Rozpis pískání, 8. liga, skupina M

DDR FC

Ne 16.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 16.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 16.9. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
So 3.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 3.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 3.11. 12:30 Tempo FC TEMPO

Samson Žižkov 1.FC

Ne 23.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
So 10.11. 10:00 Pražačka P1
So 10.11. 11:15 Pražačka P1
So 10.11. 12:30 Pražačka P1

Kolomajzna TJ

Ne 21.10. 13:45 Malešice AFK MALES
Ne 21.10. 15:00 Malešice AFK MALES
Ne 21.10. 16:15 Malešice AFK MALES
Ne 25.11. 16:15 Pražačka P2
Ne 25.11. 17:30 Pražačka P2
Ne 25.11. 18:45 Pražačka P2

Améby AFC B

Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 14.10. 20:00 Mikulova MIKU4
So 10.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 10.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 10.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Morna to zařídí FC

Út 4.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 4.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 24.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 24.9. 20:30 Tempo FC TEMPO

Pornolištičky

Po 3.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 3.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 8.11. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 8.11. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 15.11. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 15.11. 18:15 Zákostelní ZAK

Koza znezaneřáděná

Ne 7.10. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 7.10. 14:45 Plamínkové PLAM
Ne 28.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 28.10. 15:00 Pražačka P2
So 17.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 17.11. 10:00 Běchovice 2 BECH

Atomový veverky B

Po 10.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 10.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Ne 2.12. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 2.12. 20:00 Mikulova MIKU4

Fiasko

Čt 6.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 6.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 28.10. 17:30 Běchovice 2 BECH

Tvoje máma FC

Ne 16.9. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 16.9. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 7.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 7.10. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 17:30 Tempo FC TEMPO

AC Tylen

Út 18.9. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 18.9. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 9.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 9.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Romania F.C.

Ne 30.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 30.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Po 15.10. 19:00 Motorlet MOTO1
Po 15.10. 20:15 Motorlet MOTO1
So 10.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 10:00 Běchovice 2 BECH