Rozpis pískání, 8. liga, skupina N

Alvarez D.C.

Ne 23.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 23.9. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 23.9. 16:15 Běchovice 2 BECH
So 13.10. 08:45 Litvínovská LITVI
So 13.10. 10:00 Litvínovská LITVI
So 13.10. 11:15 Litvínovská LITVI

England Praha

Ne 30.9. 17:30 Pražačka P1
Ne 30.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 30.9. 20:00 Pražačka P1
So 10.11. 10:00 Pražačka P2
So 10.11. 11:15 Pražačka P2
So 10.11. 12:30 Pražačka P2

Cosmo Hagibor FC

Ne 30.9. 17:30 Pražačka P3
Ne 30.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 30.9. 20:00 Pražačka P3
So 17.11. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 11:15 Tempo FC TEMPO

Vozovna Hloubětín A

Ne 9.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 20:00 Běchovice 2 BECH

Rumové pralinky FC

Po 3.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 3.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Čt 8.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 8.11. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 15.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 15.11. 20:45 Zákostelní ZAK

Buzuluk Úvaly FC

So 8.9. 10:00 Pražačka P3
So 8.9. 11:15 Pražačka P3
Ne 28.10. 16:15 Pražačka P2
Ne 28.10. 17:30 Pražačka P2
Ne 2.12. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 2.12. 20:00 Mikulova MIKU3

Lobotomici

Ne 9.9. 18:45 Pražačka P1
Ne 9.9. 20:00 Pražačka P1
Ne 30.9. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 30.9. 17:30 Děkanka DEKAN
So 20.10. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 10:00 Tempo FC TEMPO

Česlo

Ne 9.9. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 9.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 28.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 17.11. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 17.11. 10:00 Hostivař SK HOSTI

ZAHR 1.FC

Čt 6.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 6.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 13:30 Plamínkové PLAM
Ne 11.11. 14:45 Plamínkové PLAM

Velký klády FC

Ne 7.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 7.10. 20:00 Pražačka P1
St 31.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 31.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 21.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 21.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Pogo Praha FC

Ne 30.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 30.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 21.10. 18:45 Pražačka P2
Ne 21.10. 20:00 Pražačka P2
Ne 2.12. 16:15 Pražačka P2