Rozpis pískání, 8. liga, skupina D

Viktoria Bítovská A

Po 10.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 10.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 10.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Čt 4.10. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 4.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 4.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Canary FC

St 19.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 19.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 10.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 10.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 10.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Dynamit Vršovice

Čt 4.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 4.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 4.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 23.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 23.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 23.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Killing power FC

Út 18.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 18.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 18.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 11.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 11.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 11.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Strahovská 10

Čt 6.9. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 6.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 6.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Čt 22.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 22.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Gobi dezert

Čt 20.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 20.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 20.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 9.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 9.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 9.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Gangbeng

Čt 20.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 20.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 20.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 12.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 12.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Pa 12.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Tvar VD

St 31.10. 17:45 Mikulova MIKU3
St 31.10. 19:00 Mikulova MIKU3
St 31.10. 20:15 Mikulova MIKU3
Pa 30.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 30.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 30.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Pražský axiom

Ne 23.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 23.9. 15:00 Pražačka P2
St 10.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 10.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 6.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 6.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Divočáci

Pa 7.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 7.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 19.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 19.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Dejavu FC

St 12.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 12.9. 20:15 Meteor 8 METE1
St 10.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 10.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Právníci FC

Čt 13.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 13.9. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 11.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 11.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI