1. 6. 18 18:15 DEKAN Vocasuna CA Emergency 9. 3:4 (1:1)
Razantní utkání dobré úrovně s těsným vítězstvím hostů. Trnka
Denis Záhorovský – Matouš Fuksa, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Petr Valenta, Ondřej Voska vs Lukáš Bricín – Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
39. Juraj Kuka
40. OG
56. Karel Pavlíček
24. 5. 18 19:30 DEKAN Emergency TJ Bohemia Chips 1980 8. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání rozhodli v závěru ve svůj prospěch Bohemia Chips. Lukáš Oslzla, Vladimír Pešata
Emergency TJ Bohemia Chips 1980
Josef Drábek – Roman Blažíček, Igor Bondar, Lukáš Bricín, Tomáš Gasparovič, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář vs Lukáš Srb – Tomáš Rájecký, Petr Sedláček, Jan Srb, Tomáš Srb, Kamil Srb ml., Tomáš Zahrádka
35. Karel Pavlíček
58. Tomáš Gasparovič
19. Tomáš Zahrádka
43. Tomáš Rájecký
59. OG
18. 5. 18 18:15 DEKAN Nekopnem si FC Emergency 7. 3:5 (1:2)
Domácí se dostali do vedení a dlouho to byli oni, kdo diktoval tempo hry, přesto to byli hosté, kdo dvěma góly otočil skóre ještě před poločasem. Po pauze se hra vyrovnala, začalo padat více branek a nakonec byli šťastnější hosté.
Nekopnem si FC Emergency
Mikuláš Zbořil – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, Jiří Zeman vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
6. Jakub Černý
39., 47. Jakub Hendrych
24., 36. Josef Drábek
24., 45. Zdeněk Prášil
59. Juraj Kuka
3. 5. 18 17:45 MIKU3 Emergency KáGéčko C 6. 3:3 (0:2)
Zajímavý zápas, ve kterém byli hosté v první půli jasně lepší, ale domácí po pauze zabrali a utkání skončilo spravedlivou remízou.
Emergency KáGéčko C
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil vs Vojtěch Müller – Richard Bárta, Matyáš Doubek, Matyáš Holna, David Hron, Vít Jeřábek, Antonín Matys, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas, Adam Šivec
35. Štěpán Hegar
41. Igor Bondar
56. Juraj Kuka
20. David Hron
29. Adam Šivec
52. Vít Jeřábek
27. 4. 18 18:15 DEKAN Hajduk Hůrka B Emergency 5. 2:6 (2:0)
Hajduk vyhrál první poločas, ve kterém se Emergency moc do hry nedostalo. Ale v druhém poločase Hajduk naprosto selhal a prohrál nakonec 2:6. Petr
Hajduk Hůrka B Emergency
Martin Šiman – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Filip Sismilich, Jakub Zelenka vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář
57. Martin Kalina
20. 4. 18 18:15 DEKAN Emergency GJS FK 4. 6:0 k.
Zpočátku vyrovnané utkání, ve kterém hosté propadli ve druhém poločase. Rajniš, Dreksler
Emergency GJS FK
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil vs Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Filip Čmejla, Pavel Kvapil, Oskar Plechatý, Jakub Ročeň, Max Traxmandl, Adam Večeřa
47. Max Traxmandl
12. 4. 18 17:00 DEKAN FC FC Emergency 3. 3:7 (2:3)
Domácí neprokázali vůbec žádnou sehranost. Jako malí kluci šli všichni za balonem. Kovařík
FC FC Emergency
Paul Hepper – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Serhiy Demkiv, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Sulejman Terzimehič, Lukáš Vítek, Jakub Vondra, Anthony Witney vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
55. Igor Bondar
5. 4. 18 18:15 DEKAN Emergency ExŠemíci 2. 2:6 (2:4)
Hosté byli po celý zápas jednoznačně lepší a také po zásluze vyhráli.
Emergency ExŠemíci
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil vs Bohumil Šišpera – Pavel Černatovič, Michael Jablonský, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Jan Maršálek, Jiří Nemeš, David Procházka, Jan Řezáč, Oleksij Šutko, Ota Švabenický
4. Lukáš Mach
8. Josef Drábek
34 Igor Bondar 14., 59. Oleksij Šutko
17., 36. David Procházka
19., 27. Jan Řezáč
23. 3. 18 18:15 DEKAN Elita národa TJ Emergency 1. 2:4 (2:1)
V první půli byli lepší domácí a po zásluze se dostali do vedení. Hosté vyrovnali po gólmanově výkopu, který k překvapení všech zapadl do brány a poté už zápas zvrátili na svou stranu.
Elita národa TJ Emergency
Karel Nytra – Filip Blecha, Albert Čermák, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Miroslav Herman, Tomáš Kuka, Lukáš Semrád, Jan Jakub Šmejkal vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Štěpán Bricín, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil