Seznam týmů, 8. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Tempo 01 HFC červená, žlutá
Sestra Sojka maskáčová
Rasta Velbloudi žlutá, černá
Potíže žluto-černá, červená
Old Mosquitos zeleno-bílá, modrá
Laxní přístup bílá, černá
Kult žlutého míče žlutá, bílá
Herbal Fusion černá
Dýně AC A modrá, bílá
Troll FC bílá, tmavě modrá
Deus Vult modrá, černá
Bohnice 2016 zelená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice 2016Tempo 01 HFC Ne 25.3. 11:15 TEMPO
Deus VultSestra Sojka Ne 25.3. 12:15 MALES
Kult žlutého míčeLaxní přístup Ne 25.3. 12:30 ZAK
Dýně AC APotíže Ne 25.3. 12:30 TEMPO
Troll FCRasta Velbloudi Ne 25.3. 13:45 P2
Herbal FusionOld Mosquitos Ne 25.3. 16:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice 2016Deus Vult Ne 8.4. 11:15 P2
Tempo 01 HFCLaxní přístup Ne 8.4. 11:15 TEMPO
Sestra SojkaTroll FC Ne 8.4. 13:45 P3
PotížeHerbal Fusion Ne 8.4. 16:15 BECH
Old MosquitosKult žlutého míče Ne 8.4. 17:30 ZABEH
Rasta VelbloudiDýně AC A Ne 10.6. 10:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Troll FCBohnice 2016 So 14.4. 11:15 ZABEH
Deus VultTempo 01 HFC Ne 15.4. 11:15 TEMPO
Herbal FusionRasta Velbloudi Ne 15.4. 12:30 P2
Dýně AC ASestra Sojka Ne 15.4. 12:30 TEMPO
Laxní přístupOld Mosquitos Ne 15.4. 13:45 P3
Kult žlutého míčePotíže Ne 15.4. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiKult žlutého míče Ne 22.4. 10:00 HANSP
Tempo 01 HFCOld Mosquitos Ne 22.4. 11:15 TEMPO
Deus VultTroll FC Ne 22.4. 12:30 P2
Bohnice 2016Dýně AC A Ne 22.4. 12:30 TEMPO
Sestra SojkaHerbal Fusion Ne 22.4. 13:45 BECH
PotížeLaxní přístup Ne 22.4. 13:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Laxní přístupRasta Velbloudi Ne 29.4. 10:00 HANSP
Troll FCTempo 01 HFC Ne 29.4. 11:15 TEMPO
Dýně AC ADeus Vult Ne 29.4. 12:30 TEMPO
Old MosquitosPotíže Ne 29.4. 13:45 P1
Herbal FusionBohnice 2016 Ne 29.4. 17:45 METE1
Kult žlutého míčeSestra Sojka Ne 29.4. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiOld Mosquitos Ne 6.5. 10:00 HANSP
Bohnice 2016Kult žlutého míče Ne 6.5. 11:15 ZAK
Tempo 01 HFCPotíže Ne 6.5. 11:15 TEMPO
Troll FCDýně AC A Ne 6.5. 12:30 TEMPO
Deus VultHerbal Fusion Ne 6.5. 12:30 ZAK
Sestra SojkaLaxní přístup Ne 6.5. 16:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Dýně AC ATempo 01 HFC Ne 13.5. 11:15 TEMPO
Kult žlutého míčeDeus Vult Ne 13.5. 12:15 MALES
Laxní přístupBohnice 2016 Ne 13.5. 12:30 TEMPO
PotížeRasta Velbloudi Ne 13.5. 13:45 TEMPO
Old MosquitosSestra Sojka Ne 13.5. 15:00 MIKU1
Herbal FusionTroll FC Ne 13.5. 16:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice 2016Old Mosquitos Ne 20.5. 11:15 P2
Tempo 01 HFCRasta Velbloudi Ne 20.5. 11:15 TEMPO
Dýně AC AHerbal Fusion Ne 20.5. 12:30 TEMPO
Deus VultLaxní přístup Ne 20.5. 12:30 P1
Sestra SojkaPotíže Ne 20.5. 13:45 ZAK
Troll FCKult žlutého míče Ne 20.5. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rasta VelbloudiSestra Sojka Ne 27.5. 10:00 HANSP
Herbal FusionTempo 01 HFC Ne 27.5. 11:15 TEMPO
PotížeBohnice 2016 Ne 27.5. 12:30 P3
Kult žlutého míčeDýně AC A Ne 27.5. 12:30 TEMPO
Old MosquitosDeus Vult Ne 27.5. 15:00 P3
Laxní přístupTroll FC Ne 27.5. 15:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohnice 2016Rasta Velbloudi Ne 3.6. 10:00 HANSP
Tempo 01 HFCSestra Sojka Ne 3.6. 11:15 TEMPO
Dýně AC ALaxní přístup Ne 3.6. 12:30 TEMPO
Deus VultPotíže Ne 3.6. 16:00 HOSTI
Herbal FusionKult žlutého míče Ne 3.6. 16:15 KBELY
Troll FCOld Mosquitos Ne 3.6. 17:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Sestra SojkaBohnice 2016 Ne 17.6. 15:00 MIKU4
Rasta VelbloudiDeus Vult Ne 17.6. 15:00 MIKU3
PotížeTroll FC Ne 17.6. 15:00 MIKU2
Old MosquitosDýně AC A Ne 17.6. 15:00 ZAK
Laxní přístupHerbal Fusion Ne 17.6. 15:00 MIKU1
Kult žlutého míčeTempo 01 HFC Ne 17.6. 15:00 TEMPO