Ne 6.5.18 17:30 TEMPO City Lhotka FC Huňáč PK   (HL6K)
Ne 27.5.18 18:45 MIKU3 Kanálpucers PL MTPCH   (HL5I)
Ne 27.5.18 20:00 MIKU3 Atlanta Žižkov FC Na zdraví p.Macháčka   (HL6I)

22. 6. 18 20:45 HOSTI Nekopnem si FC FC FC 11. 4:1 (2:1)
Zasloužená výhra domácího týmu, který využil své šance.
Jiří Zeman – Jan Bouček, Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, Matěj Vejvoda, Mikuláš Zbořil vs Avetis Švamberk – Michal Dědek, Jan Homola, Jiří Konečný, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Lukáš Vítek
24. Matěj Vejvoda
60. Jakub Hendrych
16. Jakub Šíma
8. 6. 18 18:00 P2 FC FC KáGéčko C 10. 2:7 (2:2)
Vysokou hru nízké úrovně rozhodli v rozmezí 11 minut druhé půle hosté. Průměrné utkání. Patrik Balej, Martin Semrád
FC FC KáGéčko C
Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Miloš Jasenčak, Štefan Okoličány, Jiří Severin, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Jakub Vondra vs Vojtěch Müller – Richard Bárta, Matyáš Doubek, Matyáš Holna, David Hron, Vít Jeřábek, Antonín Matys, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas, Adam Šivec
44. Daniel Pajas
1. 6. 18 20:45 STOD Hajduk Hůrka B FC FC 9. 2:3 (1:1)
Hrál se fotbal velmi dobré úrovně, nezasvěcený divák by nevěřil, že se hraje osmá liga.
Hajduk Hůrka B FC FC
Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jan Škoda, Jakub Zelenka vs Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Serhiy Demkiv, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Jiří Severin, Jakub Šíma, Avetis Švamberk
12. Erik Lukšík
59. Nathan Kračunov
14., 50. Eduard Cmunt
55. Michal Dědek
25. 5. 18 18:00 P1 FC FC GJS FK 8. 6:0 k.
GJS byli od první minuty lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
FC FC GJS FK
Lukáš Vítek – Michal Dědek, Serhiy Demkiv, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Miloš Jasenčak, Štefan Okoličány, Jiří Severin, Avetis Švamberk, Jakub Vondra vs Kryštof Staud – Daniel Andrisák, Vojtěch Chocholouš, Filip Čmejla, Oskar Plechatý, Šimon Pokorný, Jakub Ročeň, Max Traxmandl, Adam Večeřa
36. Jan Homola
46. Jiří Hrdlička
34 Serhiy Demkiv 1., 7., 19. Jakub Ročeň
35. Kryštof Staud
59. Daniel Andrisák
40. Filip Čmejla
11. 5. 18 18:00 P3 ExŠemíci FC FC 6. 4:2 (1:0)
V prvním poločase měli domácí převahu, ale hosté dobře bránili, brankář zneškodňoval střely a inkasoval až v závěru poločasu. Po pauze padly dva slepené góly na obou stranách, hosté se zlepšili a sahali po vyrovnání, ale byli zbrklí, a tak domácí v závěru potvrdili vítězství. Hošek
ExŠemíci FC FC
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Filip Procházka, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Serhiy Demkiv, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Miloš Jasenčak, Štefan Okoličány, Jiří Severin, Jakub Šíma, Avetis Švamberk
30. Ondřej Kříž
32., 59. Jan Řezáč
41. Pavel Černatovič
32. Štefan Okoličány
48. Jiří Severin
44. Avetis Švamberk
27. 4. 18 20:45 STOD FC FC Elita národa TJ 5. 14:2 (7:1)
Elita se sešla jen 4+1 a bylo to znát. Procházka, Dreksler
FC FC Elita národa TJ
Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Serhiy Demkiv, Paul Hepper, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Jiří Severin, Avetis Švamberk, Sulejman Terzimehič, Jakub Vondra vs Karel Nytra – Erik Brümmer, Albert Čermák, Kryštof Nedvídek, Lukáš Semrád
44. Albert Čermák
20. 4. 18 18:15 HANSP Deziluzy LS FC FC 4. 1:6 (0:2)
V prvním poločase získali hosté dvougólové vedení, které po pauze ještě navýšili. Husák
Deziluzy LS FC FC
Michael Pivoňka – Karel Chocholoušek, Kristian Cimbura, Ivan Goryachev, Vojtěch Hošek, Ondřej Hybášek, Jakub Michálek, Adam Šulc, Tomáš Vlček, Konstantin Votlučka vs Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Miloš Jasenčak, Štefan Okoličány, Jiří Severin, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Jakub Vondra
54. Vojtěch Hošek 7., 56., 58. Jan Homola
9. Eduard Cmunt
42. Jiří Severin
55. Avetis Švamberk
12. 4. 18 17:00 DEKAN FC FC Emergency 3. 3:7 (2:3)
Domácí neprokázali vůbec žádnou sehranost. Jako malí kluci šli všichni za balonem. Kovařík
FC FC Emergency
Paul Hepper – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Serhiy Demkiv, Štefan Okoličány, Jakub Šíma, Avetis Švamberk, Sulejman Terzimehič, Lukáš Vítek, Jakub Vondra, Anthony Witney vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil