Rozpis pískání, 8. liga, skupina L

Old Mosquitos

So 22.9. 10:00 Litvínovská LITVI
So 22.9. 11:15 Litvínovská LITVI
So 13.10. 10:00 Pražačka P3
So 13.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 4.11. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 4.11. 19:00 Meteor 8 METE1

Potíže

Ne 30.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 30.9. 20:00 Děkanka DEKAN
So 20.10. 08:45 Děkanka DEKAN
So 20.10. 10:00 Děkanka DEKAN
So 10.11. 10:00 Litvínovská LITVI
So 10.11. 11:15 Litvínovská LITVI

Sestra Sojka

Ne 30.9. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 30.9. 14:45 Plamínkové PLAM
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Dýně AC A

So 22.9. 11:15 Pražačka P2
So 22.9. 12:30 Pražačka P2
So 20.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 16:15 Pražačka P1
Ne 2.12. 17:30 Pražačka P1

Laxní přístup

Ne 23.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 23.9. 15:00 Pražačka P3
Ne 7.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 21.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P3

Rasta Velbloudi

Po 17.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 17.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
St 24.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 24.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 12.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 12.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Kult žlutého míče

Po 3.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 3.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 14.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 14.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Út 6.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 6.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Deus Vult

Čt 6.9. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 6.9. 20:15 Motorlet MOTO1
Ne 21.10. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 21.10. 14:45 Plamínkové PLAM

Herbal Fusion

St 12.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 12.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 9.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 9.10. 20:30 Motorlet MOTO3

Tempo 01 HFC

St 12.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 12.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 10.10. 19:00 Meteor 8 METE2
St 10.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Ne 25.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

Troll FC

St 12.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 12.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 20:00 Běchovice 2 BECH