Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 19.6.18 | 20:15 | ZABEH | Lokál United Galantní jeleni | 11. | 14:0 |
Út 5.6.18 | 20:30 | MALES | Bröndby codein IF Lokál United | 10. | 0:6 |
Út 22.5.18 | 20:15 | METE1 | Lokál United Boží bojovníci | 9. | 6:0 |
Út 15.5.18 | 18:00 | MALES | Praga Calcio CC Lokál United | 8. | 4:0 |
Út 8.5.18 | 18:00 | KORAB | Lokál United Nounejm | 7. | 1:2 |
Út 1.5.18 | 19:30 | LITVI | Sanitka AS Lokál United | 6. | 3:3 |
Út 24.4.18 | 20:30 | STER2 | Jedna noha netleská Lokál United | 1. | 1:2 |
Út 17.4.18 | 18:15 | SLIVE | Literpool United Lokál United | 5. | 0:6 |
Út 10.4.18 | 18:00 | HRAB3 | Lokál United Klapzubova jedenáctka | 4. | 3:3 |
Út 3.4.18 | 19:15 | HRAB3 | Kerata Chíjos Lokál United | 3. | 4:2 |
Út 27.3.18 | 19:30 | ARIT | Lokál United Masokombinát | 2. | 2:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sanitka AS | 11 | 9 | 2 | 0 | 45:19 | 20 |
2. | Klapzubova jedenáctka | 11 | 7 | 3 | 1 | 65:19 | 17 |
3. | Nounejm | 11 | 7 | 1 | 3 | 34:26 | 15 |
4. | Lokál United | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:17 | 14 |
5. | Kerata Chíjos | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:21 | 13 |
6. | Praga Calcio CC | 11 | 4 | 3 | 4 | 34:25 | 11 |
7. | Jedna noha netleská | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:31 | 9 |
8. | Galantní jeleni | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:43 | 9 |
9. | Masokombinát | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:30 | 8 |
10. | Boží bojovníci | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:39 | 6 |
11. | Literpool United | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:40 | 6 |
12. | Bröndby codein IF | 11 | 2 | 0 | 9 | 20:81 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 26.3.18 | 19:00 | DABLI | Stará dáma Models FC (HL4A) |
Po 26.3.18 | 20:15 | DABLI | Oratoř Kobylisy Hoblina Jižák FC (HL4B) |
Po 21.5.18 | 19:00 | METE2 | Blesk VK VET A Pavana AK VET (VL4A) |
Po 21.5.18 | 20:15 | METE2 | Traktor Praha A Red Leads (HL7A) |
Čt 14.6.18 | 19:00 | MOTO1 | Indiana Team VET MVS Recycled (VL4D) |
Čt 14.6.18 | 20:15 | MOTO1 | Hojivý typy Zachovalí (VL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Antoš Jaroslav | 8 | 1 |
Barták Jan | 2 | 0 |
Fulín Martin | 11 | 3 |
Fulín Tomáš | 11 | 5 |
Hostek Petr | 6 | 1 |
Kloud Tomáš | 7 | 4 |
Koláček Ondřej | 10 | 0 |
Komárek Oldřich | 1 | 1 |
Krčmář Tomáš | 2 | 2 |
Li Vadim | 7 | 3 |
Lichnovský Zdeněk | 8 | 4 |
Mikulka Milan | 8 | 1 |
Neubauer Vojtěch | 3 | 1 |
Pakosta Jaroslav | 4 | 0 |
Rejhon Matěj | 5 | 2 |
Ságner Filip | 8 | 4 |
Sejk Vladimír | 5 | 6 |
Vocásek Rostislav | 8 | 5 |