Rozpis pískání, 8. liga, skupina C

Kerata Chíjos

St 3.10. 18:00 Štěrboholy STER3
St 3.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 3.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Čt 8.11. 18:00 Štěrboholy STER3
Čt 8.11. 19:15 Štěrboholy STER3
Čt 8.11. 20:30 Štěrboholy STER3

Nounejm

Po 17.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 17.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 17.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 15.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 15.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 15.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Bröndby codein IF

Po 24.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 24.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 24.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 15.10. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 15.10. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 15.10. 20:15 Mikulova MIKU3

Praga Calcio CC

Po 22.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 12.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Literpool United

St 5.9. 17:45 Mikulova MIKU4
St 5.9. 19:00 Mikulova MIKU4
St 5.9. 20:15 Mikulova MIKU4
Pa 30.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 30.11. 19:15 Pražačka P3
Pa 30.11. 20:30 Pražačka P3

Sanitka AS

Ne 9.9. 16:15 Pražačka P2
Ne 9.9. 17:30 Pražačka P2
St 17.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 17.10. 18:15 Děkanka DEKAN
St 7.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 7.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Masokombinát

Po 3.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 3.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 14.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 14.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Čt 15.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 15.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Boží bojovníci

St 24.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 24.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Čt 22.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 22.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Jedna noha netleská

Pa 21.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 21.9. 19:15 Pražačka P1
Pa 12.10. 18:00 Pražačka P1
Pa 12.10. 19:15 Pražačka P1
St 7.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 7.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Lokál United

Čt 18.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 18.10. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 12.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 12.11. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 5.12. 19:00 Meteor 8 METE2
St 5.12. 20:15 Meteor 8 METE2

Klapzubova jedenáctka

Po 8.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 8.10. 20:15 Motorlet MOTO3
St 14.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 14.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Galantní jeleni

Čt 13.9. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 13.9. 20:15 Motorlet MOTO2
Po 15.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 15.10. 20:15 Motorlet MOTO3