Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 24.6.18 | 20:00 | MIKU3 | S.T.R.U.P. Lipodur FC A | 11. | 4:1 |
Ne 10.6.18 | 15:00 | ZABEH | Athletico Spořilov S.T.R.U.P. | 10. | 1:8 |
Ne 3.6.18 | 17:30 | MIKU2 | S.T.R.U.P. Výlov 0.FC | 9. | 2:2 |
Ne 27.5.18 | 18:45 | MIKU4 | Petrovice A S.T.R.U.P. | 8. | 0:8 |
Ne 20.5.18 | 17:30 | MIKU2 | Rychlá rota S.T.R.U.P. | 7. | 0:8 |
Ne 13.5.18 | 17:30 | MIKU2 | S.T.R.U.P. Příkopy FC | 6. | 6:1 |
Ne 29.4.18 | 17:30 | MIKU2 | Pražská Stoka S.T.R.U.P. | 5. | 1:1 |
Ne 22.4.18 | 17:30 | MIKU2 | S.T.R.U.P. Posílej FC | 4. | 6:2 |
Ne 15.4.18 | 17:30 | MIKU2 | Pětapůl TJ S.T.R.U.P. | 3. | 0:6 k. |
Ne 8.4.18 | 17:30 | MIKU1 | S.T.R.U.P. Mamissero | 2. | 1:1 |
Ne 25.3.18 | 17:30 | MIKU2 | Malvazinky 1.FC S.T.R.U.P. | 1. | 4:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | S.T.R.U.P. | 11 | 8 | 3 | 0 | 56:13 | 19 |
2. | Mamissero | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
3. | Lipodur FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
4. | Výlov 0.FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 30:21 | 14 |
5. | Rychlá rota | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Pražská Stoka | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:40 | 10 |
7. | Petrovice A | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:63 | 10 |
8. | Příkopy FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:43 | 9 |
9. | Athletico Spořilov | 11 | 4 | 0 | 7 | 30:37 | 8 |
10. | Malvazinky 1.FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 32:34 | 7 |
11. | Pětapůl TJ | 11 | 3 | 1 | 7 | 19:39 | 7 |
12. | Posílej FC | 11 | 3 | 0 | 8 | 42:42 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 6.5.18 | 18:30 | HOSTI | ZAHR 1.FC Pogo Praha FC (HL8N) |
Ne 6.5.18 | 19:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Reka Group - Calvados (VL3D) |
Ne 17.6.18 | 18:45 | MIKU3 | Sací komando Modřany Deportivo Praga (HL4F) |
Ne 17.6.18 | 20:00 | MIKU3 | Pornolištičky Atomový veverky B (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Jeník Ondřej | 8 | 7 |
Kronus Jakub | 4 | 0 |
Lhotský Luděk | 7 | 4 |
Lustig Petr | 6 | 5 |
Ondruš Filip | 8 | 2 |
Padevět Petr | 9 | 9 |
Šetina Vojtěch | 7 | 5 |
Stárek Michal | 9 | 4 |
Uvízl Petr | 10 | 13 |