Ne 9.9.18 16:15, 17:30 DEKAN Torpedo Barrandov
Út 11.9.18 19:00, 20:15 MIKU2 Bedna 98 FC
Čt 13.9.18 18:15, 19:30, 20:45 ZAK S.N.F. A
Po 17.9.18 18:45, 20:00 BIHOR Les Miserables
Po 17.9.18 19:15, 20:30 TEMPO Pneuservis-Bartoušek
Út 18.9.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 Inter Ohradní
Čt 20.9.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Saens 1.FC A
Po 1.10.18 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Typos FC
Po 1.10.18 18:15, 19:30 BECH Torpedo Barrandov
St 3.10.18 18:15, 19:30, 20:45 DEKAN Bedna 98 FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

La Plate v posledním zápase zamířilo za postupem už v průběhu prvního poločasu, a byť pak Pneuservis náskok soupeře stahoval, zůstal nakonec o gól pozadu. Lídr zlaté dva body ubránil a může se radovat z historického postupu do první ligy. Les Miserables tak nebyla nic platná ani výhra 9:7 v přestřelce s Typosem. Ten má sice hned dva zástupce mezi trojicí nejlepších střelců skupiny, pomyslnou korunu pro krále kanonýrů ale shrábnul někdo jiný – Tomáš Kanaval ze Saens si titul pojistil jedním zásahem při výhře 4:3 nad Torpedem Barrandov. Za Bednu zas zazářil čtyřmi kousky Lang a svému týmu prakticky sám zajistil bod s Aktou. Škoda, nebýt šestibodového odpočtu, mohla to být ze strany Bedny hodně dobrá sezona. Amfora měla původně bojovat o záchranu se Steauou, vyloučení S.N.F. ji ale o tuto šanci připravilo, takže se ke vzájemnému souboji nedostavila. V tomto případě se ani není moc čemu divit.

5. 12. 18 18:15 STOD Steaua FC Amfora restaurant 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
5. 12. 18 18:15 HOSTI Pneuservis-Bartoušek G.I.C La Plate de Cünde 11. 2:3 (0:3)
Utkání hrané ve vysokém tempu, hosté o své výhře a postupu rozhodli už v prvním poločase. Krajči
Pneuservis-Bartoušek G.I.C La Plate de Cünde
Ladislav Orlich – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Martin Lojda, Jiří Petr vs Michal Koudelka – Ondřej Holub, Dominik Kostka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček, Ondřej Žežulka
43. Jiří Petr
50. Martin Klikar
1., 24. Ondřej Žežulka
18. Ondřej Holub
5. 12. 18 18:15 ARIT S.N.F. A Inter Ohradní 11. 0:6 k.
5. 12. 18 17:45 MIKU2 Les Miserables Typos FC 11. 9:7 (6:1)
Velmi kvalitní ofenzivní zápas, ve kterém dlouho dominovali Les Miserables, po přestávce ale polevili a Typos zejména v posledních deseti minutách výrazně zkorigoval skóre. Jakub Tichý, Matěj Veselý
Les Miserables Typos FC
Miroslav Routek – Tomáš Froněk, Štěpán Holý, Vojtěch Hron, Roman Květ, Denys Pelyak vs Jiří Přeučil – Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Daniel Kelnar, Ondřej Lukeš, Karel Raus, Lukáš Rejka