Seznam týmů, 8. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
1.FC Zahradní Město červená, bílá
Sarmat FC černá, žluto-modrá
Stříbrný hroch C červeno-bílá
Profesoři oranžová, žlutá
OOO FC červená, modrá
Pekárna Kabát  
Legendy FC žluto-černá
Kanonýři červená
Kalich club Žižkov žluto-černá, zelená
Gremio modrá
Prague United červeno-černá, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Pekárna KabátOOO FC So 24.3. 08:45 TEMPO
Legendy FCProfesoři So 24.3. 10:00 DEKAN
Kalich club ŽižkovSarmat FC So 24.3. 10:00 P2
Gremio1.FC Zahradní Město So 24.3. 10:00 TEMPO
KanonýřiStříbrný hroch C So 24.3. 11:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedGremio So 7.4. 10:00 TEMPO
1.FC Zahradní MěstoKalich club Žižkov So 7.4. 10:00 P2
Stříbrný hroch CLegendy FC So 7.4. 10:00 DEKAN
ProfesořiPekárna Kabát So 7.4. 10:00 ZABEH
Sarmat FCKanonýři So 7.4. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
OOO FCProfesoři So 14.4. 10:00 ZABEH
Legendy FCSarmat FC So 14.4. 10:00 TEMPO
Kalich club ŽižkovPrague United So 14.4. 10:00 P2
Pekárna KabátStříbrný hroch C So 14.4. 11:15 TEMPO
Kanonýři1.FC Zahradní Město So 14.4. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedKanonýři So 21.4. 08:45 TEMPO
GremioKalich club Žižkov So 21.4. 10:00 P1
Sarmat FCPekárna Kabát So 21.4. 11:15 BECH
Stříbrný hroch COOO FC So 21.4. 11:15 P2
1.FC Zahradní MěstoLegendy FC So 9.6. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Legendy FCPrague United So 28.4. 08:45 TEMPO
ProfesořiStříbrný hroch C So 28.4. 10:00 ZABEH
Pekárna Kabát1.FC Zahradní Město So 28.4. 10:00 DEKAN
OOO FCSarmat FC So 28.4. 11:15 P2
KanonýřiGremio So 28.4. 11:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedPekárna Kabát So 5.5. 08:45 TEMPO
Kalich club ŽižkovKanonýři So 5.5. 10:00 P2
GremioLegendy FC So 5.5. 11:15 KBELY
1.FC Zahradní MěstoOOO FC So 5.5. 11:15 P3
Sarmat FCProfesoři So 9.6. 11:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
OOO FCPrague United So 12.5. 08:45 TEMPO
Pekárna KabátGremio So 12.5. 08:45 ZAK
Stříbrný hroch CSarmat FC So 12.5. 10:00 DEKAN
Profesoři1.FC Zahradní Město So 12.5. 10:00 ZABEH
Legendy FCKalich club Žižkov So 12.5. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedProfesoři So 19.5. 08:45 TEMPO
Kalich club ŽižkovPekárna Kabát So 19.5. 10:00 P2
KanonýřiLegendy FC So 19.5. 11:15 TEMPO
GremioOOO FC So 19.5. 11:15 P3
1.FC Zahradní MěstoStříbrný hroch C So 19.5. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Stříbrný hroch CPrague United So 26.5. 08:45 TEMPO
Pekárna KabátKanonýři So 26.5. 08:45 DEKAN
Sarmat FC1.FC Zahradní Město So 26.5. 10:00 TEMPO
ProfesořiGremio So 26.5. 10:00 ZABEH
OOO FCKalich club Žižkov So 26.5. 10:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague UnitedSarmat FC So 2.6. 08:45 TEMPO
Kalich club ŽižkovProfesoři So 2.6. 10:00 P1
Legendy FCPekárna Kabát So 2.6. 11:15 ZABEH
KanonýřiOOO FC So 2.6. 11:15 P3
GremioStříbrný hroch C So 2.6. 11:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC Zahradní MěstoPrague United So 16.6. 08:45 TEMPO
Sarmat FCGremio So 16.6. 08:45 BECH
Stříbrný hroch CKalich club Žižkov So 16.6. 08:45 DEKAN
ProfesořiKanonýři So 16.6. 08:45 HOSTI
OOO FCLegendy FC So 16.6. 08:45 ZAK