Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Typos FC červeno-černá
Torpedo Barrandov šedá, bílá
Steaua FC modro-červená, žlutá
Akta - rez bílá, modrá
Pneuservis-Bartoušek červená
S.N.F. A světle modrá, tmavě modrá
Les Miserables zelená
Inter Ohradní červená, bílá
G.I.C La Plate de Cünde žlutá, fialová
Bedna 98 FC červená, bílá
Amfora restaurant modro-červená, bílo-modrá
Saens 1.FC A modrá, bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeAkta - rez Po 3.9. 20:15 MIKU4
Bedna 98 FCSteaua FC St 5.9. 19:15 STER3
Saens 1.FC ATypos FC St 5.9. 20:15 MIKU1
Les MiserablesS.N.F. A Čt 6.9. 20:15 MIKU1
Inter OhradníPneuservis-Bartoušek St 19.9. 20:15 ZABEH
Amfora restaurantTorpedo Barrandov Pa 21.9. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezInter Ohradní St 12.9. 17:45 MIKU4
Typos FCS.N.F. A St 12.9. 19:15 HRAB2
Saens 1.FC AAmfora restaurant St 12.9. 20:15 MIKU1
Pneuservis-BartoušekLes Miserables St 12.9. 20:15 ZABEH
Steaua FCG.I.C La Plate de Cünde St 12.9. 20:30 STER2
Torpedo BarrandovBedna 98 FC Pa 14.9. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantTypos FC Út 25.9. 20:45 STOD
Inter OhradníSteaua FC St 26.9. 19:15 STER3
S.N.F. APneuservis-Bartoušek St 26.9. 20:15 ZABEH
Les MiserablesAkta - rez St 26.9. 20:15 MIKU4
Bedna 98 FCSaens 1.FC A St 26.9. 20:15 MIKU1
G.I.C La Plate de CündeTorpedo Barrandov Čt 18.10. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezS.N.F. A St 3.10. 19:00 ZABEH
Saens 1.FC AG.I.C La Plate de Cünde St 3.10. 20:15 MIKU1
Steaua FCLes Miserables St 3.10. 20:15 MIKU4
Typos FCPneuservis-Bartoušek St 3.10. 20:15 ZABEH
Torpedo BarrandovInter Ohradní Čt 4.10. 19:00 MIKU3
Amfora restaurantBedna 98 FC Pa 5.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeAmfora restaurant Út 9.10. 18:15 HANSP
S.N.F. ASteaua FC St 10.10. 19:15 STER2
Bedna 98 FCTypos FC St 10.10. 19:15 HRAB3
Pneuservis-BartoušekAkta - rez St 10.10. 20:15 ZABEH
Inter OhradníSaens 1.FC A St 10.10. 20:15 MIKU1
Les MiserablesTorpedo Barrandov Čt 11.10. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCAkta - rez St 24.10. 17:45 MIKU4
Bedna 98 FCG.I.C La Plate de Cünde St 24.10. 19:00 ZABEH
Saens 1.FC ALes Miserables St 24.10. 20:15 MIKU1
Steaua FCPneuservis-Bartoušek St 24.10. 20:15 ZABEH
Amfora restaurantInter Ohradní St 24.10. 20:45 STOD
Torpedo BarrandovS.N.F. A Čt 25.10. 19:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
G.I.C La Plate de CündeTypos FC Po 29.10. 19:00 MIKU3
Les MiserablesAmfora restaurant Út 30.10. 20:45 STOD
Inter OhradníBedna 98 FC St 31.10. 19:00 ZABEH
Akta - rezSteaua FC St 31.10. 19:30 HOSTI
S.N.F. ASaens 1.FC A St 31.10. 20:15 MIKU1
Pneuservis-BartoušekTorpedo Barrandov Čt 1.11. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bedna 98 FCLes Miserables St 7.11. 19:00 MIKU4
Typos FCSteaua FC St 7.11. 19:00 P3
Saens 1.FC APneuservis-Bartoušek St 7.11. 20:15 MIKU1
Torpedo BarrandovAkta - rez Čt 8.11. 19:30 STER1
G.I.C La Plate de CündeInter Ohradní Čt 8.11. 20:15 MIKU4
Amfora restaurantS.N.F. A Pa 9.11. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezSaens 1.FC A St 14.11. 20:15 MIKU1
Pneuservis-BartoušekAmfora restaurant St 14.11. 20:15 ZABEH
S.N.F. ABedna 98 FC St 14.11. 20:15 P3
Inter OhradníTypos FC St 14.11. 20:15 P2
Les MiserablesG.I.C La Plate de Cünde Čt 15.11. 20:15 MIKU1
Steaua FCTorpedo Barrandov Ne 18.11. 16:15 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantAkta - rez Út 20.11. 20:45 STOD
Bedna 98 FCPneuservis-Bartoušek St 21.11. 20:15 ZABEH
Saens 1.FC ASteaua FC St 21.11. 20:15 MIKU1
G.I.C La Plate de CündeS.N.F. A Čt 22.11. 19:00 P1
Typos FCTorpedo Barrandov Čt 22.11. 19:15 TEMPO
Inter OhradníLes Miserables Čt 22.11. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo BarrandovSaens 1.FC A St 5.12. 17:45 MIKU4
Akta - rezBedna 98 FC St 5.12. 17:45 MIKU3
Les MiserablesTypos FC St 5.12. 17:45 MIKU2
Steaua FCAmfora restaurant St 5.12. 18:15 STOD
Pneuservis-BartoušekG.I.C La Plate de Cünde St 5.12. 18:15 HOSTI
S.N.F. AInter Ohradní St 5.12. 18:15 ARIT