Seznam týmů, 8. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Senioři Praha A tmavě modrá
Zelení študáci zelená, červená
England United FC modrá, bílá
Medvědi B červená
PFC Kodymka B bílo-modrá, zelená
F3N FC B oranžová, černá
Digi Prague FC modrá, bílá
Lipnice bílá, světle modrá
Vysmátí zajíci B červená, bílá
Kaizer chiefs FC černo-červená, červená
Prague City FC žlutá, černá
Veselá Kráva TJ modro-bílá, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Kaizer chiefs FCSenioři Praha A Po 19.3. 18:00 HRAB2
F3N FC BVeselá Kráva TJ Po 19.3. 18:15 CESMI
LipnicePrague City FC Po 19.3. 19:00 MIKU4
Medvědi BPFC Kodymka B Po 19.3. 19:15 HRAB2
England United FCVysmátí zajíci B Po 19.3. 19:15 TEMPO
Digi Prague FCZelení študáci Út 20.3. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha ALipnice Po 26.3. 18:00 HRAB2
Digi Prague FCEngland United FC Po 26.3. 19:15 STER3
Vysmátí zajíci BF3N FC B Po 26.3. 19:15 TEMPO
Zelení študáciPFC Kodymka B Po 26.3. 19:15 HRAB3
Veselá Kráva TJKaizer chiefs FC Po 26.3. 20:15 MOTO2
Prague City FCMedvědi B Po 26.3. 20:15 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BSenioři Praha A Po 9.4. 18:00 HRAB3
LipniceVeselá Kráva TJ Po 9.4. 19:00 MIKU4
PFC Kodymka BPrague City FC Po 9.4. 19:15 HRAB2
Kaizer chiefs FCVysmátí zajíci B Po 9.4. 19:15 TEMPO
England United FCZelení študáci Po 9.4. 19:30 HOSTI
F3N FC BDigi Prague FC Po 9.4. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha APFC Kodymka B Po 16.4. 18:00 HRAB3
Vysmátí zajíci BLipnice Po 16.4. 19:15 TEMPO
Veselá Kráva TJMedvědi B Po 16.4. 19:15 STER3
Digi Prague FCKaizer chiefs FC Po 16.4. 19:30 HOSTI
Zelení študáciPrague City FC Po 16.4. 20:15 MOTO3
England United FCF3N FC B Po 16.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kaizer chiefs FCEngland United FC Po 23.4. 17:30 KBELY
Prague City FCSenioři Praha A Po 23.4. 18:00 HRAB3
LipniceDigi Prague FC Po 23.4. 19:00 MIKU3
PFC Kodymka BVeselá Kráva TJ Po 23.4. 19:15 HRAB1
Medvědi BVysmátí zajíci B Po 23.4. 19:15 TEMPO
F3N FC BZelení študáci Po 23.4. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciSenioři Praha A Po 30.4. 17:45 MIKU1
England United FCLipnice Po 30.4. 19:00 MIKU2
Veselá Kráva TJPrague City FC Po 30.4. 19:00 MOTO3
Vysmátí zajíci BPFC Kodymka B Po 30.4. 19:15 TEMPO
F3N FC BKaizer chiefs FC Po 30.4. 19:30 BECH
Digi Prague FCMedvědi B Po 30.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AVeselá Kráva TJ Po 14.5. 18:00 HRAB3
LipniceF3N FC B Po 14.5. 19:00 MIKU2
Prague City FCVysmátí zajíci B Po 14.5. 19:15 TEMPO
PFC Kodymka BDigi Prague FC Po 14.5. 19:15 HRAB2
Medvědi BEngland United FC Po 14.5. 19:30 HOSTI
Kaizer chiefs FCZelení študáci Út 15.5. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Kaizer chiefs FCLipnice Po 21.5. 17:45 MIKU3
Zelení študáciVeselá Kráva TJ Po 21.5. 19:00 MOTO3
England United FCPFC Kodymka B Po 21.5. 19:15 HRAB2
Vysmátí zajíci BSenioři Praha A Po 21.5. 19:15 TEMPO
F3N FC BMedvědi B Po 21.5. 19:30 KBELY
Digi Prague FCPrague City FC Po 21.5. 20:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague City FCEngland United FC Po 4.6. 17:45 MIKU2
Senioři Praha ADigi Prague FC Po 4.6. 18:00 HRAB3
LipniceZelení študáci Po 4.6. 19:00 MIKU3
Veselá Kráva TJVysmátí zajíci B Po 4.6. 19:15 TEMPO
PFC Kodymka BF3N FC B Po 4.6. 19:15 HRAB3
Medvědi BKaizer chiefs FC Po 4.6. 19:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BPrague City FC Po 11.6. 18:15 LITVI
LipniceMedvědi B Po 11.6. 19:00 MIKU2
Zelení študáciVysmátí zajíci B Po 11.6. 19:15 TEMPO
Digi Prague FCVeselá Kráva TJ Po 11.6. 19:30 ARIT
Kaizer chiefs FCPFC Kodymka B Po 11.6. 20:15 MIKU3
England United FCSenioři Praha A Po 11.6. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Vysmátí zajíci BDigi Prague FC Po 25.6. 20:15 MIKU4
Senioři Praha AF3N FC B Po 25.6. 20:15 MIKU2
Prague City FCKaizer chiefs FC Po 25.6. 20:15 ZABEH
PFC Kodymka BLipnice Po 25.6. 20:15 MIKU1
Medvědi BZelení študáci Po 25.6. 20:15 P1
Veselá Kráva TJEngland United FC Po 25.6. 20:45 DEKAN