Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.18 | 20:15 | P3 | Praga Calcio CC Boží bojovníci | 11. | 4:2 |
Út 5.6.18 | 17:45 | MIKU4 | Boží bojovníci Nounejm | 10. | 0:2 |
Út 22.5.18 | 20:15 | METE1 | Lokál United Boží bojovníci | 9. | 6:0 |
Út 15.5.18 | 20:30 | STER3 | Boží bojovníci Literpool United | 8. | 2:0 |
Út 8.5.18 | 20:15 | MIKU3 | Klapzubova jedenáctka Boží bojovníci | 7. | 6:3 |
Út 1.5.18 | 20:15 | MIKU3 | Boží bojovníci Kerata Chíjos | 6. | 1:1 |
Út 17.4.18 | 19:30 | ARIT | Masokombinát Boží bojovníci | 5. | 4:4 |
Út 10.4.18 | 20:15 | METE2 | Boží bojovníci Jedna noha netleská | 4. | 2:4 |
Út 3.4.18 | 19:15 | HRAB2 | Galantní jeleni Boží bojovníci | 3. | 6:1 |
Út 27.3.18 | 17:45 | MIKU4 | Boží bojovníci Bröndby codein IF | 2. | 8:1 |
Út 20.3.18 | 19:00 | METE2 | Boží bojovníci Sanitka AS | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanitka AS | 11 | 9 | 2 | 0 | 45:19 | 20 |
2. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 7 | 3 | 1 | 65:19 | 17 |
3. | Nounejm | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:26 | 15 |
4. | Lokál United | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:17 | 14 |
5. | Kerata Chíjos | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:21 | 13 |
6. | Praga Calcio CC | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:25 | 11 |
7. | Jedna noha netleská | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
8. | Galantní jeleni | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:43 | 9 |
9. | Masokombinát | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:30 | 8 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:39 | 6 |
11. | Literpool United | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:40 | 6 |
12. | Bröndby codein IF | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:81 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.4.18 | 19:30 | ZAK | Rychlé pípy VET K.F.C. FC VET (VL4D) |
Čt 19.4.18 | 20:45 | ZAK | ALT 1.AK F.C.K. (HL5F) |
Po 28.5.18 | 19:15 | STER3 | Nottoric Forest Cvrčci FC (HL5B) |
Po 28.5.18 | 20:30 | STER3 | Pirelli VET Blesk VK VET A (VL4A) |
Čt 21.6.18 | 19:15 | TEMPO | Gumídci Méďové FC Eden 1999 (HL4D) |
Čt 21.6.18 | 20:30 | TEMPO | RAF Jinonice Blok D (HL7F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Ducháč Jakub | 10 | 0 |
Kubica František | 5 | 0 |
Landa Jindřich | 11 | 2 |
Pecha Ondřej | 10 | 5 |
Pešek Tadeáš | 9 | 0 |
Přibyslavský Petr | 5 | 0 |
Timingeriu Filip | 9 | 10 |
Valsa Michal | 9 | 0 |
Veit Martin | 7 | 5 |
Walaszczyk Artur | 11 | 2 |