico Spořilov Posílej FC 6. 2:3 (0:1)
Domácí většinu času na míči, ale nebezpečných a gólových šancí měly oba týmy stejně. Hosté vyhráli jen díky lepší koncovce. Petr
Athletico Spořilov Posílej FC
Lukáš BartoňJiří Bareš, Jan Bartoň, Matěj Černušák, Daniel Černý, Jan Fulín, Antonín Kec, Petr Písař, Martin Šabat vs Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček
31. Daniel Černý
33. Jan Fulín
24., 53. Martin Žáček
58. Jáchym Fales
29. 4. 18 16:15 HANSP Posílej FC Výlov 0.FC 5. 1:3 (1:1)
Zasloužené vítězství hostům zařídil svým hattrickem Volráb. Novotný
Posílej FC Výlov 0.FC
Michal Kubiče – Jáchym Fales, Jakub Hrabě, Viktor Janiš, Jan Matoušek, Petr Novák, Maxmilián Péder, Matěj Pokorný, Nikola Šolaja, Martin Žáček vs Pavel Svoboda – Theodor Anfilov, Miloslav Cakl, Tomáš Fojt, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Martin Vegricht, Roman Volráb
5. Martin Žáček 12., 34., 52. Roman Volráb
22. 4. 18 17:30 MIKU2 S.T.R.U.P. Posílej FC 4. 6:2 (3:1)
Domácí celý zápas lepším a aktivnějším týmem a zaslouženě berou z tohoto zápasu dva body.