Út 17.4.18 19:30 CESMI Dejvický expres VET Felix club (seniors)   (VL4B)
Út 17.4.18 20:45 CESMI Akademie Flirtu Demoliční četa   (HL5C)
Po 28.5.18 19:00 MIKU2 Dejnámbůra FC V.S.P.S.V.S.   (HL6A)
Po 28.5.18 20:15 MIKU2 Speciál Bráník A Vojenské lesy   (HL4B)
Čt 21.6.18 19:00 P1 Palouk SK U.G.A.R. FC   (HL4D)
Čt 21.6.18 20:15 P1 PRKA Brosway team   (HL7F)

25. 6. 18 20:15 MIKU1 PFC Kodymka B Lipnice 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
11. 6. 18 19:00 MIKU2 Lipnice Medvědi B 10. 2:3 (1:0)
Domácí byli v prvním poločase jasně lepší. Ve druhém přestali po gólu na 2:0 hrát, přistupovali ke všemu laxně a hosté vycítili šanci. Snížení na 2:1 je nabudilo ještě víc a za dalších šest minut bylo skóre otočeno. Poté sice začali domácí opět hrát, ale hosté už výhru dokázali ubránit. Vostatek
Lipnice Medvědi B
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík, Filip Žák vs Leoš Rotter – Lukáš Dvořáček, Jan Kreuzer, Martin Lengyel, Tomáš Macko, Lubomír Peklanský, Jozef Pixa, Zdeněk Soukup, Pavol Štofej
27. Filip Žák
37. Dalibor Bláha
43. Pavol Štofej
47. Tomáš Macko
49. Lubomír Peklanský
4. 6. 18 19:00 MIKU3 Lipnice Zelení študáci 9. 6:3 (3:1)
Lipnice hrála první půli ve čtyřech, přesto byla lepším týmem. Zasloužená výhra. Vojtěch Šafář, Radek Palkoska
Lipnice Zelení študáci
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Václav Linhart, Bohdan Pavlík vs Jan Mařík – Michal Brož, Pavel Fiala, Pavel Fic, Pavel Janeček, Ondřej Jaroš, Kamil Molnár, Petr Svatoň, Zbyněk Svoboda
21., 24., 35. Dalibor Bláha
26., 57. Marek Frýdl
58. Richard Kubát
11. Zbyněk Svoboda
38. Ondřej Jaroš
45. Kamil Molnár
21. 5. 18 17:45 MIKU3 Kaizer chiefs FC Lipnice 8. 1:6 (0:2)
Zápas, ve kterém jasně dominoval tým Lipnice.
Kaizer chiefs FC Lipnice
Michal Vostarek – Matěj Dyškant, David Gajer, Jaroslav Havlíček, Filip Láznik, Tomáš Vaňásek, Samuel Verčimák, Jakub Weiss vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Filip Žák
37. Jaroslav Havlíček 4. Petr Kumžák
6., 52. Bohdan Pavlík
41., 50., 55. Dalibor Bláha
14. 5. 18 19:00 MIKU2 Lipnice F3N FC B 7. 7:2 (4:1)
Pohledné utkání, ve kterém hosté doplatili na to, že neměli na střídání. Milan Dvonč, Antonín Novotný
Lipnice F3N FC B
Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Václav Linhart, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík, Filip Žák vs Michal Štolc – Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
60. Matěj Plachý
30. 4. 18 19:00 MIKU2 England United FC Lipnice 6. 6:0 k.
23. 4. 18 19:00 MIKU3 Lipnice Digi Prague FC 5. 5:1 (3:0)
Slušně hrané utkání Lipnice rozhodla v prvním poločase. Josef Trávníček, Radek Miss
Lipnice Digi Prague FC
Filip Žák – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Jakub Jágl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Michal Dolenský, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Štěpán Linha, Martin Švehla
9., 59. Jan Trtík
21. Richard Kubát
25. Jakub Jágl
51. Marek Frýdl
34. Martin Švehla
16. 4. 18 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Lipnice 4. 3:17 (1:12)
V první půli skončil prakticky každý útok Lipnice gólem. Poté se utkání trochu uklidnilo a i domácí si dali tři branky. Hosté hrají fotbal, který patří podstatně výše. Michal Žák, Pavel Vejvoda
Vysmátí zajíci B Lipnice
Marek Pešl – Patrik Ambruš, Jan Čerešňa, Vilém Černý, Martin Kotek, Lukáš Srb, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Jakub Jágl – Dalibor Bláha, Marek Frýdl, Richard Kubát, Petr Kumžák, Juraj Nožár, Bohdan Pavlík, Jan Trtík, Filip Žák