28. 5. 18 20:15 MOTO3 Parta AC Hubertův Tuřín 9. 4:1 (3:0)
Pěkný fotbal, zasloužené vítězství domácích. Husák
Jakub Vokatý – David Bakalář, Marek Csémi, Tomáš Klevcov, Petr Kruml, Patrik Lexa, Jan Sihelník, Roman Vlk vs Karel Musil – David Jelínek, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Martin Matys, Adam Stejskal
15. Tomáš Klevcov
39. Patrik Lexa
40. Martin Matys
21. 5. 18 20:15 MOTO3 Hubertův Tuřín Lemplíci FC 8. 9:0 (2:0)
Pěkný zápas, který poražený nevzdával až do konce. Domácí usilovali o dvouciferný rozdíl.
Hubertův Tuřín Lemplíci FC
Karel Musil – Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Matyáš Vocetka vs Miloslav Koudelka – Tereza Boudová, Michal Havlík, Jakub Kopecký, Kryštof Kotěšovský, Tomáš Kotěšovský, Petr Švehla, David Švejda
4., 6., 35., 42. Martin Matys
38. Matyáš Vocetka
46., 50. Martin Křivánek
47. Michal Macek
51. Adam Stejskal
14. 5. 18 20:15 METE1 Inter Letná Hubertův Tuřín 7. 4:0 (2:0)
Zápas, ve kterém byli od první minuty aktivnější domácí, rozhodl první poločas, kdy se trefili Cihla s Hakenem. Hubertův tuřín poté nenašel sílu na odpověď, a proto Inter bere dva body. Novotný
Inter Letná Hubertův Tuřín
Jakub Peterka – Jakub Cihla, Jan Cihla, Ondřej Dostál, Lukáš Duchek, Tomáš Haken, Daniel Komrska, Lukáš Koutník, Dominik Šolc vs Karel Musil – David Jelínek, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Alexandr Suchánek, Matyáš Vocetka
5. Jakub Cihla
26., 44. Tomáš Haken
59. Dominik Šolc
30 Dominik Šolc
7. 5. 18 17:45 MIKU4 Hubertův Tuřín Hustá pěna FC 6. 0:2 (0:2)
V prvním poločase Hustá pěna proměnila svoje šance a Hubertův Tuřín měl také dost šancí, ale nezakončil je gólově. Druhý poločas byl bez branek, tak Hustá pěna uhájila náskok. Husák
Hubertův Tuřín Hustá pěna FC
Karel Musil – David Jelínek, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Martin Matys, Adam Stejskal, Alexandr Suchánek vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Dvořák, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich
22. Tomáš Sobota
28. Jakub Voldřich
23. 4. 18 17:45 MIKU3 Hubertův Tuřín Zelení lenochodi FC 5. 3:3 (2:1)
Spravedlivá remíza. Josef Trávníček, Radek Miss
Hubertův Tuřín Zelení lenochodi FC
Karel Musil – David Jelínek, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Lukáš Macek, Michal Macek, Adam Stejskal, Alexandr Suchánek, Filip Vymyslický vs Marek Cikhart – Jonatán Adamčík, Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Martin Rus, Patrik Šmíd
6., 22. Martin Křivánek
51. OG
29. Tomáš Hlaváček
32. Patrik Šmíd
41. Ondřej Kysilka
16. 4. 18 18:00 STER3 Do počtu Hubertův Tuřín 4. 2:13 (1:6)
Jednoznačná záležitost Tuřínu, Do počtu však bojovalo až do konce.
Do počtu Hubertův Tuřín
Jan Horešovský – Aleš Čermák, Vojtěch Duffek, Radek Horešovský, Ondřej Mařík, Marek Zeman vs Karel Musil – Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Adam Stejskal, Alexandr Suchánek, Filip Vymyslický
42., 57. Martin Křivánek
9. 4. 18 19:15 HRAB3 Hubertův Tuřín Demínka A 3. 6:1 (2:0)
Na osmou ligu dobrý zápas. V prvním poločase byl lepší Tuřín, který však z řady šancí vstřelil jedinou branku. Po pauze se role obrátily, Demínka tlačila, ale Tuřín dával góly z nakopávaných balónů na střelce Vymyslického. Jáchym Trajhan, Štěpán Sedlář
Hubertův Tuřín Demínka A
Karel Musil – Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Adam Stejskal, Matyáš Vocetka, Filip Vymyslický vs Adam Macionczyk – Said El Bourkhissi, Jiří Harazim, Libor Koláček, Radek Sapara, Zdeněk Šebek, Robert Spálavský, Lukáš Urbánek, Tomáš Velinský
3. Martin Křivánek
8., 34., 42., 47., 59. Filip Vymyslický
50. Radek Sapara
29. 3. 18 17:45 MIKU3 Yakuza Hubertův Tuřín 2. 0:2 (0:0)
Velmi klidný a pohodový zápas.
Yakuza Hubertův Tuřín
Martin Zyka – Jiří Chadima, Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Daniel Zelenka vs Karel Musil – Matěj Klíma, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Adam Stejskal, Filip Vymyslický
35. Michal Macek
41. Martin Křivánek
19. 3. 18 20:15 MOTO2 Hubertův Tuřín Ústavan 01 KK 1. 2:1 (1:1)
Po úvodním šťastném gólu hostů převzali domácí postupem času režii zápasu do svých rukou a i při poměrně malém počtu šancí dokázali utkání otočit. Martin Havel, Patrik Černý