Út 29.5.18 19:30 CESMI Balabuška Old TJ Dejvický expres VET   (VL4B)
Út 29.5.18 20:45 CESMI Tohle není hokej? Akademie Flirtu   (HL5C)

26. 6. 18 20:15 MOTO1 Podobraz FELace FK 11. 4:0 (3:0)
Domácí ukázali technickou i početní převahu. Vojtěch Baštýř, Michal Nemček
Petr Třebenský – Jaroslav Černý, Jakub Greguš, Lukáš Guniš, Michal Koudelka, Pavel Orlovský, Petr Orlovský, Jan Strnad, David Třebenský, Karel Vlček vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
30. Pavel Orlovský
52. Lukáš Guniš
28 Jakub Greguš
13. 6. 18 20:15 P3 FELace FK Pivušky FC 10. 2:5 (1:3)
Pivušky byly po celý první poločas jasně lepší. Na začátku druhého poločasu polevily a začaly se strachovat o výsledek, nakonec ale zabraly a zvítězily. Čapla
FELace FK Pivušky FC
Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Jiří Pešek, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Jiří Januška – David Bochníček, Jiří Boháč, Aleš Chvátal, Ladislav Cirus, Jiří Januška, Tomáš Nový, Petr Ovčáček, Jan Vimer
15. Petr Klička
36. Jiří Pešek
2. Ladislav Cirus
10., 43. Jiří Januška
23. Tomáš Nový
38. OG
6. 6. 18 18:45 ARIT Midget FELace FK 9. 2:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který domácí díky lepší přesnosti v koncovce vyhráli.
Midget FELace FK
Jakub Kalányos – David Bala, Filip Beneš, Richard Bureš, Jakub Chudárek, Lukáš Krutek, Oliver Matoušek, Petr Mik, Michael Talík vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
34. Lukáš Krutek
48. David Bala
30. 5. 18 18:00 HRAB2 FELace FK Kolíci 8. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání.
FELace FK Kolíci
Jiří Kubeš – Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Martin Šípek, Miloš Zerzán vs Eva Bartoňková – Martin Hanek, Petr Hanek, Martin Hůlka, Josef Malík, Josef Orel, Marian Zikmund
27. Petr Klička 35. Martin Hanek
23. 5. 18 17:45 ZABEH Chroustova lokomotiva FELace FK 7. 3:6 (0:2)
Zasloužená výhra Felace. Utkání plné nepřesností rozhodla lepší koncovka hostů. Jiří Javůrek, Zdeněk Michael Dressler
Chroustova lokomotiva FELace FK
Marek Kouřímský – Adam Čechovič, Jiří Hubička, Petr Lukavec, Václav Řehoř, Tomáš Sýkora vs Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Ondřej Renza, Miloš Zerzán
40., 46., 58. Miloš Zerzán
16. 5. 18 18:15 LITVI FELace FK Hanspaulský beton 6. 0:5 (0:2)
Vítězové měli většinu zápasu herně navrch a zaslouženě brali dva body. Voldán
FELace FK Hanspaulský beton
Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jiří Pešek, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Šimon Tittel – Tomáš Keramidas, Roman Kinský, Petr Matulík, Filip Nejedlý, David Pěšina, Ondřej Strada, Jan Stupka, František Typovský, Martin Vujtík
3. Filip Nejedlý
28., 54. Martin Vujtík
48. Petr Matulík
52. Tomáš Keramidas
9. 5. 18 18:00 HRAB2 FELace FK Pod parou 5. 0:1 (0:1)
Průměrný zápas rozhodl jediný gól. Tomáš Sedláček, Milan Doležal
FELace FK Pod parou
Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Marko Lozo, Martin Neuschl, Nurbek Sagynbayev, Marek Šlégl, Jiří Tillman
10. Martin Neuschl
25. 4. 18 19:00 METE2 Botostroj SK FELace FK 4. 0:2 (0:0)
Celkem vyrovnané utkání, které nakonec na svou stranu přetáhli hosté.
Botostroj SK FELace FK
Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Stanislav Máčala, Lukáš Vrána, Tomáš Vrána, Radek Záhorovský vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Martin Šípek, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
20 Tomáš Vrána 32. Ladislav Trejtnar
33. Martin Šípek
18. 4. 18 18:15 BECH FELace FK Alténa ST 3. 2:0 (0:0)
Viděli jsme vyrovnané utkání, které se rozhodlo v 46. minutě pro domácí brankou na 1:0. Hosté zkoušeli odpovědět a vyrovnat, ale dostali gól v 55. minutě na konečných 2:0.
FELace FK Alténa ST
Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Slavomír Peterka, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Martin Ouředníček – Vojtěch Cuřín, Matyáš Horák, František Kaduk, Jaromír Kaplan, Pavel Kučera, Jaroslav Tulach, Tomáš Verner
46. Václav Kopecký
55. Miloš Zerzán
46. Martin Ouředníček
11. 4. 18 19:00 METE2 Rošťáci FELace FK 2. 0:5 (0:0)
První poločas byl téměř bez střel na bránu. Od začátku druhého byli hosté jasně lepší a zaslouženě zvítězili. Dufek
Rošťáci FELace FK
Jakub Pilch – David Jiřišta, Ondřej Novák, Richard Novák, Josef Novotný, Ondřej Plocek, Kristián Szarka, Zdeněk Valut vs Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jiří Pešek, Ondřej Renza, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán
38., 50., 57., 58. Miloš Zerzán
55. Ladislav Trejtnar
4. 4. 18 20:15 METE2 FELace FK Prase FC 1. 0:0 (0:0)
Rychlý a kombinační fotbal s množstvím šancí. O remíze rozhodla především neproměněná penalta hostů čtyři minuty před koncem. Felix Hampapa, Tomáš Petrach
FELace FK Prase FC
Jiří Kubeš – Karim Al Reyahi, Andrej Čižmár, Petr Klička, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jiří Pešek, Slavomír Peterka, Ladislav Trejtnar, Miloš Zerzán vs Martin Havlíček – Daniel Baránek, Petr Burzanovský, Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Tomáš Trnka