Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
VZ modrá
Sean team B červená
Budvarka B žluto-černá, bílo-černá
Fotbaloví bozi bílá
Žabí hlen zeleno-bílá, žlutá
Dynamo R.U.M. B modrá, žlutá
Dream team Praha AC bílá, černá
KáGéčko B modrá, bílá
Bro´s rudá
Blue Elephants modrá, bílá
Babočka Admirál FC bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. BŽabí hlen Po 19.3. 20:15 MOTO3
Blue ElephantsVZ Po 19.3. 20:30 STER3
Bro´sSean team B Út 20.3. 20:30 SCBEC
Dream team Praha ACFotbaloví bozi St 21.3. 19:00 P3
KáGéčko BBudvarka B St 21.3. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Babočka Admirál FCBlue Elephants St 28.3. 17:45 MIKU3
Sean team BKáGéčko B St 28.3. 18:00 HRAB1
Fotbaloví boziDynamo R.U.M. B St 28.3. 19:00 P3
Budvarka BDream team Praha AC St 28.3. 19:30 TEMPO
VZBro´s Čt 29.3. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko BVZ St 11.4. 18:00 STER1
Bro´sBabočka Admirál FC St 11.4. 18:00 SCBEC
Dream team Praha ACSean team B St 11.4. 18:15 BECH
Žabí hlenFotbaloví bozi St 11.4. 19:00 P3
Dynamo R.U.M. BBudvarka B St 11.4. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
VZDream team Praha AC St 18.4. 18:00 STER3
Blue ElephantsBro´s St 18.4. 18:15 NOVOB
Babočka Admirál FCKáGéčko B St 18.4. 18:15 HANSP
Sean team BDynamo R.U.M. B St 18.4. 18:15 LITVI
Budvarka BŽabí hlen St 18.4. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Žabí hlenSean team B St 2.5. 18:00 HRAB1
Fotbaloví boziBudvarka B St 2.5. 19:00 P2
KáGéčko BBlue Elephants St 2.5. 19:15 HRAB3
Dream team Praha ACBabočka Admirál FC St 2.5. 20:15 METE1
Dynamo R.U.M. BVZ St 2.5. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Babočka Admirál FCDynamo R.U.M. B St 9.5. 17:30 ARIT
Bro´sKáGéčko B St 9.5. 18:00 STER1
Blue ElephantsDream team Praha AC St 9.5. 20:15 METE2
Sean team BFotbaloví bozi St 9.5. 20:15 P3
VZŽabí hlen St 9.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Žabí hlenBabočka Admirál FC St 16.5. 18:15 HANSP
Fotbaloví boziVZ St 16.5. 19:00 P2
Budvarka BSean team B St 16.5. 19:30 TEMPO
Dynamo R.U.M. BBlue Elephants St 16.5. 20:45 BECH
Dream team Praha ACBro´s Čt 17.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko BDream team Praha AC St 30.5. 18:00 STER3
Bro´sDynamo R.U.M. B St 30.5. 18:00 STER2
Blue ElephantsŽabí hlen St 30.5. 18:00 STER1
Babočka Admirál FCFotbaloví bozi St 30.5. 19:00 P2
VZBudvarka B St 30.5. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team BVZ Út 5.6. 18:15 KBELY
Žabí hlenBro´s St 6.6. 17:30 ARIT
Dynamo R.U.M. BKáGéčko B St 6.6. 18:15 NOVOB
Fotbaloví boziBlue Elephants St 6.6. 19:00 P2
Budvarka BBabočka Admirál FC St 6.6. 19:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Bro´sFotbaloví bozi St 13.6. 19:00 P3
Blue ElephantsBudvarka B St 13.6. 19:30 TEMPO
Babočka Admirál FCSean team B St 13.6. 20:00 BIHOR
Dream team Praha ACDynamo R.U.M. B St 13.6. 20:30 ZAK
KáGéčko BŽabí hlen St 13.6. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Fotbaloví boziKáGéčko B St 27.6. 19:00 P1
Sean team BBlue Elephants St 27.6. 19:15 HRAB2
Žabí hlenDream team Praha AC St 27.6. 19:15 HRAB1
VZBabočka Admirál FC St 27.6. 19:30 HANSP
Budvarka BBro´s St 27.6. 19:30 DEKAN