Po 17.9.18 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Demínka A   (HL8A)
Po 17.9.18 20:30 TEMPO Smutný potapěči Klokan Perón club A   (HL2A)
Po 8.10.18 19:00 METE1 Celtic THK Deportivo bez Coruna A   (HL4A)
Po 8.10.18 20:15 METE1 Čechie 12° SUP Valník   (SVL2A)
Čt 8.11.18 17:00 DEKAN Stará Garda VET VSK MFF UK Praha VET A   (VL2B)
Čt 8.11.18 18:15 DEKAN Stará Garda SUP Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3C)

5. 12. 18 18:15 HOSTI Pneuservis-Bartoušek G.I.C La Plate de Cünde 11. 2:3 (0:3)
Utkání hrané ve vysokém tempu, hosté o své výhře a postupu rozhodli už v prvním poločase. Krajči
Pneuservis-Bartoušek G.I.C La Plate de Cünde
Ladislav Orlich – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Martin Lojda, Jiří Petr vs Michal Koudelka – Ondřej Holub, Dominik Kostka, Miroslav Pecka, Jan Strouhal, Antonín Vaníček, Ondřej Žežulka
43. Jiří Petr
50. Martin Klikar
1., 24. Ondřej Žežulka
18. Ondřej Holub
21. 11. 18 20:15 ZABEH Bedna 98 FC Pneuservis-Bartoušek 10. 2:8 (1:3)
Po celý zápas měli hosté mírnou převahu a nemilosrdně trestali chyby Bedny ve středu pole. Šaróka
Bedna 98 FC Pneuservis-Bartoušek
Miroslav Motl – Martin Jerie, Matěj Lang, Jan Lukáš, Jiří Lukáš, Adam Mašek, Pavel Řepa vs Ladislav Orlich – Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Martin Lojda
20. Pavel Řepa
43. Martin Jerie
52 Martin Jerie 2., 40., 60. David Hladík
17., 19., 45., 50. Martin Klikar
35. Vladimír Grešnjakov
14. 11. 18 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Amfora restaurant 9. 4:2 (2:1)
Oba týmy hrály rychlý, ofenzivní fotbal, kterému nechyběly pěkné akce ani gólové momenty. Domácí v závěru strhli výsledek na svou stranu. Čapla
Pneuservis-Bartoušek Amfora restaurant
Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Sergey Greshnyakov, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Martin Lojda, Nikolas Soumar, Antonín Valášek vs Karel Třesohlavý – Marek Nešpor, Michal Novák, Jan Sekanina, Ondřej Tůma, Petr Vondráček
13., 58. Antonín Valášek
14. Daniel Kabeláč
60. Tomáš Bareš
5. Ondřej Tůma
42. Marek Nešpor
7. 11. 18 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A Pneuservis-Bartoušek 8. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodli v závěru dvěma góly domácí.
Saens 1.FC A Pneuservis-Bartoušek
Pavel Strazzer – Josef Bazal, David Jonáš, Tomáš Kanaval, Daniel Palma, Denis Radimský, Bedřich Straka, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner vs Sergey Greshnyakov – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Vladimír Grešnjakov, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Jiří Petr
58., 58. Josef Bazal 17 Tomáš Kanaval
45 Pavel Strazzer
16. Vladimír Grešnjakov
1. 11. 18 19:00 MIKU4 Pneuservis-Bartoušek Torpedo Barrandov 7. 9:1 (4:1)
V desáté minutě byl vyloučen jeden z hráčů hostů za úmyslnou ruku ve vápně. Torpedo pak v oslabení a bez střídání nemělo šanci.
Pneuservis-Bartoušek Torpedo Barrandov
Vladimír Grešnjakov – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Martin Klikar, Martin Lojda, Jan Novák, Nikolas Soumar vs Tomáš Krucký – David Belán, Michal Levora, Radek Levora, David Ponert, Petr Šístek
21. Petr Šístek 10. David Ponert
24. 10. 18 20:15 ZABEH Steaua FC Pneuservis-Bartoušek 6. 4:3 (1:2)
Po velmi pohledném a bojovném utkání vyhráli nakonec šťastně domácí díky vlastnímu gólu soupeře minutu před koncem.
Steaua FC Pneuservis-Bartoušek
Sergiu Birca – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Artiom Pancratov, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Jan Novák, Nikolas Soumar, Antonín Valášek
14., 46. Vadim Maistruc
40. Igor Costandoi
59. OG
21., 22. Jan Novák
48. Nikolas Soumar
10. 10. 18 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Akta - rez 5. 2:3 (1:1)
Akta hrou v bloku odolala tlaku domácích a trestala je z rychlých brejků. O dvou bodech pro hosty nakonec rozhodl hattrick Jíši. Čapla
Pneuservis-Bartoušek Akta - rez
Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Nikolas Soumar vs Milan Morávek – Jan Horák, Martin Jíša, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal
17. Jan Buchtík
60. David Hladík
9., 46., 55. Martin Jíša
3. 10. 18 20:15 ZABEH Typos FC Pneuservis-Bartoušek 4. 3:10 (1:4)
Technické utkání na vysoké úrovni, hosté své šance bezpečně proměňovali. Beneš
Typos FC Pneuservis-Bartoušek
Tomáš Indrák – Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Daniel Kelnar, Ondřej Lukeš, Michal Marek, Lukáš Rejka, Jakub Vokurka vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Martin Klikar, Nikolas Soumar
20., 55. Lukáš Rejka
57. Michal Marek
2., 15., 48., 50. Martin Klikar
6., 31., 42. David Hladík
27., 46. Daniel Kabeláč
32. Tomáš Bareš
26. 9. 18 20:15 ZABEH S.N.F. A Pneuservis-Bartoušek 3. 0:6 k.
Jednoznačné utkání, zasloužená výhra hostů. Július Šaróka, Oldřich Štecha
S.N.F. A Pneuservis-Bartoušek
Vladimír Kuzmik – Daniel Krůla, Michal Perna, Jiří Sehnoutka, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Ladislav Orlich – Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Nikolas Soumar
3., 8., 39., 47., 49. Jan Buchtík
48., 55. Nikolas Soumar
54. Daniel Kabeláč
19. 9. 18 20:15 ZABEH Inter Ohradní Pneuservis-Bartoušek 1. 2:2 (1:1)
Pohledný zápas s minimem faulů. Hosté měli více míč na kopačkách, ale Inter výborně bránil a těžil z protiútoků. Pneuservis dokázal dvakrát vyrovnat vedení soupeře, podruhé v posledních sekundách zápasu. Rataj
Inter Ohradní Pneuservis-Bartoušek
Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan vs Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Daniel Kabeláč, Martin Klikar
13. Jiří Brož
31. Tomáš Benko
21., 60. Tomáš Bareš
12. 9. 18 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Les Miserables 2. 5:4 (2:4)
Hosté byli v prvním poločase jasně lepší, Pneuservis je ale ve druhém poločase překvapivě přestřílel a získal dva body.
Pneuservis-Bartoušek Les Miserables
Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Jan Buchtík, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, David Hladík, Martin Klikar vs Miroslav Routek – David Bezdička, Adam Fotr, Štěpán Holý, Marek Kodr, Roman Květ, Roman Vávra