Čt 19.4.18 19:30 ZAK Rychlé pípy VET K.F.C. FC VET   (VL4D)
Čt 19.4.18 20:45 ZAK ALT 1.AK F.C.K.   (HL5F)
Po 28.5.18 19:15 STER3 Nottoric Forest Cvrčci FC   (HL5B)
Po 28.5.18 20:30 STER3 Pirelli VET Blesk VK VET A   (VL4A)
Čt 21.6.18 19:15 TEMPO Gumídci Méďové FC Eden 1999   (HL4D)
Čt 21.6.18 20:30 TEMPO RAF Jinonice Blok D   (HL7F)

19. 6. 18 20:15 P3 Praga Calcio CC Boží bojovníci 11. 4:2 (0:1)
V posledním zápase sezony, ve kterém oběma mužstvům o nic nešlo, se hrál klidný fotbálek.
Praga Calcio CC Boží bojovníci
Jan Tržil – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Tomáš Valouch vs Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Artur Walaszczyk
43., 49. Tomáš Valouch
55. Martin Hladílek
58. Lukáš Jirát
22. Filip Timingeriu
41. Jindřich Landa
5. 6. 18 17:45 MIKU4 Boží bojovníci Nounejm 10. 0:2 (0:0)
Vcelku pohledné utkání. Po vyrovnané půli si oba týmy vytvořily šance, které nedokázaly proměnit. Ve druhé půli byla hra totožná, ale hosté už dokázali dvě své šance využít.
Boží bojovníci Nounejm
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík
40. Martin Zelinka
41. Filip Zemančík
22. 5. 18 20:15 METE1 Lokál United Boží bojovníci 9. 6:0 (1:0)
Lokál se zaslouženě ujal vedení, když v 18. minutě jejich několikátá šance prošla až za záda gólmana. Ve druhé půli pak Lokál rozjel brankonstroj.
Lokál United Boží bojovníci
Ondřej Koláček – Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Zdeněk Lichnovský, Milan Mikulka, Filip Ságner, Vladimír Sejk, Rostislav Vocásek vs Michal ValsaJakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Martin Veit, Artur Walaszczyk
18. Rostislav Vocásek
37., 49. Filip Ságner
45. Vladimír Sejk
47. OG
58. Tomáš Kloud
15. 5. 18 20:30 STER3 Boží bojovníci Literpool United 8. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodli domácí dvěma góly v poslední desetiminutovce. Čapla
Boží bojovníci Literpool United
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Artur Walaszczyk vs Jiří Samek – Michal Jágrik, Martin Kraus, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Michal Srbek, Lukáš Tomko
50. Artur Walaszczyk
53. Filip Timingeriu
48. Artem Movsesyan
8. 5. 18 20:15 MIKU3 Klapzubova jedenáctka Boží bojovníci 7. 6:3 (3:1)
Utkání bez závad.
Klapzubova jedenáctka Boží bojovníci
Martin Časta – Tomáš Bečvář, Jiří Březina, Marek Čelonk, Štěpán Dvořák, Jan Filip, Dominik Havliš, Petr Kačírek, Jan Stránský vs Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk
17., 30. Petr Kačírek
30. Marek Čelonk
34., 40. Tomáš Bečvář
45. Dominik Havliš
30., 44., 57. Filip Timingeriu
1. 5. 18 20:15 MIKU3 Boží bojovníci Kerata Chíjos 6. 1:1 (0:0)
Slušné utkání s minimem faulů skončilo zaslouženou remízou. Oběma týmům děkujeme za férový přístup k soupeři. Martin Hejný, Jindřich Hladík
Boží bojovníci Kerata Chíjos
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Petr Přibyslavský, Artur Walaszczyk vs Martin Doubrava – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
42. Artur Walaszczyk 52. Ivo Bronec
17. 4. 18 19:30 ARIT Masokombinát Boží bojovníci 5. 4:4 (2:1)
První poločas ovládl Masokombinát, jenže těsně před půlí hosté snížili a nakonec vybojovali remízu. Husák
Masokombinát Boží bojovníci
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud, Petr Zátorský vs Michal Valsa – František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk
7., 55. Aleš Grulich
18. Václav Žalud
37. Ondřej Teslík
27. Jindřich Landa
32., 42. Martin Veit
47. Filip Timingeriu
10. 4. 18 20:15 METE2 Boží bojovníci Jedna noha netleská 4. 2:4 (2:2)
Až do vyloučení byli Bojovníci lepším týmem a pravděpodobně by vyhráli. Hosté ale dokázali přesilovku přetavit ve vítězství. Šťástka
Boží bojovníci Jedna noha netleská
Michal Valsa – Jakub Ducháč, František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Tomáš Opletal – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský
13., 24. Martin Veit 41 Jakub Ducháč 4., 30. Petr Kanta
42. Matěj Šifta
55. Jakub Hájek
3. 4. 18 19:15 HRAB2 Galantní jeleni Boží bojovníci 3. 6:1 (2:0)
Výsledek je pro Bojovníky až příliš krutý. Dravost a rychlost zde zvítězila nad zkušeností. Pavel Mičánek, Petr Mičánek
Galantní jeleni Boží bojovníci
Dmitrij Bučkovský – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Albert Burýšek, Filip Langr, Jakub Málek, Ladislav Tichý vs Michal Valsa – Jakub Ducháč, František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Artur Walaszczyk
2., 52. Filip Langr
29., 51. Albert Burýšek
46. Ladislav Tichý
55. Jakub Málek
21 Albert Burýšek 38. Ondřej Pecha
27. 3. 18 17:45 MIKU4 Boží bojovníci Bröndby codein IF 2. 8:1 (4:0)
Boží bojovníci přejeli Bröndby ve velkém stylu. Zasloužené vítězství.
Boží bojovníci Bröndby codein IF
Jakub Ducháč – František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Jan Knobloch – Jan Karlík, Lukáš Navrátil, Jan Oswald, Martin Stránský, Jan Tóth
1., 5., 39., 56. Filip Timingeriu
15., 42., 55. Ondřej Pecha
19. Martin Veit
37. Jan Karlík
20. 3. 18 19:00 METE2 Boží bojovníci Sanitka AS 1. 1:5 (1:1)
Dravé mládí v podobě hostujícího týmu ovládlo utkání zejména díky precizní kombinaci. Šťástka, Rajniš