7. Nejasná identita 1.HK 10 3 2 5 26:38 8

Pá 6.4.18 18:15 HANSP Zde je místo ... Šnek FC A   (HL7I)
Pá 6.4.18 19:30 HANSP Notor Střešovice FC Lužinýýý Boys   (HL6I)
Po 23.4.18 18:00 SCBEC Exact old boys Blesk VK VET A   (VL4A)
Po 23.4.18 19:15 SCBEC Útlum 1.FC Žižkov   (HL5B)
Po 23.4.18 20:30 SCBEC Kikina bar 1.FC VET Běchovičtí sršni B   (VL4A)

21. 6. 18 19:30 CESMI Real Motion SG GFC 11. 3:4 (1:0)
Real Motion nepochopitelně ztratil vedení 3:1. Určitě si nezasloužil prohrát. Procházka
Real Motion SG GFC
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Ladislav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Šimon Blaschko – Matěj Hruška, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Jan Vašák
45. Šimon Kulakowski
7. 6. 18 18:15 HANSP GFC Pětka 10. 5:0 (2:0)
I přes velkou snahu všech hráčů Pětky dokázali GFC splnit roli favorita, utkání zvládnout a zvítězit. Husák
GFC Pětka
Petr Wolf – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Jan Vašák vs Josef Lamken – Kristián Andráško, Šimon Andráško, Kryštof Hanč, Ondřej Kopecký, Matěj Korčák, Alfréd Schubert, Artem Tsalyy, Jan Velín, Jonáš Vicherek
2. Michal Husák
12., 48. Bedřich Kos
51., 57. Jan Vašák
31. 5. 18 20:45 DEKAN No madam ! B GFC 9. 3:2 (1:1)
Pěkné bojovné utkání, ve kterém oba týmy bojovaly až do samého závěru utkání. Hosté měli šance na vyrovnání, když mačkali domácí jako citrón, ale kýžená branka se jim vsítit nepodařila.
No madam ! B GFC
Tomáš Baier – Emiliano Caroti, Petr Dvořák, Pavel Ležatka, Petr Linka, Kamil Málek, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Václav Růžička, Jiří Tichý vs Petr Wolf – Matěj Hruška, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek, Jan Vašák
21. Petr Linka
35., 53. Emiliano Caroti
19., 48. Šimon Kulakowski
24. 5. 18 19:00 MOTO3 GFC No fear KK 8. 2:3 (0:1)
Domácí dokázali v závěru zápas zdramatizovat, na body ale nedosáhli.
GFC No fear KK
Ondřej Kulakowski – Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Jan Vašák, Petr Wolf vs Petr MikulecPetr Dvořák, Tomáš Kundrát, Marek Mareček, Lukáš Prokop, Petr Stojnov, Ondřej Zadražil
55. Nicolas Le Stum
59. Jan Vašák
25. Tomáš Kundrát
31. Petr Dvořák
42. Lukáš Prokop
9. 5. 18 20:45 STOD Nejasná identita 1.HK GFC 7. 0:5 (0:1)
V prvním poločase padl jediný gól do sítě Nejasné identity a GFC tak vyhráli poločas. Ve druhém poločase Identita přidala a vytvářela si i šance, ale góly stříleli hráči GFC. Husák
Nejasná identita 1.HK GFC
Tomáš Zeman – Pavel Balík, Miloš Fuciman, Kryštof Klose, Andrii Shulga, Tomáš Vacek vs Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Jan Vašák, Petr Wolf
10. Jan Vašák
39. Šimon Blaschko
51., 55. Michal Husák
58. Šimon Kulakowski
3. 5. 18 17:45 MIKU2 GFC Lunochod 1.MFK A 6. 6:0 k.
25. 4. 18 17:30 ARIT Kopanda team FC GFC 5. 1:3 (1:3)
Hosté zápas rozhodli už v první půli. Čapla
Kopanda team FC GFC
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Ondřej Halouzka, Vojtěch Miler, Jan Togner vs Petr Wolf – Matěj Hruška, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Jan Vašák
24. Tomáš Gorol 8. Jan Pánek
18. Bedřich Kos
28. Jan Vašák
18. 4. 18 17:30 ARIT GFC Hell Avalanche 4. 9:2 (3:1)
Zápas probíhal v poklidném tempu. Hráči GFC měli po celý zápas převahu, kterou po změně stran dokázali využít i střelecky.
GFC Hell Avalanche
Šimon Blaschko – Michal Husák, Ondřej Kulakowski, Šimon Kulakowski, Nicolas Le Stum, Lukáš Růžek, Jan Vašák, Petr Wolf vs Marcel Moravec – Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Lukáš Rejšek, Tomáš Špaček, Jan Urban
8. Šimon Kulakowski
13. Jan Vašák
16., 32., 55., 59., 60. Lukáš Růžek
54., 57. Michal Husák
6., 49. Lukáš Rejšek
5. 4. 18 17:45 MIKU3 Eternity GFC 2. 0:6 k.
Domácí drželi většinu prvního poločasu míč, ale nedokázali pořádně vystřelit, zatímco GFC proměnili všechny svoje šance. Druhá půle byla herně vyrovnaná, Eternity zvládly snížit, ale hosté i v závěru výhru pojistili. Vostatek
Eternity GFC
Victor Tomsa – Sattigul Batyrshiyev, Yahor Dunayeu, Volodymyr Humennyi, Raul Imashev, Yaroslav Mykuliak vs Petr Wolf – Šimon Blaschko, Michal Husák, Šimon Kulakowski, Dominik Němec, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Jan Vašák
23. OG
40. Raul Imashev
44. Yahor Dunayeu
20. Jan Vašák
21., 26., 55. Dominik Němec
24. Jan Pánek
19. 3. 18 19:00 MOTO3 GFC SK Elet 1. 6:2 (3:0)
Vítězné mužstvo bylo bojovnější a techničtější. Byl znát věkový rozdíl mezi mužstvy. Tomáš Fuchs