Seznam týmů, 8. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Emergency modro-bílá, oranžová
Vocasuna CA červená
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Nekopnem si FC černá, modrá
KáGéčko C modrá, bílá
Hajduk Hůrka B zeleno-bílá, žlutá
GJS FK modrá, bílá
FC FC modrá
EXŠemíci modrá, bílá
Elita národa TJ modrá
Deziluzy LS bílá, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
GJS FKNekopnem si FC Pa 23.3. 18:00 P3
FC FCTJ Bohemia Chips 1980 Pa 23.3. 18:00 P2
EXŠemíciVocasuna CA Pa 23.3. 18:00 P1
Hajduk Hůrka BKáGéčko C Pa 23.3. 18:15 PRKOP
Elita národa TJEmergency Pa 23.3. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
EmergencyEXŠemíci Čt 5.4. 18:15 DEKAN
TJ Bohemia Chips 1980GJS FK Pa 6.4. 17:45 ZABEH
Deziluzy LSElita národa TJ Pa 6.4. 18:15 PRKOP
Vocasuna CAFC FC Pa 6.4. 18:15 BECH
Nekopnem si FCHajduk Hůrka B Pa 6.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
FC FCEmergency Čt 12.4. 17:00 DEKAN
EXŠemíciDeziluzy LS Pa 13.4. 17:45 ZABEH
KáGéčko CNekopnem si FC Pa 13.4. 18:00 P2
GJS FKVocasuna CA Pa 13.4. 18:00 P1
Hajduk Hůrka BTJ Bohemia Chips 1980 Pa 13.4. 18:15 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Bohemia Chips 1980KáGéčko C Pa 20.4. 17:45 ZABEH
Elita národa TJEXŠemíci Pa 20.4. 18:15 LITVI
Deziluzy LSFC FC Pa 20.4. 18:15 HANSP
EmergencyGJS FK Pa 20.4. 18:15 DEKAN
Vocasuna CAHajduk Hůrka B Pa 20.4. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Nekopnem si FCTJ Bohemia Chips 1980 Pa 27.4. 18:00 ZAK
KáGéčko CVocasuna CA Pa 27.4. 18:00 P3
Hajduk Hůrka BEmergency Pa 27.4. 18:15 DEKAN
GJS FKDeziluzy LS Pa 27.4. 20:15 ZABEH
FC FCElita národa TJ Pa 27.4. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
EmergencyKáGéčko C Čt 3.5. 17:45 MIKU3
EXŠemíciFC FC Pa 11.5. 18:00 P3
Vocasuna CANekopnem si FC Pa 11.5. 18:00 P2
Deziluzy LSHajduk Hůrka B Pa 11.5. 19:30 HANSP
Elita národa TJGJS FK Pa 11.5. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko CDeziluzy LS Pa 18.5. 17:45 ZABEH
TJ Bohemia Chips 1980Vocasuna CA Pa 18.5. 18:00 P2
GJS FKEXŠemíci Pa 18.5. 18:00 MALES
Nekopnem si FCEmergency Pa 18.5. 18:15 DEKAN
Hajduk Hůrka BElita národa TJ Pa 18.5. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
EmergencyTJ Bohemia Chips 1980 Čt 24.5. 19:30 DEKAN
Elita národa TJKáGéčko C Čt 24.5. 20:15 MOTO2
FC FCGJS FK Pa 25.5. 18:00 P1
Deziluzy LSNekopnem si FC Pa 25.5. 18:00 P2
EXŠemíciHajduk Hůrka B Pa 25.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Nekopnem si FCElita národa TJ Pa 1.6. 17:45 ZABEH
TJ Bohemia Chips 1980Deziluzy LS Pa 1.6. 18:00 P3
Vocasuna CAEmergency Pa 1.6. 18:15 DEKAN
KáGéčko CEXŠemíci Pa 1.6. 19:00 ZABEH
Hajduk Hůrka BFC FC Pa 1.6. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Elita národa TJTJ Bohemia Chips 1980 Pa 8.6. 17:45 ZABEH
GJS FKHajduk Hůrka B Pa 8.6. 18:00 P3
FC FCKáGéčko C Pa 8.6. 18:00 P2
EXŠemíciNekopnem si FC Pa 8.6. 18:00 P1
Deziluzy LSVocasuna CA Pa 8.6. 18:15 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
KáGéčko CGJS FK Pa 22.6. 20:15 ZABEH
EmergencyDeziluzy LS Pa 22.6. 20:30 ZAK
TJ Bohemia Chips 1980EXŠemíci Pa 22.6. 20:30 MALES
Vocasuna CAElita národa TJ Pa 22.6. 20:45 BECH
Nekopnem si FCFC FC Pa 22.6. 20:45 HOSTI