Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 22.6.18 | 20:15 | ZABEH | KáGéčko C GJS FK | 11. | 6:0 k. |
Pá 8.6.18 | 18:00 | P3 | GJS FK Hajduk Hůrka B | 10. | 0:6 k. |
Pá 25.5.18 | 18:00 | P1 | FC FC GJS FK | 8. | 6:0 k. |
Pá 18.5.18 | 18:00 | MALES | GJS FK ExŠemíci | 7. | 0:6 k. |
Pá 11.5.18 | 20:45 | STOD | Elita národa TJ GJS FK | 6. | 6:0 k. |
Pá 27.4.18 | 20:15 | ZABEH | GJS FK Deziluzy LS | 5. | 0:6 k. |
Pá 20.4.18 | 18:15 | DEKAN | Emergency GJS FK | 4. | 6:0 k. |
Pá 13.4.18 | 18:00 | P1 | GJS FK Vocasuna CA | 3. | 0:6 k. |
Pá 6.4.18 | 17:45 | ZABEH | TJ Bohemia Chips 1980 GJS FK | 2. | 6:0 k. |
Pá 23.3.18 | 18:00 | P3 | GJS FK Nekopnem si FC | 1. | 0:6 k. |
GJS FK | 9. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | ExŠemíci | 10 | 8 | 1 | 1 | 56:22 | 17 |
2. | Nekopnem si FC | 10 | 8 | 1 | 1 | 46:15 | 17 |
3. | KáGéčko C | 10 | 6 | 3 | 1 | 45:17 | 15 |
4. | Emergency | 10 | 7 | 1 | 2 | 49:25 | 15 |
5. | Elita národa TJ | 10 | 6 | 0 | 4 | 40:41 | 12 |
6. | Vocasuna CA | 10 | 5 | 0 | 5 | 37:28 | 10 |
7. | FC FC | 10 | 4 | 0 | 6 | 43:39 | 8 |
8. | Hajduk Hůrka B | 10 | 3 | 0 | 7 | 29:41 | 6 |
9. | TJ Bohemia Chips 1980 | 10 | 3 | 0 | 7 | 34:49 | 6 |
10. | Deziluzy LS | 10 | 2 | 0 | 8 | 20:62 | 0 |
11. | GJS FK | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:60 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.4.18 | 18:45 | DEKAN | Old boys Bohemia Chips Marná snaha VET (VL4E) |
Ne 8.4.18 | 20:00 | DEKAN | Romania F.C. DDR FC (HL8M) |
Ne 6.5.18 | 18:45 | TEMPO | United clans Periferie United (HL4F) |
Ne 6.5.18 | 20:00 | TEMPO | GP Rangers Drny FC (HL4F) |
Čt 24.5.18 | 19:30 | ZAK | Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci (VL4C) |
Čt 24.5.18 | 20:45 | ZAK | KáGéčko A ALT 1.AK (HL5F) |
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Andrisák Daniel | 7 | 0 |
Chocholouš Vojtěch | 7 | 0 |
Čmejla Filip | 7 | 0 |
Kvapil Pavel | 6 | 0 |
Plechatý Oskar | 8 | 0 |
Pokorný Šimon | 6 | 0 |
Ročeň Jakub | 8 | 0 |
Staud Kryštof | 8 | 0 |
Traxmandl Max | 6 | 0 |
Večeřa Adam | 6 | 0 |