Rozpis pískání, 8. liga, skupina H

Budvarka B

Po 23.4. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 23.4. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 23.4. 20:15 Mikulova MIKU4
Po 14.5. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 14.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 14.5. 20:15 Mikulova MIKU4

VZ

St 28.3. 18:00 Zákostelní ZAK
St 28.3. 19:15 Zákostelní ZAK
St 28.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 7.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 7.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 7.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Dynamo R.U.M. B

Čt 12.4. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 12.4. 20:45 Zákostelní ZAK
Po 14.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 14.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 4.6. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 4.6. 19:15 Hrabákova HRAB3

Fotbaloví bozi

Čt 19.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 19.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 13.5. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 13.5. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 28.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 28.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Žabí hlen

Po 26.3. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 26.3. 20:30 Štěrboholy STER2
Pa 20.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 20.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 5.6. 19:00 Pražačka P3
Út 5.6. 20:15 Pražačka P3

Sean team B

Ne 8.4. 13:45 Pražačka P2
Ne 8.4. 15:00 Pražačka P2
Po 23.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 23.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 29.5. 19:00 Pražačka P2
Út 29.5. 20:15 Pražačka P2

KáGéčko B

Ne 8.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 8.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Út 24.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 24.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 29.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 29.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Blue Elephants

St 25.4. 19:00 Pražačka P1
St 25.4. 20:15 Pražačka P1
Ne 20.5. 11:15 Pražačka P1
Ne 20.5. 12:30 Pražačka P1
Út 5.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 5.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Babočka Admirál FC

Pa 23.3. 18:00 Pražačka P1
Pa 23.3. 19:15 Pražačka P1
Pa 13.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 13.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 31.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 31.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Bro´s

Út 27.3. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 27.3. 20:30 Motorlet MOTO3
Pa 1.6. 18:00 Pražačka P3
Pa 1.6. 19:15 Pražačka P3
St 20.6. 19:00 Pražačka P3
St 20.6. 20:15 Pražačka P3

Dream team Praha AC

Út 8.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 8.5. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 4.6. 19:00 Pražačka P2
Po 4.6. 20:15 Pražačka P2
Út 26.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 26.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC