Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

Viktoria Bítovská A

St 18.4. 17:30 Aritma ARIT
St 18.4. 18:45 Aritma ARIT
St 18.4. 20:00 Aritma ARIT
Út 8.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 8.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Canary FC

Po 23.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 23.4. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 23.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 15.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 15.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 15.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Dynamit Vršovice

Pa 6.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 6.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 23.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 23.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 23.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Killing power FC

St 25.4. 17:45 Mikulova MIKU3
St 25.4. 19:00 Mikulova MIKU3
St 25.4. 20:15 Mikulova MIKU3
Po 21.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 21.5. 20:15 Motorlet MOTO2

Strahovská 10

Po 19.3. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 19.3. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 19.3. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 5.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Út 5.6. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 5.6. 20:30 Štěrboholy STER2

Gobi dezert

Po 19.3. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 19.3. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 21.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 21.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 21.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Gangbeng

Pa 23.3. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 23.3. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Pa 23.3. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 21.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 21.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 21.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Tvar VD

Po 26.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 26.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 26.3. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 27.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 27.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 27.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Pražský axiom

Po 9.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 9.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 10.5. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 10.5. 20:45 Zákostelní ZAK
Po 28.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 28.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Divočáci

St 18.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 18.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 9.5. 19:00 Meteor 8 METE1
St 9.5. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 28.5. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 28.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Dejavu FC

Po 7.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 7.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 4.6. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 4.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB

Právníci FC

Pa 25.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 25.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 20.6. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 20.6. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB