Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Petr Třebenský – Jaroslav Černý, Jakub Greguš, Michal Koudelka, Pavel Orlovský, Petr Orlovský, David Třebenský, Karel Vlček
6. 6. 18 19:00 METE2 Pivušky FC Botostroj SK 9. 5:2 (1:2)
Lepší produktivita Pivušek rozhodla o vítězství.
Jiří Januška – Josef Baštář, David Bochníček, Jiří Boháč, Jindřich Černý, Aleš Chvátal, Jiří Januška, Martin Jaroš, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský
45. Jiří Januška
4. Richard Hampl
7. Filip Hendrych
30. 5. 18 19:00 METE1 Botostroj SK Midget 8. 0:1 (0:1)
Utkání se hrálo v dobrém tempu a v duchu fair-play. Rozhodl jediný vstřelený gól v počátku zápasu.
Botostroj SK Midget
Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Jakub Kalányos – David Bala, Filip Beneš, Richard Bureš, Jakub Chudárek, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Michael Talík
4. Richard Bureš
23. 5. 18 19:00 METE1 Kolíci Botostroj SK 7. 3:2 (2:2)
Pěkné a férové utkání se šťastnějším koncem pro domácí.
Kolíci Botostroj SK
Josef Orel – Eva Bartoňková, Martin Hanek, Petr Hanek, Martin Hůlka, Michal Král, Josef Malík, Tomáš Soldát, Marian Zikmund vs Petr Grätzer – Richard Hampl, Filip Hendrych, Josef Jurčík, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský
12. Petr Hanek
14., 42. Martin Hanek
17. Tomáš Vrána
30. Josef Jurčík
16. 5. 18 19:00 METE2 Botostroj SK Chroustova lokomotiva 6. 0:5 (0:4)
Hrál se klidný fotbal v plné režii hostů.
Botostroj SK Chroustova lokomotiva
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána vs Marek Kouřímský – Martin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Václav Řehoř, Martin Řežábek, František Veselý
15. Petr Lukavec
22., 24. František Veselý
27. Adam Čechovič
54. OG
9. 5. 18 19:00 METE2 Hanspaulský beton Botostroj SK 5. 7:2 (1:2)
Beton pošetřil síly do druhého poločasu a pak Botostroj rozstřílel. Na osmou ligu se hrálo v dobrém tempu. Marek Schätz, František Hobzík
Hanspaulský beton Botostroj SK
Šimon Tittel – Erdi Izgi, Roman Kinský, Petr Matulík, Filip Nejedlý, David Pěšina, Ondřej Strada, Jan Stupka, František Typovský vs Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Josef Jurčík, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Radek Záhorovský
6., 51. David Pěšina
47., 59. Jan Stupka
49. Petr Matulík
52., 58. František Typovský
10. Lukáš Vrána
18. Richard Hampl
25. 4. 18 19:00 METE2 Botostroj SK FELace FK 4. 0:2 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání, které nakonec na svou stranu přetáhli hosté.
Botostroj SK FELace FK
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
20 Tomáš Vrána 32. Ladislav Trejtnar
33. Martin Šípek
18. 4. 18 19:00 METE2 Botostroj SK Pod parou 3. 0:0 (0:0)
Zápas se odehrával víceméně na středu hřiště a ani jeden tým si nevybojoval nějakou opravdu jasnou gólovou tutovku. Zasloužené dělení bodů.
Botostroj SK Pod parou
Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Jiří Mistoler – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Nurbek Sagynbayev, Jiří Tillman
35. Dalibor Ďurák
11. 4. 18 19:00 METE1 Alténa ST Botostroj SK 2. 2:10 (2:3)
V oslabení hrající domácí dlouho odolávali a hosté příliš kazili, proto bylo skóre na konci zápasu "jen" 2:10.
Alténa ST Botostroj SK
Karel Pecl – Matyáš Horák, Pavel Kučera, Jaroslav Tulach, Tomáš Verner vs Jan Coufalík – Jakub Baumann, Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský
13., 25. Matyáš Horák 6., 18., 52. Lukáš Vrána
11., 47. Tomáš Vrána
33., 42. Filip Hendrych
35. Stanislav Máčala
55., 56. Jakub Baumann
4. 4. 18 19:00 METE1 Botostroj SK Rošťáci 1. 4:1 (0:0)
Od začátku velmi čistě a férově hrané utkání bez faulů. První půle byla velmi vyrovnaná, předvedli se oba brankáři. Ve druhé půli šli do vedení Rošťáci, ale hned v minutě bylo vyrovnáno. Botostroj vyrovnávací gól nakopl a od té doby byl lepším týmem. Gólman hostů dlouho držel šanci na body, ale v poslední desetiminutovce přišly tři góly a Botostroj zaslouženě vyhrál. Zdeněk Schlibener, Jan Svoboda
Botostroj SK Rošťáci
Jan Coufalík – Jakub Baumann, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Michael Lehocký – David Jiřišta, Tomáš Matějka, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Jamal Oraiqat, Ondřej Plocek, David Podrábský, Kristián Szarka, Zdeněk Valut