Seznam týmů, 8. liga, skupina M

Tým Barvy dresů
Tvoje máma FC černá, bílá
Samson Žižkov 1.FC zeleno-bílá, černá
Romania F.C. modro-bílá, zelená
Pornolištičky bílá, modrá
Morna to zařídí FC zelená, černá
Koza znezaneřáděná zelená
Kolomajzna TJ červená, zelená
Fiasko černá, zelená
DDR FC modrá
Atomový veverky B černo-oranžová
Améby AFC B fialovo-černá, bílá
AC Tylen červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina M

Utkání Datum Čas Hřiště
AC TylenTvoje máma FC So 24.3. 12:30 KBELY
Atomový veverky BRomania F.C. Ne 25.3. 13:30 MALES
FiaskoMorna to zařídí FC Ne 25.3. 18:45 CESMI
Améby AFC BSamson Žižkov 1.FC Ne 25.3. 18:45 MIKU3
Kolomajzna TJKoza znezaneřáděná Ne 25.3. 20:00 MIKU3
DDR FCPornolištičky Ne 25.3. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvoje máma FCKoza znezaneřáděná Ne 8.4. 12:30 P2
PornolištičkyFiasko Ne 8.4. 16:15 KBELY
AC TylenAméby AFC B Ne 8.4. 18:45 MIKU3
Morna to zařídí FCKolomajzna TJ Ne 8.4. 18:45 CESMI
Samson Žižkov 1.FCAtomový veverky B Ne 8.4. 20:00 MIKU4
Romania F.C.DDR FC Ne 8.4. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky BAC Tylen Ne 15.4. 12:30 P1
FiaskoRomania F.C. Ne 15.4. 16:15 ZABEH
Améby AFC BTvoje máma FC Ne 15.4. 18:45 MIKU4
Koza znezaneřáděnáMorna to zařídí FC Ne 15.4. 20:00 MIKU4
Kolomajzna TJPornolištičky Ne 15.4. 20:00 MIKU3
DDR FCSamson Žižkov 1.FC Ne 15.4. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Žižkov 1.FCFiasko Ne 22.4. 16:15 TEMPO
PornolištičkyKoza znezaneřáděná Ne 22.4. 17:30 MIKU4
Améby AFC BAtomový veverky B Ne 22.4. 18:45 MIKU3
Tvoje máma FCMorna to zařídí FC Ne 22.4. 18:45 CESMI
AC TylenDDR FC Ne 22.4. 20:00 DEKAN
Romania F.C.Kolomajzna TJ Ne 22.4. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
FiaskoAC Tylen Ne 29.4. 13:45 P3
Atomový veverky BTvoje máma FC Ne 29.4. 13:45 P2
Morna to zařídí FCPornolištičky Ne 29.4. 15:00 HANSP
Koza znezaneřáděnáRomania F.C. Ne 29.4. 17:30 KBELY
Kolomajzna TJSamson Žižkov 1.FC Ne 29.4. 20:00 MIKU3
DDR FCAméby AFC B Ne 29.4. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvoje máma FCPornolištičky Ne 6.5. 13:45 P3
Samson Žižkov 1.FCKoza znezaneřáděná Ne 6.5. 15:00 TEMPO
Améby AFC BFiasko Ne 6.5. 18:45 MIKU2
Romania F.C.Morna to zařídí FC Ne 6.5. 18:45 CESMI
Atomový veverky BDDR FC Ne 6.5. 20:00 DEKAN
AC TylenKolomajzna TJ Ne 6.5. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Koza znezaneřáděnáAC Tylen Ne 13.5. 15:00 MIKU2
FiaskoAtomový veverky B Ne 13.5. 16:15 ZABEH
PornolištičkyRomania F.C. Ne 13.5. 18:45 SCBEC
Morna to zařídí FCSamson Žižkov 1.FC Ne 13.5. 18:45 CESMI
Kolomajzna TJAméby AFC B Ne 13.5. 20:00 MIKU3
DDR FCTvoje máma FC Ne 13.5. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Žižkov 1.FCPornolištičky Ne 20.5. 12:30 P3
Tvoje máma FCRomania F.C. Ne 20.5. 12:30 P2
AC TylenMorna to zařídí FC Ne 20.5. 16:15 HANSP
Améby AFC BKoza znezaneřáděná Ne 20.5. 18:45 MIKU3
DDR FCFiasko Ne 20.5. 20:00 DEKAN
Atomový veverky BKolomajzna TJ Ne 20.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Romania F.C.Samson Žižkov 1.FC Ne 27.5. 12:30 P2
PornolištičkyAC Tylen Ne 27.5. 13:45 P3
FiaskoTvoje máma FC Ne 27.5. 13:45 P2
Morna to zařídí FCAméby AFC B Ne 27.5. 18:45 CESMI
Koza znezaneřáděnáAtomový veverky B Ne 27.5. 20:00 MIKU4
Kolomajzna TJDDR FC Ne 27.5. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
AC TylenRomania F.C. Ne 3.6. 17:30 SCBEC
Atomový veverky BMorna to zařídí FC Ne 3.6. 18:45 CESMI
Améby AFC BPornolištičky Ne 3.6. 18:45 MIKU4
Tvoje máma FCSamson Žižkov 1.FC Ne 3.6. 19:45 HOSTI
FiaskoKolomajzna TJ Ne 3.6. 20:00 MIKU3
DDR FCKoza znezaneřáděná Ne 3.6. 20:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Žižkov 1.FCAC Tylen Ne 17.6. 20:00 MIKU1
Romania F.C.Améby AFC B Ne 17.6. 20:00 MIKU2
PornolištičkyAtomový veverky B Ne 17.6. 20:00 MIKU3
Morna to zařídí FCDDR FC Ne 17.6. 20:00 DEKAN
Koza znezaneřáděnáFiasko Ne 17.6. 20:00 ZAK
Kolomajzna TJTvoje máma FC Ne 17.6. 20:00 MIKU4