Po 21.5.18 19:00 DABLI Koloušci AK Models FC   (HL4A)
Po 21.5.18 20:15 DABLI Blue devils VET Miminka AC VET   (VL4A)
Po 11.6.18 19:00 DABLI Models FC Torolka   (HL4A)
Po 11.6.18 20:15 DABLI Blue devils VET Pirelli VET   (VL4A)

19. 6. 18 20:15 MIKU4 Literpool United Jedna noha netleská 11. 8:1 (6:0)
Jednoznačná záležitost v podání Literpoolu. Zejména v první půli dali svému soupeři lekci z efektivity. Ve druhém poločase se hra celkem vyrovnala, ale na víc než na čestný zásah to hostům nestačilo. Pavel Potměšil
Literpool United Jedna noha netleská
Jiří Samek – Michal Jágrik, Martin Kraus, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Michal Srbek, Jakub Žerebný vs Tomáš Opletal – Martin Együd, Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Oleh Makota
6., 20., 30., 55. Martin Kraus
8. Jakub Žerebný
17. Michal Srbek
18. Petr Sekyra
54. Michal Jágrik
47. Martin Együd
5. 6. 18 20:45 ARIT Jedna noha netleská Klapzubova jedenáctka 10. 1:6 (0:5)
Jedna noha nestačila na Klapzubovu jedenáctku, jejíž hráči jasně ovládli utkání. Hošek
Jedna noha netleská Klapzubova jedenáctka
Oleh Makota – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Matěj Šifta vs Martin Časta – Tomáš Bečvář, Marek Čelonk, Dominik Havliš, Petr Kačírek, Petr Kolovrátník, Jan Stránský
57. Jakub Hájek 4., 19. Dominik Havliš
12., 22., 41. Tomáš Bečvář
16. Marek Čelonk
22. 5. 18 20:30 MALES Kerata Chíjos Jedna noha netleská 9. 2:0 (0:0)
Po bezbrankovém poločase udeřila Kerata zkraje druhého. Následně přidal gól po samostatné akci Doubrava, který trefil šibenici. Čapla
Kerata Chíjos Jedna noha netleská
David Souček – Ivo Bronec, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Petr Špringer, Tomáš Vosátka vs Filip Mácha – Martin Együd, Jakub Hájek, Petr Kanta, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta
34. Jiří Novotný
50. Martin Doubrava
15. 5. 18 19:30 ARIT Jedna noha netleská Masokombinát 8. 3:2 (1:1)
Celkem hektický závěr zvládli lépe domácí a zvítězili zaslouženě.
Jedna noha netleská Masokombinát
Filip Mácha – Martin Együd, Jakub Hájek, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský vs Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud
25. Oleh Makota
40., 59. Lukáš Kučera
16. Jakub Blažek
58. Aleš Grulich
8. 5. 18 19:00 METE2 Jedna noha netleská Sanitka AS 7. 0:2 (0:0)
Hosté byli celý zápas lepší, ale domácí statečně bránili, podnikali nebezpečné brejky, chytal jim výborně brankář a navíc měli štěstí. Hosté nakonec ale přeci jen v závěru rozhodli.
Jedna noha netleská Sanitka AS
Martin Együd – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský vs Michal Strakatý – David Jansa, Aleš Knesl, Jakub Měšťánek, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch
59. Aleš Knesl
60. Vojtěch Selix
30. 4. 18 20:15 MOTO2 Galantní jeleni Jedna noha netleská 6. 3:2 (1:2)
Domácí dlouho ztráceli, ale těsně před poločasem snížili, ve druhé půli skóre otočili a Jedna noha netleskala. Hošek
Galantní jeleni Jedna noha netleská
Vojtěch Vastl – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, David Ježek, Jakub Málek, Ladislav Tichý vs Oleh Makota – Jakub Hájek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Matěj Šifta
28. David Ježek
35. Vladislav Andronov
57. Albert Burýšek
10., 17. Ivan Kleiber
24. 4. 18 20:30 STER2 Jedna noha netleská Lokál United 1. 1:2 (0:1)
Zasloužená výhra Lokálu, který byl fotbalovější.
Jedna noha netleská Lokál United
Martin Együd – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský vs Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Tomáš Kloud, Tomáš Krčmář, Vadim Li, Milan Mikulka, Rostislav Vocásek
40. Jakub Jiránek 23. Tomáš Krčmář
32. Tomáš Kloud
17. 4. 18 19:15 MOTO2 Jedna noha netleská Bröndby codein IF 5. 7:0 (2:0)
V celku jasné utkání pro Jednu nohu.
Jedna noha netleská Bröndby codein IF
Martin Együd – Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Filip Mácha, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský vs Petr Packa – Jan Karlík, Lukáš Navrátil, Jan Oswald, Martin Stránský, Jan Tóth
11. Filip Mácha
26., 37. Ivan Kleiber
38., 59. Petr Kanta
45. Marek Veselský
50. Lukáš Kučera
10. 4. 18 20:15 METE2 Boží bojovníci Jedna noha netleská 4. 2:4 (2:2)
Až do vyloučení byli Bojovníci lepším týmem a pravděpodobně by vyhráli. Hosté ale dokázali přesilovku přetavit ve vítězství. Šťástka
Boží bojovníci Jedna noha netleská
Michal Valsa – Jakub Ducháč, František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Tomáš Opletal – Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský
13., 24. Martin Veit 41 Jakub Ducháč 4., 30. Petr Kanta
42. Matěj Šifta
55. Jakub Hájek
3. 4. 18 18:00 STER3 Jedna noha netleská Praga Calcio CC 3. 2:2 (0:2)
Calcio po první půli odpadlo a přišel trest v podobě ztráty jednoho bodu. Zasloužená remíza.
Jedna noha netleská Praga Calcio CC
Michal Stezka – Martin Együd, Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Marek Veselský vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Jaroslav Krejčí, Stanislav Mazouch, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch
34., 59. Ivan Kleiber 5. Martin Hladílek
10. Jan Tržil
27. 3. 18 20:45 STOD Nounejm Jedna noha netleská 2. 2:3 (1:2)
V prvním poločase si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, což donutilo domácí hrát agresivněji, a to vyústilo v předpoločasové snížení. Po pauze daly oba týmy po gólu, a tak se z vítězství radovali hosté. Husák
Nounejm Jedna noha netleská
Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs Michal Stezka – Martin Együd, Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský