Rozpis pískání, 8. liga, skupina B

Demínka A

Út 24.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 24.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 24.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 15.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 15.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 15.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Parta AC

St 25.4. 18:00 Štěrboholy STER1
St 25.4. 19:15 Štěrboholy STER1
St 25.4. 20:30 Štěrboholy STER1
Út 15.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 15.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 15.5. 20:45 Děkanka DEKAN

SP Clif

Pa 20.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 20.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 9.5. 17:45 Mikulova MIKU2
St 9.5. 19:00 Mikulova MIKU2
St 9.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Ústavan 01 KK

Út 27.3. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 27.3. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 27.3. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 17.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 17.4. 19:15 Hrabákova HRAB2

Yakuza

Út 10.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 10.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 10.4. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 19.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 19.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 19.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Hustá pěna FC

Ne 25.3. 18:45 Pražačka P3
Ne 25.3. 20:00 Pražačka P3
Út 15.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 15.5. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 6.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 6.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Hubertův Tuřín

Út 20.3. 19:00 Pražačka P1
Út 20.3. 20:15 Pražačka P1
Ne 29.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 29.4. 15:00 Pražačka P2
Čt 31.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 31.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Zelení lenochodi FC

Čt 26.4. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 26.4. 20:45 Zákostelní ZAK
Út 22.5. 19:00 Pražačka P2
Út 22.5. 20:15 Pražačka P2

Lemplíci FC

Út 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 14.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 14.6. 20:15 Mikulova MIKU1

SportHES

Pa 6.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 6.4. 19:15 Pražačka P1
St 2.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 2.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 22.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 22.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Inter Letná

Pa 6.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 6.4. 19:15 Malešice AFK MALES
St 2.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 2.5. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 21.5. 19:00 Pražačka P3
Po 21.5. 20:15 Pražačka P3

Do počtu

Po 7.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 7.5. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 6.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 6.6. 19:15 Hrabákova HRAB3