Ne 13.5.18 17:30 HANSP Real Hagrid CF Díky čau FC   (HL7K)
Ne 13.5.18 18:45 HANSP Avengers FC Pfefrs FC   (HL5I)

8. 6. 18 18:00 P3 GJS FK Hajduk Hůrka B 10. 0:6 k.
1. 6. 18 20:45 STOD Hajduk Hůrka B FC FC 9. 2:3 (1:1)
Hrál se fotbal velmi dobré úrovně, nezasvěcený divák by nevěřil, že se hraje osmá liga.
Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Matěj Ptáček, Filip Sismilich, Jan Škoda, Jakub Zelenka vs Lukáš Vítek – Eduard Cmunt, Michal Dědek, Serhiy Demkiv, Jan Homola, Jiří Hrdlička, Jiří Severin, Jakub Šíma, Avetis Švamberk
59. Nathan Kračunov
14., 50. Eduard Cmunt
55. Michal Dědek
25. 5. 18 19:30 zzNOVOB ExŠemíci Hajduk Hůrka B 8. 7:5 (4:3)
Na osmou ligu kvalitní utkání. Rozhodla minela hostujícího gólmana, který si za vyrovnaného stavu nepochopitelně hodil míč do vlastní branky. Jinak ale chytal fantasticky. Procházka, Dreksler
ExŠemíci Hajduk Hůrka B
Ota Švabenický – Pavel Černatovič, Michael Jablonský, Ondřej Kříž, Filip Procházka, Jan Řezáč, Bohumil Šišpera, Oleksij Šutko vs Martin Šiman – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Matěj Ptáček, Jakub Zelenka
47. Nathan Kračunov
18. 5. 18 19:30 STOD Hajduk Hůrka B Elita národa TJ 7. 2:5 (1:1)
Rychlý pohledný fotbal, plný šancí a spousty chyby v zakončení. Druhý poločas Elita převzala aktivitu a šťastně vyhrála.
Hajduk Hůrka B Elita národa TJ
Tomáš Gračko – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Martin Šiman, Filip Sismilich, Jan Škoda, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka vs Karel Nytra – Filip Blecha, Albert Čermák, Tomáš Dotzauer, Jan Doubek, Lubomír Kmoch, Tomáš Kuka, Kryštof Nedvídek, Marek Schiffler, Lukáš Semrád
20. Filip Novák
39. Erik Lukšík
20. Kryštof Nedvídek
35., 60. Filip Blecha
58. Albert Čermák
60. Jan Doubek
11. 5. 18 19:30 HANSP Deziluzy LS Hajduk Hůrka B 6. 1:2 (0:2)
Slušné utkání za krásné atmosféry.
Deziluzy LS Hajduk Hůrka B
Tomáš Vlček – David Baštář, Karel Chocholoušek, Kristian Cimbura, Vojtěch Hošek, Ondřej Hybášek, Adam Šulc, Konstantin Votlučka vs Filip Sismilich – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Erik Lukšík, Filip Novák, Martin Šiman, Jan Škoda, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka
40. Kristian Cimbura 6. Erik Lukšík
7. Filip Sismilich
27. 4. 18 18:15 DEKAN Hajduk Hůrka B Emergency 5. 2:6 (2:0)
Hajduk vyhrál první poločas, ve kterém se Emergency moc do hry nedostalo. Ale v druhém poločase Hajduk naprosto selhal a prohrál nakonec 2:6. Petr
Hajduk Hůrka B Emergency
Martin Šiman – David Dušek, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Filip Sismilich, Jakub Zelenka vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, Jiří Sokolář
57. Martin Kalina
20. 4. 18 19:30 STOD Vocasuna CA Hajduk Hůrka B 4. 4:0 (2:0)
Početnější Vocasuna zaslouženě zvítězila. Procházka, Kučera
Vocasuna CA Hajduk Hůrka B
Denis Záhorovský – Filip Chudoba, Otakar Pachovský, Šimon Podpěra, Jan Sladkovský, Jonáš Stoilov, Adam Tůma, Štěpán Tupý, Štěpán Vácha, Ondřej Voska vs Filip Sismilich – David Dušek, Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Martin Šiman, Jakub Zelenka
14. Jonáš Stoilov
26., 38. Adam Tůma
43. Otakar Pachovský
13. 4. 18 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B TJ Bohemia Chips 1980 3. 9:6 (2:4)
Zajímavé utkání především ve druhém poločase, ve kterém domácí zvrátili výsledek ve svůj prospěch. Trnka
Hajduk Hůrka B TJ Bohemia Chips 1980
Filip Novák – David Dušek, David Exner, Tomáš Gračko, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka vs Lukáš Srb – Tomáš Rájecký, Jan Srb, Tomáš Srb, Jan Tícha, Lukáš Volf, Tomáš Zahrádka
42. Lukáš Volf
6. 4. 18 19:30 BECH Nekopnem si FC Hajduk Hůrka B 2. 3:0 (0:0)
Na osmou ligu velice kvalitní utkání. Do prvního gólu vyrovnané, pak hosté odpadli a odvezli si z Běchovic tři kusy. Procházka
Nekopnem si FC Hajduk Hůrka B
Mikuláš Zbořil – Filip Brodský, Jakub Černý, Jakub Hendrych, Filip Holakovský, Vojtěch Skuhravý, Matěj Vejvoda, Jiří Zeman vs Tomáš Gračko – David Dušek, David Holeček, Erik Lukšík, Filip Novák, Filip Sismilich, Jakub Zelenka
49., 53. Jakub Černý
56. Jakub Hendrych
23. 3. 18 18:15 PRKOP Hajduk Hůrka B KáGéčko C 1. 1:6 (1:3)
V utkání bylo vidět hodně šancí na obou stranách. Rozhodla koncovka.
Hajduk Hůrka B KáGéčko C
Martin Šiman – Tomáš Gračko, David Holeček, Martin Kára, Nathan Kračunov, Erik Lukšík, Filip Novák, Filip Sismilich, Jakub Zelenka vs Adam Šivec – Richard Bárta, Matyáš Doubek, Matyáš Holna, David Hron, Vít Jeřábek, Antonín Matys, Vojtěch Müller, Anh Nguyen Duong, Daniel Pajas