Seznam týmů, 8. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
SK Elet modrá, bílá
Real Motion SG zelená
Pětka žlutá
No madam ! B zelená, červená
No fear KK černo-oranžová
Nejasná identita 1.HK modro-žlutá
Lunochod 1.MFK bílá, modrá
Kopanda team FC bílo-černá
Hell Avalanche zlatá, modrá
GFC oranžová, černá
Eternity modrá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
GFCSK Elet Po 19.3. 19:00 MOTO3
Kopanda team FCPětka St 21.3. 18:45 ARIT
Hell AvalancheReal Motion SG St 21.3. 19:00 METE2
Nejasná identita 1.HKNo fear KK Čt 22.3. 20:45 ARIT
Lunochod 1.MFKNo madam ! B Čt 22.3. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
SK EletHell Avalanche Út 3.4. 20:30 STER1
PětkaLunochod 1.MFK Út 3.4. 20:30 MOTO2
Real Motion SGKopanda team FC St 4.4. 20:15 MIKU3
EternityGFC Čt 5.4. 17:45 MIKU3
No madam ! BNejasná identita 1.HK Čt 5.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Lunochod 1.MFKReal Motion SG Po 9.4. 20:15 MOTO3
Nejasná identita 1.HKPětka St 11.4. 17:30 ARIT
Kopanda team FCSK Elet St 11.4. 18:00 STER3
Hell AvalancheEternity St 11.4. 18:00 STER2
No fear KKNo madam ! B Čt 12.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
EternityKopanda team FC St 18.4. 17:00 HANSP
GFCHell Avalanche St 18.4. 17:30 ARIT
Real Motion SGNejasná identita 1.HK St 18.4. 18:15 PRKOP
SK EletLunochod 1.MFK St 18.4. 18:45 ARIT
PětkaNo fear KK Čt 19.4. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Nejasná identita 1.HKSK Elet Po 23.4. 19:30 ARIT
Lunochod 1.MFKEternity St 25.4. 17:30 KBELY
Kopanda team FCGFC St 25.4. 17:30 ARIT
No fear KKReal Motion SG Čt 26.4. 17:00 HANSP
No madam ! BPětka Čt 26.4. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCLunochod 1.MFK Čt 3.5. 17:45 MIKU2
SK EletNo fear KK Čt 3.5. 19:30 ARIT
Real Motion SGNo madam ! B Čt 3.5. 19:30 DEKAN
EternityNejasná identita 1.HK Čt 3.5. 20:15 MOTO2
Hell AvalancheKopanda team FC Čt 3.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
PětkaReal Motion SG St 9.5. 18:15 PRKOP
Lunochod 1.MFKHell Avalanche St 9.5. 20:30 ZAK
Nejasná identita 1.HKGFC St 9.5. 20:45 STOD
No madam ! BSK Elet Čt 10.5. 20:45 DEKAN
No fear KKEternity So 12.5. 12:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kopanda team FCLunochod 1.MFK Čt 24.5. 17:00 ZAK
SK EletPětka Čt 24.5. 18:00 KORAB
GFCNo fear KK Čt 24.5. 19:00 MOTO3
Hell AvalancheNejasná identita 1.HK Čt 24.5. 20:15 MOTO3
EternityNo madam ! B Čt 24.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Motion SGSK Elet Po 28.5. 20:45 ARIT
Nejasná identita 1.HKKopanda team FC St 30.5. 17:30 ARIT
PětkaEternity St 30.5. 18:15 PRKOP
No fear KKHell Avalanche Čt 31.5. 18:15 NOVOB
No madam ! BGFC Čt 31.5. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Lunochod 1.MFKNejasná identita 1.HK Po 4.6. 19:30 NOVOB
EternityReal Motion SG Po 4.6. 20:15 METE2
Kopanda team FCNo fear KK Čt 7.6. 18:15 DEKAN
GFCPětka Čt 7.6. 18:15 HANSP
Hell AvalancheNo madam ! B Čt 7.6. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
No madam ! BKopanda team FC Čt 21.6. 19:00 MIKU4
SK EletEternity Čt 21.6. 19:15 SCBEC
PětkaHell Avalanche Čt 21.6. 19:15 MALES
Real Motion SGGFC Čt 21.6. 19:30 CESMI
No fear KKLunochod 1.MFK Čt 21.6. 19:30 BECH