Rozpis pískání, 8. liga, skupina F

Alténa ST

Čt 19.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 19.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 19.4. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 10.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 10.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 10.5. 20:30 Koráb SC KORAB

Pivušky FC

Čt 12.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 12.4. 20:15 Motorlet MOTO3
Čt 17.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 17.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 17.5. 20:30 Malešice AFK MALES

Prase FC

Pa 13.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 13.4. 19:15 Pražačka P1
Čt 31.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Chroustova lokomotiva

Čt 22.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 22.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 22.3. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 7.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 7.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pod parou

St 28.3. 17:45 Mikulova MIKU2
St 28.3. 19:00 Mikulova MIKU2
St 28.3. 20:15 Mikulova MIKU2
Čt 19.4. 19:00 Motorlet MOTO3
Čt 19.4. 20:15 Motorlet MOTO3

Kolíci

Po 16.4. 19:00 Pražačka P2
Po 16.4. 20:15 Pražačka P2
Po 14.5. 19:00 Pražačka P1
Po 14.5. 20:15 Pražačka P1
Po 4.6. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 4.6. 20:30 Štěrboholy STER3

Botostroj SK

Ne 8.4. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 8.4. 12:30 Zákostelní ZAK
Po 23.4. 19:00 Pražačka P3
Po 23.4. 20:15 Pražačka P3
Út 29.5. 19:00 Pražačka P1
Út 29.5. 20:15 Pražačka P1

FELace FK

Po 19.3. 19:00 Pražačka P3
Po 19.3. 20:15 Pražačka P3
Ne 22.4. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 22.4. 20:00 Děkanka DEKAN
Út 29.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 29.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Midget

St 21.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 21.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Pa 13.4. 18:00 Pražačka P3
Pa 13.4. 19:15 Pražačka P3
Po 30.4. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 30.4. 19:00 Mikulova MIKU3

Rošťáci

Čt 22.3. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 22.3. 20:45 Zákostelní ZAK
Pa 20.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 20.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 20.5. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 20.5. 16:15 Záběhlice ZABEH

Hanspaulský beton

St 28.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 28.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 20.5. 11:15 Pražačka P2
Ne 20.5. 12:30 Pražačka P2
Čt 7.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 7.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Podobraz

St 28.3. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 28.3. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 25.5. 18:00 Pražačka P1
Pa 25.5. 19:15 Pražačka P1
St 20.6. 19:00 Pražačka P2
St 20.6. 20:15 Pražačka P2