Seznam týmů, 8. liga, skupina N

Tým Barvy dresů
Vozovna Hloubětín A zelená, žlutá
ZAHR 1.FC modrá, oranžová
Velký klády FC růžovo-černá
Tatra Smíchov žlutá, červená
Rumové pralinky FC modrá
Pogo Praha FC bílá
Lobotomici černo-bílá
England Praha černo-bílá, červená
Česlo bílá, žlutá
Cosmo Hagibor FC bílo-zelená
Buzuluk Úvaly FC žluto-černá, bílá
Alvarez D.C. zeleno-černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina N

Utkání Datum Čas Hřiště
Cosmo Hagibor FCVelký klády FC Ne 25.3. 14:45 MALES
LobotomiciPogo Praha FC Ne 25.3. 16:15 MIKU4
ČesloTatra Smíchov Ne 25.3. 16:15 MIKU3
Alvarez D.C.Vozovna Hloubětín A Ne 25.3. 17:30 BECH
Buzuluk Úvaly FCZAHR 1.FC Ne 25.3. 18:30 HOSTI
England PrahaRumové pralinky FC Ne 25.3. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Velký klády FCČeslo Ne 8.4. 12:30 P3
Vozovna Hloubětín APogo Praha FC Ne 8.4. 17:30 BECH
ZAHR 1.FCCosmo Hagibor FC Ne 8.4. 18:30 HOSTI
Rumové pralinky FCLobotomici Ne 8.4. 18:45 BECH
Alvarez D.C.Buzuluk Úvaly FC Ne 8.4. 20:00 P3
Tatra SmíchovEngland Praha Ne 8.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
LobotomiciTatra Smíchov So 14.4. 11:15 KBELY
England PrahaVelký klády FC Ne 15.4. 17:30 MIKU4
Buzuluk Úvaly FCVozovna Hloubětín A Ne 15.4. 17:30 BECH
ČesloZAHR 1.FC Ne 15.4. 18:30 HOSTI
Pogo Praha FCRumové pralinky FC Ne 15.4. 18:45 SCBEC
Cosmo Hagibor FCAlvarez D.C. Ne 15.4. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Alvarez D.C.Česlo Ne 22.4. 12:30 P3
Velký klády FCLobotomici Ne 22.4. 15:00 HANSP
Tatra SmíchovPogo Praha FC Ne 22.4. 17:30 CESMI
Vozovna Hloubětín ARumové pralinky FC Ne 22.4. 17:30 BECH
ZAHR 1.FCEngland Praha Ne 22.4. 18:30 HOSTI
Buzuluk Úvaly FCCosmo Hagibor FC Ne 22.4. 20:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaAlvarez D.C. Ne 29.4. 17:30 MIKU4
Cosmo Hagibor FCVozovna Hloubětín A Ne 29.4. 17:30 BECH
LobotomiciZAHR 1.FC Ne 29.4. 18:30 HOSTI
Rumové pralinky FCTatra Smíchov Ne 29.4. 18:45 SCBEC
Pogo Praha FCVelký klády FC Ne 29.4. 20:00 P2
ČesloBuzuluk Úvaly FC Ne 3.6. 16:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Cosmo Hagibor FCČeslo Ne 6.5. 17:30 ZABEH
Buzuluk Úvaly FCEngland Praha Ne 6.5. 17:30 SCBEC
Vozovna Hloubětín ATatra Smíchov Ne 6.5. 17:30 BECH
ZAHR 1.FCPogo Praha FC Ne 6.5. 18:30 HOSTI
Velký klády FCRumové pralinky FC Ne 6.5. 18:45 SCBEC
Alvarez D.C.Lobotomici Ne 3.6. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaCosmo Hagibor FC Ne 13.5. 13:30 MALES
Tatra SmíchovVelký klády FC Ne 13.5. 15:00 HANSP
Pogo Praha FCAlvarez D.C. Ne 13.5. 15:00 MIKU4
LobotomiciBuzuluk Úvaly FC Ne 13.5. 15:00 MIKU3
ČesloVozovna Hloubětín A Ne 13.5. 17:30 BECH
Rumové pralinky FCZAHR 1.FC Ne 3.6. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Cosmo Hagibor FCLobotomici Ne 20.5. 16:15 ZABEH
Vozovna Hloubětín AVelký klády FC Ne 20.5. 17:30 BECH
ZAHR 1.FCTatra Smíchov Ne 20.5. 18:30 HOSTI
Alvarez D.C.Rumové pralinky FC Ne 20.5. 18:45 SCBEC
ČesloEngland Praha Ne 20.5. 20:00 TEMPO
Buzuluk Úvaly FCPogo Praha FC Ne 20.5. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Tatra SmíchovAlvarez D.C. Ne 27.5. 17:30 CESMI
Pogo Praha FCCosmo Hagibor FC Ne 27.5. 17:30 ZABEH
LobotomiciČeslo Ne 27.5. 17:30 TEMPO
England PrahaVozovna Hloubětín A Ne 27.5. 17:30 BECH
Velký klády FCZAHR 1.FC Ne 27.5. 18:30 HOSTI
Rumové pralinky FCBuzuluk Úvaly FC Ne 27.5. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaLobotomici Ne 10.6. 17:30 MIKU3
ČesloPogo Praha FC Ne 10.6. 17:30 MIKU4
Buzuluk Úvaly FCTatra Smíchov Ne 10.6. 17:30 MIKU2
Vozovna Hloubětín AZAHR 1.FC Ne 10.6. 17:30 BECH
Cosmo Hagibor FCRumové pralinky FC Ne 10.6. 18:45 SCBEC
Alvarez D.C.Velký klády FC Ne 10.6. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAHR 1.FCAlvarez D.C. Ne 24.6. 17:30 MIKU3
Velký klády FCBuzuluk Úvaly FC Ne 24.6. 17:30 MIKU2
Tatra SmíchovCosmo Hagibor FC Ne 24.6. 17:30 MIKU1
Rumové pralinky FCČeslo Ne 24.6. 17:30 ZAK
Pogo Praha FCEngland Praha Ne 24.6. 17:30 TEMPO
LobotomiciVozovna Hloubětín A Ne 24.6. 17:30 BECH