Seznam týmů, 8. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Senioři Praha B oranžová, zelená
S nadhledem žlutá, zelená
Playboy team AC světle modrá
Tazmánští čertíci černo-žlutá, červená
Perpetis oranžová, zelená
Nevím FC modrá
Namo FC modrá, zelená
Klamovka Praha FK modrá, červená
Gekad modro-bílá
Forejt FC oranžová
Dynamo Prak červená
Airconquest F.F.C. bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Klamovka Praha FKPerpetis Út 20.3. 17:45 MIKU3
GekadTazmánští čertíci Út 20.3. 17:45 MIKU2
Namo FCNevím FC Út 20.3. 19:30 HOSTI
Dynamo PrakS nadhledem St 21.3. 17:30 ARIT
Forejt FCPlayboy team AC St 21.3. 19:00 MIKU3
Airconquest F.F.C.Senioři Praha B St 21.3. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemForejt FC Út 3.4. 17:45 MIKU3
Airconquest F.F.C.Dynamo Prak Út 3.4. 20:30 MOTO3
Tazmánští čertíciKlamovka Praha FK St 4.4. 18:15 NOVOB
Playboy team ACGekad St 4.4. 19:00 MIKU4
Senioři Praha BNevím FC St 4.4. 19:15 HRAB2
PerpetisNamo FC St 4.4. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCTazmánští čertíci St 11.4. 18:15 HOSTI
Forejt FCAirconquest F.F.C. St 11.4. 18:15 CESMI
Klamovka Praha FKPlayboy team AC St 11.4. 19:00 MIKU3
Dynamo PrakSenioři Praha B St 11.4. 19:15 HRAB2
Nevím FCPerpetis St 11.4. 19:30 NOVOB
GekadS nadhledem St 11.4. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemKlamovka Praha FK St 18.4. 17:45 ZABEH
Dynamo PrakForejt FC St 18.4. 18:00 STER2
Airconquest F.F.C.Gekad St 18.4. 18:00 STER1
Tazmánští čertíciNevím FC St 18.4. 18:15 HOSTI
Playboy team ACNamo FC St 18.4. 19:00 MIKU4
Senioři Praha BPerpetis St 18.4. 19:15 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadDynamo Prak St 25.4. 18:00 MALES
Klamovka Praha FKAirconquest F.F.C. St 25.4. 18:15 PRKOP
PerpetisTazmánští čertíci St 25.4. 18:45 KBELY
Forejt FCSenioři Praha B St 25.4. 19:15 HRAB3
Namo FCS nadhledem St 25.4. 19:30 HOSTI
Nevím FCPlayboy team AC St 25.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
S nadhledemNevím FC St 9.5. 17:00 DEKAN
Playboy team ACPerpetis St 9.5. 19:00 MIKU3
Senioři Praha BTazmánští čertíci St 9.5. 19:15 HRAB2
Dynamo PrakKlamovka Praha FK St 9.5. 19:30 CESMI
Airconquest F.F.C.Namo FC St 9.5. 19:30 DEKAN
Forejt FCGekad St 9.5. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
PerpetisS nadhledem St 16.5. 18:00 STER3
Nevím FCAirconquest F.F.C. St 16.5. 18:15 BECH
Namo FCDynamo Prak St 16.5. 18:15 DEKAN
Klamovka Praha FKForejt FC St 16.5. 18:45 BIHOR
Tazmánští čertíciPlayboy team AC St 16.5. 19:00 MIKU3
GekadSenioři Praha B St 16.5. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Forejt FCNamo FC Út 22.5. 20:45 DEKAN
GekadKlamovka Praha FK St 23.5. 18:00 HRAB2
Dynamo PrakNevím FC St 23.5. 18:00 HRAB1
Senioři Praha BPlayboy team AC St 23.5. 19:15 HRAB2
S nadhledemTazmánští čertíci St 23.5. 20:30 STER2
Airconquest F.F.C.Perpetis St 23.5. 20:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Namo FCGekad Út 29.5. 19:00 MIKU3
Nevím FCForejt FC St 30.5. 18:00 HRAB3
Playboy team ACS nadhledem St 30.5. 19:00 MIKU3
Klamovka Praha FKSenioři Praha B St 30.5. 19:15 HRAB1
Tazmánští čertíciAirconquest F.F.C. St 30.5. 20:30 STER3
PerpetisDynamo Prak St 30.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
GekadNevím FC St 6.6. 18:00 STER3
Forejt FCPerpetis St 6.6. 18:00 STER2
Dynamo PrakTazmánští čertíci St 6.6. 18:00 STER1
Klamovka Praha FKNamo FC St 6.6. 18:15 HOSTI
Airconquest F.F.C.Playboy team AC St 6.6. 19:00 MIKU3
Senioři Praha BS nadhledem St 6.6. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Playboy team ACDynamo Prak St 20.6. 20:15 MIKU4
Namo FCSenioři Praha B St 20.6. 20:15 MIKU3
S nadhledemAirconquest F.F.C. St 20.6. 20:45 DEKAN
Tazmánští čertíciForejt FC St 20.6. 20:45 TEMPO
PerpetisGekad St 20.6. 20:45 NOVOB
Nevím FCKlamovka Praha FK St 20.6. 20:45 LITVI