Rozpis pískání, 8. liga, skupina A

Senioři Praha A

St 9.5. 17:45 Mikulova MIKU4
St 9.5. 19:00 Mikulova MIKU4
St 9.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 29.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 29.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 29.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Zelení študáci

St 16.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 16.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 16.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 5.6. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 5.6. 20:30 Motorlet MOTO2

England United FC

Út 22.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 22.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 22.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 26.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Út 26.6. 20:15 Motorlet MOTO1

Medvědi B

Čt 17.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 17.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 8.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 8.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 8.6. 19:30 Děkanka DEKAN

PFC Kodymka B

Ne 25.3. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 25.3. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 22.4. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 22.4. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 13.5. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 13.5. 20:00 Běchovice 2 BECH

F3N FC B

Út 20.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 20.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 20.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 30.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 30.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 30.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Digi Prague FC

Čt 12.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 12.4. 20:15 Pražačka P2
Út 15.5. 19:00 Pražačka P1
Út 15.5. 20:15 Pražačka P1
Út 5.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 5.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Lipnice

Út 17.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 17.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 28.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 28.5. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 21.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 21.6. 20:15 Pražačka P1

Vysmátí zajíci B

Ne 22.4. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 22.4. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 22.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 22.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 14.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 14.6. 20:15 Pražačka P2

Kaizer chiefs FC

Pa 25.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 25.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 28.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 28.6. 19:30 Běchovice 2 BECH

Prague City FC

St 28.3. 19:00 Meteor 8 METE1
St 28.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 22.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 22.5. 20:15 Meteor 8 METE1

Veselá Kráva TJ

Ne 20.5. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 20.5. 12:30 Tempo FC TEMPO
St 6.6. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 6.6. 20:45 Tempo FC TEMPO
Út 26.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 26.6. 20:15 Mikulova MIKU4