Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Zelení lenochodi FC žlutá, bílá
Yakuza modrá, oranžová
Ústavan 01 KK oranžová
SP Clif červeno-černá, černá
SportHES černá
Parta AC červeno-černá
Lemplíci FC černá, bílá
Inter Letná černá, bílá
Hustá pěna FC červená
Hubertův Tuřín černo-bílá
Do počtu modrá
Demínka A bílá, zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Do počtuYakuza Po 19.3. 19:15 STER3
Demínka AZelení lenochodi FC Po 19.3. 19:15 HRAB3
Inter LetnáSP Clif Po 19.3. 19:30 HOSTI
Hubertův TuřínÚstavan 01 KK Po 19.3. 20:15 MOTO2
Lemplíci FCParta AC Čt 22.3. 18:15 NOVOB
Hustá pěna FCSportHES Čt 22.3. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Demínka ADo počtu Po 26.3. 18:00 HRAB3
Ústavan 01 KKHustá pěna FC Po 26.3. 18:15 HOSTI
Zelení lenochodi FCParta AC Po 26.3. 20:15 MOTO3
SP ClifLemplíci FC Po 26.3. 20:30 STER3
YakuzaHubertův Tuřín Čt 29.3. 17:45 MIKU3
SportHESInter Letná Čt 29.3. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Do počtuZelení lenochodi FC Po 9.4. 18:00 KORAB
Hubertův TuřínDemínka A Po 9.4. 19:15 HRAB3
Hustá pěna FCYakuza Po 9.4. 20:30 STER2
Parta ACSP Clif Po 9.4. 20:45 NOVOB
Inter LetnáÚstavan 01 KK Po 9.4. 20:45 LITVI
Lemplíci FCSportHES Čt 12.4. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Do počtuHubertův Tuřín Po 16.4. 18:00 STER3
YakuzaInter Letná Po 16.4. 18:00 STER2
Ústavan 01 KKLemplíci FC Po 16.4. 18:00 STER1
Demínka AHustá pěna FC Po 16.4. 19:15 HRAB3
Zelení lenochodi FCSP Clif Po 16.4. 20:45 HOSTI
SportHESParta AC Čt 19.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifSportHES Po 23.4. 17:45 MIKU4
Hubertův TuřínZelení lenochodi FC Po 23.4. 17:45 MIKU3
Inter LetnáDemínka A Po 23.4. 19:15 HRAB2
Parta ACÚstavan 01 KK Po 23.4. 19:30 LITVI
Lemplíci FCYakuza Po 23.4. 20:15 METE2
Hustá pěna FCDo počtu Čt 26.4. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hubertův TuřínHustá pěna FC Po 7.5. 17:45 MIKU4
YakuzaParta AC Po 7.5. 17:45 MIKU3
Zelení lenochodi FCSportHES Po 7.5. 18:15 DEKAN
Demínka ALemplíci FC Po 7.5. 19:15 HRAB3
Ústavan 01 KKSP Clif Po 7.5. 20:15 P3
Do počtuInter Letná Čt 10.5. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifYakuza Po 14.5. 17:45 MIKU2
SportHESÚstavan 01 KK Po 14.5. 18:00 KORAB
Parta ACDemínka A Po 14.5. 19:15 HRAB3
Inter LetnáHubertův Tuřín Po 14.5. 20:15 METE1
Hustá pěna FCZelení lenochodi FC Po 14.5. 20:15 MIKU4
Lemplíci FCDo počtu Čt 17.5. 18:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení lenochodi FCÚstavan 01 KK Po 21.5. 17:45 MIKU2
Demínka ASP Clif Po 21.5. 19:15 HRAB3
Hubertův TuřínLemplíci FC Po 21.5. 20:15 MOTO3
YakuzaSportHES Po 21.5. 20:15 MIKU3
Hustá pěna FCInter Letná Čt 24.5. 19:30 KBELY
Do počtuParta AC Čt 24.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
SP ClifDo počtu Po 28.5. 18:00 KORAB
SportHESDemínka A Po 28.5. 19:15 HRAB3
Ústavan 01 KKYakuza Po 28.5. 20:15 DABLI
Parta ACHubertův Tuřín Po 28.5. 20:15 MOTO3
Inter LetnáZelení lenochodi FC Po 28.5. 20:15 METE2
Lemplíci FCHustá pěna FC Po 28.5. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Hubertův TuřínSP Clif Po 4.6. 17:45 MIKU4
Zelení lenochodi FCYakuza Po 4.6. 17:45 MIKU3
Do počtuSportHES Po 4.6. 20:15 DABLI
Inter LetnáLemplíci FC Po 4.6. 20:30 KORAB
Hustá pěna FCParta AC Po 4.6. 20:30 STER3
Demínka AÚstavan 01 KK St 6.6. 18:00 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
SportHESHubertův Tuřín Čt 21.6. 20:15 ZABEH
Lemplíci FCZelení lenochodi FC Čt 21.6. 20:15 MIKU3
Ústavan 01 KKDo počtu Čt 21.6. 20:30 SCBEC
Parta ACInter Letná Čt 21.6. 20:30 MALES
YakuzaDemínka A Čt 21.6. 20:45 DEKAN
SP ClifHustá pěna FC Čt 21.6. 20:45 ARIT