Seznam týmů, 8. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Viktoria Bítovská B oranžová, černá
UNYP´s Blazers bílá
Šílení kačeři černo-modrá, bílá
Rychlí banáni žlutá, červená
Horno Porno černá, žlutá
Rudý teror modrá, červená
Pivojs s.r.o.1.FC červená
Krabí výměšky FC žluto-černá, bílá
Exilová šatna červená
DHL Bad Diablos červená, bílá
Credit Praha FC červená
64! FC Kobylisy B zelená, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Credit Praha FCUNYP´s Blazers Út 20.3. 19:15 HRAB3
64! FC Kobylisy BViktoria Bítovská B Út 20.3. 19:15 KORAB
Pivojs s.r.o.1.FCRudý teror Út 20.3. 20:45 ARIT
Krabí výměšky FCHorno Porno St 21.3. 18:15 BECH
Exilová šatnaRychlí banáni Čt 22.3. 20:15 MOTO3
DHL Bad DiablosŠílení kačeři Čt 22.3. 20:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy BCredit Praha FC Út 27.3. 19:15 KORAB
UNYP´s BlazersDHL Bad Diablos Út 27.3. 19:15 HRAB3
Šílení kačeřiExilová šatna Čt 29.3. 17:45 MIKU4
Rychlí banániKrabí výměšky FC Čt 29.3. 19:30 ZAK
Viktoria Bítovská BRudý teror Čt 29.3. 19:30 BECH
Horno PornoPivojs s.r.o.1.FC Čt 29.3. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorHorno Porno Út 10.4. 18:00 STER2
Pivojs s.r.o.1.FCRychlí banáni Út 10.4. 18:00 STER1
Krabí výměšky FCŠílení kačeři Út 10.4. 18:00 MALES
Exilová šatnaUNYP´s Blazers Út 10.4. 19:15 HRAB1
DHL Bad Diablos64! FC Kobylisy B Út 10.4. 19:15 KORAB
Credit Praha FCViktoria Bítovská B Út 10.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy BExilová šatna Út 17.4. 19:15 KORAB
UNYP´s BlazersKrabí výměšky FC Út 17.4. 19:15 HRAB3
Viktoria Bítovská BHorno Porno Čt 19.4. 18:00 SCBEC
Credit Praha FCDHL Bad Diablos Čt 19.4. 18:15 NOVOB
Šílení kačeřiPivojs s.r.o.1.FC Čt 19.4. 18:15 ARIT
Rychlí banániRudý teror Čt 19.4. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivojs s.r.o.1.FCUNYP´s Blazers Út 24.4. 19:15 HRAB3
Krabí výměšky FC64! FC Kobylisy B Út 24.4. 19:15 KORAB
Exilová šatnaCredit Praha FC Čt 26.4. 17:30 KBELY
Horno PornoRychlí banáni Čt 26.4. 18:15 ARIT
DHL Bad DiablosViktoria Bítovská B Čt 26.4. 18:15 NOVOB
Rudý terorŠílení kačeři Čt 26.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
DHL Bad DiablosExilová šatna Út 8.5. 18:00 HRAB3
64! FC Kobylisy BPivojs s.r.o.1.FC Út 8.5. 19:15 KORAB
UNYP´s BlazersRudý teror Út 8.5. 19:15 HRAB1
Credit Praha FCKrabí výměšky FC Čt 10.5. 17:00 HANSP
Šílení kačeřiHorno Porno Čt 10.5. 18:15 HANSP
Viktoria Bítovská BRychlí banáni Čt 10.5. 18:15 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Horno PornoUNYP´s Blazers Út 15.5. 19:15 HRAB2
Rudý teror64! FC Kobylisy B Út 15.5. 19:15 KORAB
Krabí výměšky FCDHL Bad Diablos Čt 17.5. 17:45 ZABEH
Exilová šatnaViktoria Bítovská B Čt 17.5. 18:00 MALES
Rychlí banániŠílení kačeři Čt 17.5. 19:30 KBELY
Pivojs s.r.o.1.FCCredit Praha FC Čt 17.5. 19:30 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Credit Praha FCRudý teror Út 29.5. 19:15 STER3
64! FC Kobylisy BHorno Porno Út 29.5. 19:15 KORAB
UNYP´s BlazersRychlí banáni Út 29.5. 19:15 HRAB2
Viktoria Bítovská BŠílení kačeři Út 29.5. 19:15 STER2
Exilová šatnaKrabí výměšky FC Út 29.5. 20:15 P3
DHL Bad DiablosPivojs s.r.o.1.FC Út 29.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rudý terorDHL Bad Diablos Út 5.6. 18:00 STER2
Pivojs s.r.o.1.FCExilová šatna Út 5.6. 18:00 STER1
Šílení kačeřiUNYP´s Blazers Út 5.6. 19:15 HRAB2
Rychlí banáni64! FC Kobylisy B Út 5.6. 19:15 KORAB
Krabí výměšky FCViktoria Bítovská B Út 5.6. 20:30 STER3
Horno PornoCredit Praha FC St 6.6. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
64! FC Kobylisy BŠílení kačeři Út 12.6. 19:15 KORAB
Viktoria Bítovská BUNYP´s Blazers Út 12.6. 20:15 MIKU3
Exilová šatnaRudý teror Čt 14.6. 19:00 P3
Credit Praha FCRychlí banáni Čt 14.6. 19:00 P2
DHL Bad DiablosHorno Porno Čt 14.6. 19:15 MALES
Krabí výměšky FCPivojs s.r.o.1.FC Čt 14.6. 20:15 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení kačeřiCredit Praha FC Čt 28.6. 17:45 ZAK
UNYP´s Blazers64! FC Kobylisy B Čt 28.6. 18:15 P3
Rychlí banániDHL Bad Diablos Čt 28.6. 18:15 P2
Horno PornoExilová šatna Čt 28.6. 18:15 BECH
Rudý terorKrabí výměšky FC Čt 28.6. 18:15 SCBEC
Pivojs s.r.o.1.FCViktoria Bítovská B Čt 28.6. 18:15 P1