Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 24.6.18 | 20:00 | MIKU1 | Příkopy FC Mamissero | 11. | 2:1 |
Ne 10.6.18 | 18:45 | MIKU3 | Malvazinky 1.FC Příkopy FC | 10. | 2:3 |
Ne 3.6.18 | 17:15 | HOSTI | Příkopy FC Lipodur FC A | 9. | 0:5 |
Ne 27.5.18 | 16:15 | ZABEH | Athletico Spořilov Příkopy FC | 8. | 4:0 |
So 19.5.18 | 10:00 | P1 | Příkopy FC Výlov 0.FC | 7. | 2:0 |
Ne 13.5.18 | 17:30 | MIKU2 | S.T.R.U.P. Příkopy FC | 6. | 6:1 |
Ne 29.4.18 | 20:00 | MIKU4 | Příkopy FC Rychlá rota | 5. | 3:4 |
Ne 22.4.18 | 18:45 | DEKAN | Petrovice A Příkopy FC | 4. | 2:12 |
Ne 15.4.18 | 17:30 | ZABEH | Pražská Stoka Příkopy FC | 3. | 5:0 |
Ne 8.4.18 | 12:30 | TEMPO | Příkopy FC Posílej FC | 2. | 2:10 |
Ne 25.3.18 | 17:30 | CESMI | Pětapůl TJ Příkopy FC | 1. | 4:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.T.R.U.P. | 11 | 8 | 3 | 0 | 56:13 | 19 |
2. | Mamissero | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
3. | Lipodur FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
4. | Výlov 0.FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:21 | 14 |
5. | Rychlá rota | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Pražská Stoka | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:40 | 10 |
7. | Petrovice A | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:63 | 10 |
8. | Příkopy FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:43 | 9 |
9. | Athletico Spořilov | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:37 | 8 |
10. | Malvazinky 1.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:34 | 7 |
11. | Pětapůl TJ | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:39 | 7 |
12. | Posílej FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 42:42 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 6.5.18 | 17:45 | METE1 | Zimbru Olymp A Řežem to United (HL3D) |
Ne 6.5.18 | 19:00 | METE1 | Hattrick Prosek FC Komety FC B (HL6L) |
So 9.6.18 | 10:00 | P1 | Blesk VK VET B Poštmistři VET B (VL4E) |
So 9.6.18 | 11:15 | P1 | 1.FC Zahradní Město Legendy FC (HL8K) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartůněk Jan | 11 | 0 |
Horák Marek | 8 | 1 |
Janouškovec Martin | 11 | 7 |
Klain Jiří | 10 | 0 |
Matějka Karel | 11 | 0 |
Michálek Miroslav | 11 | 13 |
Peršl Vladimír | 9 | 0 |
Pompa Lubomír | 6 | 0 |
Ryneš Pavel | 10 | 3 |
Thienel Jan | 8 | 2 |
Veselský Arnošt | 11 | 3 |