Rozpis pískání, 8. liga, skupina E

Viktoria Bítovská B

Čt 13.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 13.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 13.9. 20:30 Koráb SC KORAB
St 3.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 3.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 3.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Pivojs s.r.o.1.FC

Čt 25.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 25.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 14.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Horno Porno

Čt 18.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 18.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 18.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Po 5.11. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 5.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 5.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Credit Praha FC

Út 11.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 11.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 11.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Čt 29.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 29.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 29.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Rychlí banáni

St 7.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 7.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 29.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 29.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 29.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Krabí výměšky FC

Čt 25.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 25.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 25.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 13.11. 18:00 Štěrboholy STER2
Út 13.11. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 13.11. 20:30 Štěrboholy STER2

64! FC Kobylisy B

Po 3.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 3.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 21.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 21.10. 17:30 Pražačka P2
Čt 15.11. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 15.11. 20:15 Motorlet MOTO1

DHL Bad Diablos

St 26.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 26.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Po 22.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 22.10. 20:15 Motorlet MOTO1
Pa 16.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 16.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

UNYP´s Blazers

Po 22.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 22.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 27.11. 19:00 Pražačka P3
Út 27.11. 20:15 Pražačka P3

Šílení kačeři

Út 25.9. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 25.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Po 29.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 29.10. 20:15 Mikulova MIKU2
Po 19.11. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 19.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Exilová šatna

Pa 21.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 21.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 21.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 15.10. 19:00 Pražačka P2
Po 15.10. 20:15 Pražačka P2
Čt 6.12. 19:30 Pražačka P2