Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Pod parou modro-bílá, červená
Rošťáci černá, bílá
Podobraz zelená, černá
Prase FC zeleno-bílá
Pivušky FC červeno-černá
Midget bílo-černá
Kolíci červená
Chroustova lokomotiva bílá, zelená
Hanspaulský beton černá, bílá
FELace FK černá
Botostroj SK zlatá, modrá
Alténa ST žluto-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STPod parou St 4.4. 18:00 STER3
KolíciMidget St 4.4. 18:15 BECH
Botostroj SKRošťáci St 4.4. 19:00 METE1
FELace FKPrase FC St 4.4. 20:15 METE2
Chroustova lokomotivaPivušky FC St 4.4. 20:45 NOVOB
Hanspaulský betonPodobraz St 4.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
PodobrazChroustova lokomotiva St 11.4. 18:00 HRAB3
Pivušky FCKolíci St 11.4. 18:45 BIHOR
Alténa STBotostroj SK St 11.4. 19:00 METE1
RošťáciFELace FK St 11.4. 19:00 METE2
Prase FCHanspaulský beton St 11.4. 20:15 METE2
Pod parouMidget St 11.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hanspaulský betonRošťáci St 18.4. 18:00 SCBEC
FELace FKAlténa ST St 18.4. 18:15 BECH
Botostroj SKPod parou St 18.4. 19:00 METE2
MidgetPivušky FC St 18.4. 20:00 BIHOR
Chroustova lokomotivaPrase FC St 18.4. 20:15 METE1
KolíciPodobraz St 18.4. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STHanspaulský beton St 25.4. 18:00 STER3
RošťáciChroustova lokomotiva St 25.4. 18:00 STER2
Pod parouPivušky FC St 25.4. 18:00 STER1
PodobrazMidget St 25.4. 18:15 CESMI
Botostroj SKFELace FK St 25.4. 19:00 METE2
Prase FCKolíci St 25.4. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotivaAlténa ST St 9.5. 18:00 HRAB3
FELace FKPod parou St 9.5. 18:00 HRAB2
Hanspaulský betonBotostroj SK St 9.5. 19:00 METE2
Pivušky FCPodobraz St 9.5. 19:30 PRKOP
MidgetPrase FC St 9.5. 20:15 METE1
KolíciRošťáci St 9.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Alténa STKolíci St 16.5. 18:00 STER2
RošťáciMidget St 16.5. 18:00 STER1
FELace FKHanspaulský beton St 16.5. 18:15 LITVI
Botostroj SKChroustova lokomotiva St 16.5. 19:00 METE2
Prase FCPivušky FC St 16.5. 20:15 METE1
Pod parouPodobraz Čt 17.5. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotivaFELace FK St 23.5. 17:45 ZABEH
Pivušky FCRošťáci St 23.5. 18:45 BIHOR
KolíciBotostroj SK St 23.5. 19:00 METE1
MidgetAlténa ST St 23.5. 19:30 CESMI
Hanspaulský betonPod parou St 23.5. 19:30 LITVI
PodobrazPrase FC St 23.5. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
FELace FKKolíci St 30.5. 18:00 HRAB2
Hanspaulský betonChroustova lokomotiva St 30.5. 18:15 KBELY
Alténa STPivušky FC St 30.5. 18:15 CESMI
Botostroj SKMidget St 30.5. 19:00 METE1
Pod parouPrase FC St 30.5. 20:15 METE2
RošťáciPodobraz St 30.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
PodobrazAlténa ST St 6.6. 17:00 HANSP
Chroustova lokomotivaPod parou St 6.6. 18:15 PRKOP
MidgetFELace FK St 6.6. 18:45 ARIT
Pivušky FCBotostroj SK St 6.6. 19:00 METE2
Prase FCRošťáci St 6.6. 20:15 METE1
KolíciHanspaulský beton St 6.6. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Chroustova lokomotivaKolíci St 13.6. 17:45 MIKU3
Pod parouRošťáci St 13.6. 17:45 MIKU4
Botostroj SKPodobraz St 13.6. 19:00 METE1
Hanspaulský betonMidget St 13.6. 19:30 HANSP
FELace FKPivušky FC St 13.6. 20:15 P3
Alténa STPrase FC St 13.6. 20:15 METE1
Utkání Datum Čas Hřiště
RošťáciAlténa ST Út 26.6. 19:30 BECH
Prase FCBotostroj SK Út 26.6. 19:30 KORAB
PodobrazFELace FK Út 26.6. 20:15 MOTO1
Pivušky FCHanspaulský beton Út 26.6. 20:15 MOTO3
MidgetChroustova lokomotiva Út 26.6. 20:15 P3
KolíciPod parou Út 26.6. 20:15 MIKU2