Seznam týmů, 8. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Viktoria Bítovská A červená
Tvar VD žlutá, bílá
Právníci FC bílo-modrá
Strahovská 10 oranžová
Killing power FC černo-bílá
Pražský axiom žlutá, černá
Gobi dezert červená, žlutá
Gangbeng černá, bílá
Dynamit Vršovice oranžová, modrá
Divočáci rudá, bílá
Dejavu FC černo-bílá
Canary FC žlutá, modrá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
GangbengKilling power FC Út 20.3. 18:00 HRAB3
Dynamit VršoviceStrahovská 10 Út 20.3. 18:00 MALES
DivočáciPrávníci FC Út 20.3. 18:00 SCBEC
Dejavu FCTvar VD St 21.3. 18:15 CESMI
Canary FCViktoria Bítovská A St 21.3. 20:45 CESMI
Gobi dezertPražský axiom Čt 22.3. 19:00 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvar VDDivočáci Út 3.4. 18:00 SCBEC
Právníci FCDynamit Vršovice Út 3.4. 18:00 HRAB3
Killing power FCGobi dezert Út 3.4. 18:00 HRAB2
Viktoria Bítovská APražský axiom St 4.4. 18:00 STER2
Strahovská 10Gangbeng St 4.4. 19:30 NOVOB
Canary FCDejavu FC St 4.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršoviceTvar VD Út 10.4. 17:45 MIKU2
DivočáciCanary FC Út 10.4. 18:00 SCBEC
Pražský axiomKilling power FC Út 10.4. 20:30 STER2
Dejavu FCViktoria Bítovská A St 11.4. 18:00 HRAB2
GangbengPrávníci FC St 11.4. 20:45 CESMI
Gobi dezertStrahovská 10 Čt 12.4. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Dejavu FCDivočáci Út 17.4. 19:15 SCBEC
Canary FCDynamit Vršovice Út 17.4. 20:15 P2
Strahovská 10Pražský axiom Út 17.4. 20:15 P3
Viktoria Bítovská AKilling power FC Út 17.4. 20:15 MIKU4
Tvar VDGangbeng St 18.4. 17:45 MIKU4
Právníci FCGobi dezert St 18.4. 17:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Killing power FCStrahovská 10 Út 24.4. 17:45 MIKU4
Dynamit VršoviceDejavu FC Út 24.4. 17:45 MIKU3
DivočáciViktoria Bítovská A Út 24.4. 18:00 SCBEC
Pražský axiomPrávníci FC St 25.4. 17:00 HANSP
GangbengCanary FC St 25.4. 18:00 HRAB3
Gobi dezertTvar VD Čt 26.4. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
DivočáciDynamit Vršovice Út 1.5. 18:00 MALES
Právníci FCKilling power FC Út 1.5. 18:00 HRAB3
Dejavu FCGangbeng St 2.5. 18:15 HANSP
Viktoria Bítovská AStrahovská 10 St 2.5. 20:15 ZABEH
Canary FCGobi dezert Čt 3.5. 17:45 MIKU1
Tvar VDPražský axiom Čt 3.5. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
GangbengDivočáci Út 15.5. 18:00 SCBEC
Dynamit VršoviceViktoria Bítovská A Út 15.5. 18:00 STER3
Killing power FCTvar VD Út 15.5. 20:30 MOTO2
Strahovská 10Právníci FC St 16.5. 18:15 CESMI
Gobi dezertDejavu FC St 16.5. 19:30 LITVI
Pražský axiomCanary FC Čt 17.5. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršoviceGangbeng Út 29.5. 18:00 HRAB3
DivočáciGobi dezert Út 29.5. 18:00 SCBEC
Canary FCKilling power FC Út 29.5. 18:00 HRAB2
Viktoria Bítovská APrávníci FC St 30.5. 18:00 HRAB1
Dejavu FCPražský axiom St 30.5. 19:30 NOVOB
Tvar VDStrahovská 10 St 30.5. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Gobi dezertDynamit Vršovice Út 5.6. 18:00 MALES
Killing power FCDejavu FC Út 5.6. 18:15 NOVOB
Pražský axiomDivočáci Út 5.6. 19:15 SCBEC
Právníci FCTvar VD St 6.6. 18:15 KBELY
GangbengViktoria Bítovská A St 6.6. 18:15 HANSP
Strahovská 10Canary FC St 6.6. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršovicePražský axiom Út 12.6. 17:45 ZABEH
DivočáciKilling power FC Út 12.6. 19:15 SCBEC
Dejavu FCStrahovská 10 St 13.6. 18:15 PRKOP
GangbengGobi dezert St 13.6. 20:15 MIKU4
Canary FCPrávníci FC St 13.6. 20:15 MIKU3
Viktoria Bítovská ATvar VD St 13.6. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strahovská 10Divočáci Út 26.6. 19:15 SCBEC
Killing power FCDynamit Vršovice Út 26.6. 19:30 HOSTI
Gobi dezertViktoria Bítovská A Út 26.6. 19:30 DEKAN
Tvar VDCanary FC Út 26.6. 20:15 P2
Právníci FCDejavu FC Út 26.6. 20:15 MOTO2
Pražský axiomGangbeng Út 26.6. 20:15 P1