Seznam týmů, 8. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Sanitka AS červeno-bílá
Praga Calcio CC červená
Nounejm bílá, černá
Lokál United žluto-černá, černo-červená
Literpool United modrá, červená
Klapzubova jedenáctka černá, bílá
Kerata Chíjos oranžová
Masokombinát bílá
Jedna noha netleská červená, černá
Galantní jeleni černá, bílá
Bröndby codein IF modro-bílá, černá
Boží bojovníci černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Kerata ChíjosKlapzubova jedenáctka Út 20.3. 18:00 HRAB2
Bröndby codein IFPraga Calcio CC Út 20.3. 18:15 HOSTI
Boží bojovníciSanitka AS Út 20.3. 19:00 METE2
MasokombinátLiterpool United Út 20.3. 19:30 ARIT
Galantní jeleniNounejm Út 20.3. 19:30 PRKOP
Jedna noha netleskáLokál United Út 24.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Boží bojovníciBröndby codein IF Út 27.3. 17:45 MIKU4
Praga Calcio CCGalantní jeleni Út 27.3. 18:15 HOSTI
Sanitka ASKlapzubova jedenáctka Út 27.3. 18:15 PRKOP
Lokál UnitedMasokombinát Út 27.3. 19:30 ARIT
NounejmJedna noha netleská Út 27.3. 20:45 STOD
Literpool UnitedKerata Chíjos Út 27.3. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Klapzubova jedenáctkaLiterpool United Út 3.4. 18:00 STER2
Jedna noha netleskáPraga Calcio CC Út 3.4. 18:00 STER3
Kerata ChíjosLokál United Út 3.4. 19:15 HRAB3
Galantní jeleniBoží bojovníci Út 3.4. 19:15 HRAB2
Bröndby codein IFSanitka AS Út 3.4. 19:15 STER3
MasokombinátNounejm Út 3.4. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
NounejmKerata Chíjos Út 10.4. 17:45 MIKU3
Lokál UnitedKlapzubova jedenáctka Út 10.4. 18:00 HRAB3
Praga Calcio CCMasokombinát Út 10.4. 19:30 ARIT
Boží bojovníciJedna noha netleská Út 10.4. 20:15 METE2
Bröndby codein IFGalantní jeleni Út 10.4. 20:30 MALES
Sanitka ASLiterpool United Út 10.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Kerata ChíjosPraga Calcio CC Út 17.4. 18:00 HRAB2
Literpool UnitedLokál United Út 17.4. 18:15 SLIVE
Klapzubova jedenáctkaNounejm Út 17.4. 18:15 ARIT
Galantní jeleniSanitka AS Út 17.4. 18:15 PRKOP
Jedna noha netleskáBröndby codein IF Út 17.4. 19:15 MOTO2
MasokombinátBoží bojovníci Út 17.4. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Galantní jeleniJedna noha netleská Po 30.4. 20:15 MOTO2
Praga Calcio CCKlapzubova jedenáctka Út 1.5. 19:15 HRAB3
Bröndby codein IFMasokombinát Út 1.5. 19:30 ARIT
Sanitka ASLokál United Út 1.5. 19:30 LITVI
Boží bojovníciKerata Chíjos Út 1.5. 20:15 MIKU3
NounejmLiterpool United Út 1.5. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Lokál UnitedNounejm Út 8.5. 18:00 KORAB
Literpool UnitedPraga Calcio CC Út 8.5. 18:00 SCBEC
Kerata ChíjosBröndby codein IF Út 8.5. 18:15 HOSTI
Jedna noha netleskáSanitka AS Út 8.5. 19:00 METE2
MasokombinátGalantní jeleni Út 8.5. 19:30 ARIT
Klapzubova jedenáctkaBoží bojovníci Út 8.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Galantní jeleniKerata Chíjos Út 15.5. 18:00 STER2
Bröndby codein IFKlapzubova jedenáctka Út 15.5. 18:00 STER1
Praga Calcio CCLokál United Út 15.5. 18:00 MALES
Jedna noha netleskáMasokombinát Út 15.5. 19:30 ARIT
Boží bojovníciLiterpool United Út 15.5. 20:30 STER3
Sanitka ASNounejm Út 15.5. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
NounejmPraga Calcio CC Po 21.5. 20:45 HOSTI
Klapzubova jedenáctkaGalantní jeleni Út 22.5. 18:15 ARIT
MasokombinátSanitka AS Út 22.5. 19:30 ARIT
Lokál UnitedBoží bojovníci Út 22.5. 20:15 METE1
Kerata ChíjosJedna noha netleská Út 22.5. 20:30 MALES
Literpool UnitedBröndby codein IF Út 22.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Boží bojovníciNounejm Út 5.6. 17:45 MIKU4
Sanitka ASPraga Calcio CC Út 5.6. 19:15 MOTO3
MasokombinátKerata Chíjos Út 5.6. 19:30 ARIT
Galantní jeleniLiterpool United Út 5.6. 20:30 STER2
Bröndby codein IFLokál United Út 5.6. 20:30 MALES
Jedna noha netleskáKlapzubova jedenáctka Út 5.6. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Praga Calcio CCBoží bojovníci Út 19.6. 20:15 P3
NounejmBröndby codein IF Út 19.6. 20:15 P2
Lokál UnitedGalantní jeleni Út 19.6. 20:15 ZABEH
Literpool UnitedJedna noha netleská Út 19.6. 20:15 MIKU4
Kerata ChíjosSanitka AS Út 19.6. 20:15 MIKU3
Klapzubova jedenáctkaMasokombinát Út 19.6. 20:45 ARIT