19. 6. 18 20:15 P2 Nounejm Bröndby codein IF 11. 9:4 (3:2)
Slušné utkání, ve které zvítězilo mužstvo s lepším pohybem a slušnou kombinací.
Lukáš Gogolák – Jakub Kastner, David Krouský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs Pavel Mazur – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Lukáš Navrátil, Martin Stránský, Lukáš Weber
58. Jan Syřínek
3., 13., 52. Lukáš Weber
39. Robert Franěk
5. 6. 18 17:45 MIKU4 Boží bojovníci Nounejm 10. 0:2 (0:0)
Vcelku pohledné utkání. Po vyrovnané půli si oba týmy vytvořily šance, které nedokázaly proměnit. Ve druhé půli byla hra totožná, ale hosté už dokázali dvě své šance využít.
Boží bojovníci Nounejm
Michal Valsa – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Petr Přibyslavský, Filip Timingeriu, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík
40. Martin Zelinka
41. Filip Zemančík
21. 5. 18 20:45 HOSTI Nounejm Praga Calcio CC 9. 3:2 (1:2)
Hosté vstřelili gól hned z první akce zápasu a byli to oni, kdo určoval tempo hry. Poté se domácí také dostali do hry a ta se vyrovnala. Obě mužstva pak hrála útočný fotbal, ale byli to domácí, kdo se střelecky prosazoval.
Nounejm Praga Calcio CC
Martin ZelinkaLukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička vs Zdeněk Burian – Martin Hladílek, Karel Hrych, Lukáš Jirát, Jaroslav Krejčí, Jan Ramba, Jan Tržil, Tomáš Valouch
28. Jan Syřínek
31. Lukáš Gogolák
43. Jakub Kastner
1. Jan Ramba
23. Martin Hladílek
15. 5. 18 20:30 MOTO1 Sanitka AS Nounejm 8. 4:2 (2:2)
Kvalitní a vyrovnané utkání. Oba týmy patří rozhodně do vyšší než osmé ligy. Rozhodlo kvalitnější zakončení domácích. Petr Adam, Filip Rozum
Sanitka AS Nounejm
Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch, Jáchym Straka, Radovan Ulvr vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
8. Petr Puchmertl
19. Jáchym Straka
36. Lukáš Slaboch
56. Marek Ducháč
10. Lukáš Gogolák
21. Jakub Kastner
8. 5. 18 18:00 KORAB Lokál United Nounejm 7. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. V první půli byl lepší Lokál, po pauze ale hosté otočili. Josef Kubr
Lokál United Nounejm
Ondřej Koláček – Jaroslav Antoš, Martin Fulín, Tomáš Fulín, Vadim Li, Zdeněk Lichnovský, Jaroslav Pakosta, Filip Ságner vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička
20. Zdeněk Lichnovský 35. Martin Labský
58. Jakub Kastner
1. 5. 18 20:45 ARIT Nounejm Literpool United 6. 6:2 (5:2)
Zasloužené vítězství Nounejmu, ale začátek utkání tomu nenasvědčoval.
Nounejm Literpool United
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Jiří Samek – Michal Jágrik, Martin Kraus, Michal Martinek, Artem Movsesyan, Petr Sekyra, Michal Srbek, Jakub Žerebný
3. Petr Sekyra
17. 4. 18 18:15 ARIT Klapzubova jedenáctka Nounejm 5. 4:0 (2:0)
Zajímavé, rychlé a bojovné utkání rozhodli ve svůj prospěch domácí. Husák
Klapzubova jedenáctka Nounejm
Jan Filip – Tomáš Bečvář, Jindřich Brůžek, Marek Čelonk, Petr Kačírek, Jan Kočí, Petr Kolovrátník, Matěj Kotz, Jan Stránský vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
26., 60. Tomáš Bečvář
27. Petr Kačírek
57. Jindřich Brůžek
10. 4. 18 17:45 MIKU3 Nounejm Kerata Chíjos 4. 4:3 (1:1)
Gólman domácích byl rozdílovým hráčem. Po vyrovnaném začátku Nounejm zaslouženě vyhrál. Petr Nemynář, Adam Blažek
Nounejm Kerata Chíjos
Jakub KastnerLukáš Gogolák, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs David Souček – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Martin Doubrava, Antonín Hejl, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Petr Špringer, Tomáš Vosátka
59. Ivo Bronec
3. 4. 18 19:30 ARIT Masokombinát Nounejm 3. 1:2 (1:2)
Bojovné utkání s řadou šancí na obou stranách. Hostům se podařilo otočit a zvítězit. Boubín
Masokombinát Nounejm
Martin Židlický – Jakub Blažek, Aleš Grulich, Pavel Kohút, Andrej Štůla, Štěpán Švejnoha, Ondřej Teslík, Václav Žalud vs Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Jakub Kastner, David Krouský, Martin Labský, Michal Morong, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Filip Zemančík
4. Ondřej Teslík 23 Aleš Grulich 17. Jakub Kastner
19. Vladimír Vodička
27. 3. 18 20:45 STOD Nounejm Jedna noha netleská 2. 2:3 (1:2)
V prvním poločase si hosté vytvořili dvoubrankový náskok, což donutilo domácí hrát agresivněji, a to vyústilo v předpoločasové snížení. Po pauze daly oba týmy po gólu, a tak se z vítězství radovali hosté. Husák
Nounejm Jedna noha netleská
Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka, Filip Zemančík vs Michal Stezka – Martin Együd, Jakub Hájek, Jakub Jiránek, Petr Kanta, Ivan Kleiber, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Marek Veselský
27. Jakub Kastner
38. Filip Zemančík
10. Marek Veselský
15. Petr Kanta
32. Martin Együd
20. 3. 18 19:30 PRKOP Galantní jeleni Nounejm 1. 2:2 (1:0)
Pěkné a běhavé utkání se zaslouženou remízou. Boubín
Galantní jeleni Nounejm
František Procházka – Vladislav Andronov, Michal Bohůnek, Dmitrij Bučkovský, Albert Burýšek, Filip Langr, Jakub Málek, Ladislav Tichý, Vojtěch Vastl vs Jakub Kastner – Lukáš Gogolák, Martin Labský, Jan Syřínek, Vladimír Vodička, Martin Zelinka